آنچه شما باید انجام دهید برای دریافت محرک اقتصادی دولت بررسی

به روز شده

IRS و وزارت خزانه داری می گویند آمریکایی ها شروع خواهد شد خود را دریافت و اقتصادی تاثیر چک ظرف چند هفته آینده.

پرداخت بخشی از 2.2 تریلیون دلار بسته نجات به قانون امضا شده در هفته گذشته توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هدف در مبارزه با نابسامانی اقتصادی از شیوع کروناویروس.

ماسک نوآوری: آه استاد اختراع ضد آب برای COVID-19 ماسک

اکثر مردم لازم نیست برای انجام هر چیزی را به پول دریافت کنید. اما برخی از جمعیت که به طور معمول نمی فایل را برمی گرداند — از جمله شهروندان ارشد و افراد کم درآمد که ممکن است به طور سنتی فایل اظهارنامه مالیاتی — ممکن است اشتباه گرفته شود. دولت از آنها خواست به فایل مالیات و پس از آن معکوس البته برای گروه های خاص.

IRS و خزانه داری خود را به روز کرده راهنمایی در مورد چگونه به اطمینان حاصل شود که شما دریافت پرداخت می شود. در اینجا اصول اولیه:

___

چه کسی واجد شرایط برای پرداخت ؟

هر کسی درآمد تا $75,000 در درآمد ناخالص تنظیم و کسی که دارای یک شماره امنیت اجتماعی دریافت خواهد کرد $1,200 پرداخت. این بدان معناست که زن و شوهر پر بازده مشترک دریافت پرداخت کامل — $2,400 — اگر خود را تنظیم درآمد ناخالص که آنچه شما گزارش مالیات خود را تحت $150,000.

HOMESCHOOL سردرد: مدرسه در منزل memes اجازه پدر و مادر دریچه در مورد قرنطينه

پرداخت به طور پیوسته کاهش می یابد برای کسانی که بیشتر. کسانی که درآمد بیش از $99,000 یا $198,000 مشترک filers آیا واجد شرایط نیست. برای سران خانواده با یک فرزند نفع شروع به کاهش در $112,500 و سقوط به صفر در $146,500.

پدر و مادر را نیز دریافت خواهد کرد $500 برای هر فرزند واجد شرایط.

___

من چه کاری باید انجام دهید به بررسی ؟

برای بسیاری از افراد ،

این پول خواهد شد به طور مستقیم سپرده در حساب بانکی شما اگر دولت است که اطلاعات از اظهارنامه مالیاتی خود را. اگر شما واصل نشده خود را 2019 مالیات دولت را استفاده از اطلاعات خود را تا سال 2018 مالیات برای محاسبه پرداخت خود را و تعیین که در آن به ارسال آن.___

من معمولا نمی باید به فایل مالیات است. آیا من هنوز پرداخت ؟

بله.

اما اینجا جایی است که آن را می شود کمی گیج کننده است. IRS و خزانه داری آمریکا روز دوشنبه گفت که افرادی که نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی — مانند کم درآمد مودیان مالیاتی برخی از شهروندان ارشد تامین اجتماعی, دریافت کنندگان برخی از جانبازان و افراد معلول — نیاز به فایل خلاصه اظهارنامه مالیاتی برای دریافت تاثیر اقتصادی پرداخت. این امر دولت ارائه جزئیات اساسی از جمله یک فرد پر کردن وضعیت تعدادی از وابستگان و مستقیم-سپرده بانک اطلاعات.

هوستون موارد: هوستون گرفتگی 500 مورد و شهرستان هریس نزدیک به 1000 عنوان coronavirus گسترش همچنان ادامه دارد

با این حال وزارت خزانه داری روز چهارشنبه معکوس البته گفت که شهروندان ارشد تامین اجتماعی, دریافت کنندگان و بازنشستگان راه آهن که به طور معمول نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی نمی خواهد نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی برای دریافت پرداخت.

به جای پرداخت خواهد شد به صورت خودکار واریز به حساب های بانکی خود و یا ارسال از طریق ایمیل, با این حال آنها به طور معمول خود را دریافت مزایای.

قانونگذاران و دیگران شکایت کرده است که این نیاز را ایجاد کار اضافی و سردرگمی برای جمعیت آسیب پذیر به خصوص به عنوان دولت خود را به اطلاعات و قدرت را به استفاده از آن برای ارائه پرداخت.

قبل و بعد: عکس ها نشان می دهد وسرد تغییرات در هوستون زندگی پس از اقامت در خانه سفارش

IRS را با استفاده از اطلاعاتی که در فرم SSA-1099 و فرم RRB-1099 به تولید پرداخت برای امنیت اجتماعی گیرندگان که نمی پرونده مالیاتی در سال 2018 یا 2019.

پس از IRS نمی خواهد که اطلاعات مربوط به هر وابستگان برای این افراد هر فرد را دریافت 1200 $در هر فرد بدون مقدار اضافی برای هر وابستگان در این زمان.

گروه باقی مانده — افراد کم درآمد برخی از جانبازان و افراد معلول — هنوز به یک فایل به صورت مختصر اظهارنامه مالیاتی اگر آنها را دریافت خواهید کرد امنیت اجتماعی است.

___

من واصل نشده من 2018 یا 2019 مالیات است. من هنوز پرداخت ؟

بله اما نمایندگان خواستار هر کسی نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی و هنوز انجام می شود بنابراین برای کسانی که سال هاست به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به منظور دریافت یک تاثیر اقتصادی پرداخت. مالیات دهندگان باید مستقیم-سپرده بانکی اطلاعات در بازگشت اگر آنها می خواهند آن را سپرده در حساب خود.

___

من از استفاده از پرداخت مستقیم در مالیات من چه می توانم انجام دهم ؟

دولت را به طور پیش فرض برای شما ارسال چک از طریق پست اگر شما استفاده نمی واریز مستقیم.

اما IRS و خزانه داری می گویند که آنها را توسعه یک پورتال آنلاین در هفته های آینده برای افراد به ارائه اطلاعات بانکی خود را به طوری که آنها می توانید دریافت پرداخت بلافاصله به جای در پست الکترونیکی. آن را هنوز رتبهدهی نشده است تعیین مهلت برای به روز رسانی اطلاعات است.

___

از کجا می توانم این کار را انجام?

IRS و خزانه داری می گویند وب سایت irs.gov/coronavirus به زودی ارائه اطلاعات مورد بررسی از جمله مردم چگونه می تواند یک فایل ساده 2019 اظهارنامه مالیاتی.

___

من نیاز به زمان بیشتری برای من فایل اظهارنامه مالیاتی. چه مدت من باید پرداخت ؟

IRS می گوید: مردم نگران بازدید از مالیات حرفه ای و یا جامعه محلی سازمان در فرد برای دریافت کمک با یک اظهارنامه مالیاتی نباید نگران باشید. تاثیر اقتصادی پرداخت در دسترس خواهد بود در طول بقیه سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>