آنچه ما در مورد این گردبادها که به کشته شدن حداقل 24 نفر در نشویل, تنسی میانه

حداقل 24 نفر در ایالت تنسی فوت کرده اند پس از گردباد فعالیت های پاره پاره از طریق نشویل و شهرستانهای مجاور در اوایل صبح روز سه شنبه با توجه به تنسی سازمان مدیریت اضطراری.

قدرتمند و مرگبار طوفان در حال حرکت از طریق میانه تنسی باعث یک گردباد است که لمس کردن در نشویل در اوایل صبح روز سه شنبه قطع کردن یک نوار از نابودی کشیده است که از طریق شهرستان به صورت مایل است.

طوفان تخریب بخشهایی از چندین محله و حوزه های کسب و کار در مرکزی بخشی از نشویل قبل از حرکت به این شهر حومه شرقی و فراتر از آن. گردباد نهفته چندین شهرستان در غرب و میانه تنسی با توجه به آسیب گزارش ذکر شده توسط TEMA.

“هنوز هم وجود دارد افرادی که حساب نشده … ما نمی دانیم که این شماره های خاص در مورد که در حال حاضر” لی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه شب.

در Putnam County واقع بیش از 50 مایلی شرق نشویل 77 نفر هنوز مفقود Putnam County رهبران گفت: در یک شنبه شب در نشست خبری. این معلوم نیست که چگونه بسیاری از مردم از دست رفته می تواند مجروح; بسیاری از حوادث را افراد گم شده که در نهایت به نوبه خود آسیبی نرساند. قطع برق در مناطق که در آن گردبادهای زده نیز می تواند مانع تلاش های مقامات برای پیدا کردن افراد گم شده.

روز شنبه بود که ایالات متحده آمریکا مرگبارترین روز برای گردباد پس از 2 مارس 2012 زمانی که 40 نفر در مقدس که آمار بخشهایی از غرب و جنوب.

آژیر و تلفن همراه هشدار صدا اما مقدس که زده در ساعات پس از نیمه شب نقل مکان کرد به طوری سریع است که بسیاری از مردم در مسیر خود نمی تواند فرار به مناطق امن تر. برخی از قربانیان کشته شدند در تخت خود را.

“این آمار خیلی سریع بسیاری از مردمی نیست که زمان را به پناهگاه” Putnam County شهردار سفت پورتر گفت. “بسیاری از این مردمی خواب بودند.”

چه بود نشویل گردباد ،

گردباد لمس کردن در شمال مرکز شهر نشویل در مدت کوتاهی قبل از ساعت 1 صبح روز شنبه و پس از تخریب چندین ساختمان در جرمنتاون.

از آنجا طوفان منتقل شده به شرق تپش پنج امتیاز منطقه شرق نشویل و محله های اطراف آن

طوفان ادامه آن به سمت شرق مسیر ضربه Donelson Mt. ژولیت و لبنان شهرستان به خصوص سخت است.

طوفان و سپس در ادامه به شرق در حال حرکت به Putnam County است.

چگونه بسیاری از مردم مجروح شدند?

تعداد کل آسیب های است که در حال حاضر ناشناخته بر اساس یک شنبه شب TEMA گزارش.

Putnam County مقامات گزارش 88 صدمات در یک شنبه شب در نشست خبری.

بیش از 30 نفر درمان شده اند برای طوفان حوادث در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت در بیمارستان مقامات گفت: صبح روز سه شنبه. بیشتر به نظر می رسد که صدمه دیده اند پرواز باقی مانده است.

لی گفت: بسیاری از آنها مجروح شدند. فرماندار که اعلام وضعیت اضطراری برای تنسی اشاره کرد که 30 نجات کارگران دچار آسیب است.

که قربانیان ؟

سه نفر کشته شدند در Mt. ژولیت حومه نشویل.

یک زن و شوهر در 80s کشته شدند در خانه خود را. جیمز و دانا ایتون 84 و 81 به ترتيب مشخص شد توسط پلیس در حدود 5 بعد از ظهر شنبه.

این Eatons بودند در اتاق خواب و یک مقام گفت که در خانه خود بود “به طور کامل نابود شده است.”

هویج Barker, 38, لبنان مشغول به کار بود امنیت در انبار هنگامی که طوفان کرد.

بارکر به حال پناه در یک حمام در مرکز اما یک دیوار فروریخته در بالا از او گفته است.

کارل Frazee, 67, درگذشت, Benton County است. کلانتر کنی کریستوفر گفت: Tennessean که Frazee و یک زن ساکن در خانه های تلفن همراه و شمال شرق کمدن بودند پرتاب بر روی حیاط خود را که در آن درختان پهن بود. Frazee از درگذشت “بسیاری از آسیب ها” در اتاق اورژانس ،

علاوه بر این, مترو, Nashville, پلیس شناسایی یک زن و شوهر کشته شده توسط tornado مانده در شرق نشویل به عنوان مایکل Dolfini, 36, Albree سکستون 33.

کودکان گزارش شده است در میان مردگان در Putnam County, که شامل شهر کوکویل.

“وجود دارد برخی از فرزندان من متاسفم که می گویند” پورتر گفت.

چگونه گسترده است که آسیب دیده است ،

طوفان چپ “انبوهی از آوار و ویرانی ساختمان ها و محله های” لی گفت: سه شنبه شب.

حداقل 140 ساختمان خرد شده توسط این طوفان که در سمت چپ بیش از 50000 نفر بدون قدرت سهشنبه شب TEMA گزارش. جاده ها و پل ها و آب و برق نیز آسیب دیده است.

شد رای گیری اولیه نهفته?

فاجعه نهفته رای گیری در ایالت تنسی یکی از 14 سه شنبه متحده است. برخی از رای گیری سایت در متروپلیتن گورنمنت آاف نشویللدیویدسن بالانس منتقل شدند و سایت های سراسر دیویدسون و شهرستان و ویلسون شهرستانهای باز شد یک ساعت دیر شده اما هنوز هم بسته شدن در همان زمان وزیر خارجه تره Hargett اعلام کرد.

چگونه می توانم کمک به قربانیان ؟

جامعه بنیاد از میانه تنسی ایجاد کرده اهدای سایت برای حمایت از جوامع متاثر از گردباد مرگبار.

این بنیاد اعلام کرد در اوایل صبح روز سه شنبه که آن فعال می شود آن میانه تنسی پاسخ اضطراری صندوق. صندوق فراهم می کند کمک های مالی به سازمان های غیر انتفاعی کمک به قربانیان آدرس مداوم نیاز دارد.

کمک های مالی صندوق های غیر انتفاعی به صورت فوری و دراز مدت پاسخ به آسیب طوفان.

برای اهدای بازدید cfmt.org/story/middle-tennessee-emergency-response-fund

یک گردباد زده نشویل قبل از ؟

این اولین بار نیست یک گردباد است پاره پاره از طریق موسیقی شهرستان.

در سال 1933 و دوباره در سال 1998 گردباد به دنبال مشابه جهت است که خدمات ملی آب و هوا می گوید نزدیک بود اما نه کاملا دقیقا مسیر مارس 3 گردباد.

هنوز هم هر دو مارس 16 سال 1998 و در مارس 14, 1933, گردباد زده 5 امتیاز از منطقه شرق نشویل NWS گزارش در یک صدای جیر جیر.

این نیز نه تنها گردباد به آمار نشویل در یک شنبه. یک شب سیستم باعث آسیب در سراسر میانه تنسی در یک گردباد شیوع on Feb. 5-6 سال 2008.

خواهد شد رئیس جمهور دیدار تنسی?

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی حمایت خود را از صبح روز سه شنبه: “نماز را برای تمام کسانی که تحت تاثیر این گردباد ویرانگر در ایالت تنسی. ما ادامه خواهد داد برای نظارت بر پیشرفت خود را. دولت فدرال با شما تمام راه را در طول این زمان دشوار است.”

رئیس جمهور گفت که او را به سفر تنسی در روز جمعه به تور خسارت.

کمک: Mariah Timms برت Kelman شنی Mazza و آنیتا Wadhwani Nashville Tennessean; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر