آنچه شما باید بدانید که امروز در مورد شیوع ویروس

به عنوان نقاط داغ هایش در سراسر ایالات متحده در مکان هایی مانند نیواورلئان دیترویت و جنوب کالیفرنیا و نیویورک بود که سخت ترین ضربه از همه آنها را با بدن لود شده بر روی یخچال سردخانه کامیون توسط gurney و لودر خارج از غرق بیمارستان. و بدترین و در عین حال به آمده با معاون رئیس جمهور مایک پنس در مقایسه با ایالات متحده در مسیر که از ایتالیا.

واکنشها به: ویروس متخصص دکتر Fauci امنیتی افزایش یافته و پس از تهدید به مرگ

کارشناسان هشدار داده اند که می تواند وجود داشته باشد 100,000 به 240,000 مرگ و میر در ایالات متحده حتی اگر اجتماعی فاصله دستورالعمل نگهداری می شوند. امریکا در حال حاضر بیش از 4000 مرده از وقوع.

در اینجا برخی از AP بالا داستان چهارشنبه در جهان coronavirus بیماری همه گیر. دنبال APNews.com/VirusOutbreak برای به روز رسانی از طریق روز و APNews.com/UnderstandingtheOutbreak به صورت داستان توضیح برخی از آن پیچیدگی است.

آنچه امروز اتفاق می افتد:

— دانشمندان ارائه شواهد بیشتری شنبه که coronavirus است گسترش به ظاهر افراد سالم نشان می دهد که بدون پاک کردن علائم برجسته دولت آمریکا به موضوع جدید راهنمایی و هشدار داد که هر کسی در معرض این بیماری می تواند به عنوان یک حامل است.

— اکثر آمریکایی ها از تصویب چگونه دولت و دولت های محلی در حال دست زدن به شیوع کروناویروس اما کمتر از نیمی می گویند همان مورد تلاش های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت فدرال بر اساس یک نظرسنجی جدید از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش است.

— سهام ایالات متحده و بازارهای سراسر جهان به شدت کاهش یافت و روز شنبه به عنوان اقتصادی و فیزیکی تلفات ناشی از شیوع کروناویروس مانت — و به عنوان کارشناسان می گویند که آنها هنوز هم نمی تواند پیش بینی زمانی که آن را به پایان خواهد رسید. اقتصاد جهانی می تواند کوچک تقریبا یک درصد در این سال به جای رشد در پیش بینی 2.5% با توجه به یک گزارش جدید روز شنبه از سازمان ملل متحد.

— معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت که کاخ سفید این مدل برای شیوع کروناویروس نشان می دهد که کشور در یک مسیر شبیه به سخت-آمار ایتالیا. پنس بود اشاره به پیش بینی مدل های پرده برداری کرد روز سه شنبه کاخ سفید که پروژه 100.000 240,000 آمریکا مرگ و میر در این بیماری همه گیر. این اعداد و ارقام فرض کنیم که کشور را حفظ دقیق اجتماعی-فاصله شیوه ها برای مدت زمان از بحران بهداشت عمومی.

CORONAVIRUS زندگی می کنند به روز رسانی: نزدیک به نیم میلیون نفر را برای ثبت نرخ بیکاری در تگزاس تا کنون

— چک های پس زمینه مورد نیاز در آمریکا به خرید سلاح گرم مشخصی برای تعداد رکورد در ماه گذشته سوخت اجرا بر روی اسلحه از آمریکایی ها دست پاچه در مورد ایمنی خود را در طول coronavirus بحران است. 3.7 میلیون چک های پس زمینه انجام می شود در ماه مارس شد و بیشتر برای تنها یک ماه پس از این سیستم در سال 1998 آغاز شد FBI آمار و ارقام نشان می دهد.

— گراند کانیون بسته به بازدید کنندگان روز شنبه به عنوان وزیر کشور دیوید برنارد در نهایت مورد تایید پارک ملی درخواست در توصیه بهداشت محلی رسمی که گفت: نگه داشتن این پارک باز می گذارد و کارکنان ساکنان و گردشگران در خطر است. آن می پیوندد یک لیست در حال رشد از پارک های ملی بستن دروازه های خود را برای جلوگیری از گسترش coronavirus با وجود برنارد تصمیم دو هفته پیش به صرف هزینه های ورودی به آن را آسان تر برای آمریکایی ها برای لذت بردن از پارک.

— IRS و وزارت خزانه داری می گویند آمریکایی ها شروع خواهد شد خود را دریافت و اقتصادی تاثیر چک در هفته سه بعدی. AP این تیم کسب و کار مجموعه آنچه شما باید انجام دهید به بررسی خود را دریافت کنید.

___

آنچه شما نیاز به دانستن:

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

در اینجا علائم و نشانه های این ویروس در مقایسه با شایع آنفولانزا.

یکی از بهترین راه ها برای جلوگیری از گسترش ویروس در حال شستن دست های خود را با آب و صابون. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه می کند برای اولین بار شستشو با آب گرم و یا آب سرد و سپس فورا کف صابون به مدت 20 ثانیه به آن را در پشت دست بین انگشتان و زیر ناخن قبل از شستشو کردن.

شما باید شستشو را به گوشی خود را بیش از حد. در اینجا چگونه است.

ردیابی ویروس: تمرین کردن و زوم در فرد county سطح و شما می توانید دسترسی به اعداد است که شما نشان می دهد وضعیت که در آن شما و جایی که عزیزان و یا مردم شما نگران زندگی می کنند.

___

یک عدد:

— 27,000: شرکت های ایالات متحده ریختن 27,000 شغل در ماه مارس با توجه به بررسی شکل که عمدتا منعکس اقتصاد آن را به عنوان قبل از تاثیر کامل از شیوع ویروسی.

___

در خبری دیگر:

— مشنگ هدیه: نویسنده هری پاتر سری از کتاب های راه اندازی یک وب سایت جدید است که ویژگی های سرگرمی, بازی و فعالیت های دیگر به امید ارائه یک خط تیره از سحر و جادو به خانواده محدود به خانه های خود.

— تبادل نظر مسابقه دو ماراتون: حرفه ای سابق پرتاب نیزه در انگلستان یافت می شود یک روش غیر معمول برای جشن خود را 32nd تولد در حالی که در خانه گیر کرده: او زد ماراتن در حیاط خلوت خود را.

— سازمان ملل متحد-BAAAAA-LIEVABLE: با انسان پناه در داخل خانه برای فرار از جدید coronavirus کوه بز با استفاده از صلح و فضا را به پرسه زدن در خرم توده را از طریق خیابان های للندودنو یک شهر در شمال ولز.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>