آنچه ما می دانیم درباره پیمانکار کار در هوستون آب اصلی که پشت سر هم

منتشر شده

شهر هوستون پرداخت شده به پیمانکار کار در آب لوله اصلی که پشت سر هم پنج شنبه بیش از $99 میلیون از سال 2016 از جمله 11 میلیون دلار پس از آغاز این سال به تنهایی با توجه به داده ها از شهر وب سایت.

یک کارگر از هارپر و برادران ساخت و ساز شرکت حفاری برای تعمیر نشت در لوله هنگامی که آن را پشت سر هم فقط قبل از ظهر روز پنج شنبه در نزدیکی کلینتون درایو و شرق 610, حلقه, جاری شدن سیل یک کشش از بزرگراه و باعث بسیاری از شهرستان ها به قرار زیر جوش آب توجه کنید.

این شهرستان پرداخت کرده است هوستون-بر اساس شرکت 107 بار در چهار سال گذشته است. داده ها را مشخص می کند که چه پروژه هارپر و برادران انجام داد. حداکثر Moll معاون مدیر برای شهرستان کنترل است گفت: برخی از قبلی قرارداد شامل آب خط پیشرفت در سایر نقاط شهر است.

“ایمنی اولویت ما است. کارکنان ما بسیار با تجربه و مدنی ما ساخت و ساز و مهندسی پروتکل های منعکس کننده آخرین ثابت روش های ایمنی” دیو michael young, شرکت, سخنگوی نوشت: در یک ایمیل. “ما در حال همکاری نزدیک با شهر هوستون عمومی با این نسخهها کار مقامات برای کمک به تعمیر خط و کاهش هر گونه آسیب بیشتر است.”

او کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات بیشتر.

این شرکت تاسیس شد در سال 2014 با توجه به بنیانگذاران جان هارپر در پروفایل LinkedIn. اصلی آن مشتریان با ادارات و سازمان های مدنی با توجه به آخرین نسخه در دسترس از وب سایت خود را از نوامبر سال 2018 است.

دیوید هاوز مدیر اجرایی جنوب غربی هوستون خوبی توسعه اقتدار گفت: این شرکت دارای شهرت بسیار خوبی است و شناخته شده برای کار خود را در کار و پروژه های آب و فاضلاب خطوط برای ساخت و ساز جاده. Hawes گفت: او تلاش می کند به هارپر و برادران برای همه اقتدار پروژه های.

“آنها استثنایی پیمانکاران. آنها عالی کار” هاوز گفت. “آنها آن را انجام دهد آنها را به سرعت انجام می شود و آنها آن را انجام می شود بودجه. نگرش من این است: این چیزها اتفاق می افتد.”

جنوب غربی هوستون سازمان توسعه شنود گذاشته هارپر و برادران برای $20 میلیون بازسازی Fondren جاده از غرب پارک به مسیر 59. که انجام شد و از سپتامبر 2015 به اکتبر سال 2016 با توجه به سایت این شرکت.

“آنها به طور کامل بازسازی شده Fondren,” هاوز گفت. “آنها آن را انجام چهار ماه اولیه و بودجه.”

دو دیگر پروژه های این شرکت به نمایش در وب سایت خود را — هر دو در تکمیل 2016 — شد برای بالای شهر به خوبی توسعه اقتدار و شهر Sugarland.

هارپر و برادران بوده است و در پایان دریافت از پرونده های حقوقی متعددی در شهرستان هریس عمدتا مربوط به تصادف با خودرو.

دو نفر از کسانی که درگیر ساخت و ساز جاده پروژه های که در آن هارپر برادران کارگران حذف نشانه های توقف در midtown منجر به wrecks که صدمات ناشی از این دعاوی ادعا. یکی از این موارد کاهش یافته و از سوی دیگر برای محاکمه در ماه جولای.

چهار دیگر شاکیان آورده و پرونده های حقوقی علیه این شرکت برای wrecks مربوط به وسایل نقلیه توسط هارپر برادران کارکنان. یکی از این موارد کاهش یافته است یکی دیگر حل و فصل شده است.

دو دادگاه درگیر ذخیره سازی مناسب از مواد شیمیایی.

یک زن کت و شلوار واصل علیه هارپر به دلیل سوختگی شیمیایی او پایدار در مارس 2017 در حالی که در حال اجرا در بالای شهر. او ادعا کرد کارگران چپ آهک و مواد مشابه در جاده بدون علائم هشدار دهنده موانع چراغ و یا کارکنان برای هشدار دادن به مردم باعث او را به گام به unguarded آهک و رنج شدید قلیایی سوختگی شیمیایی در سمت چپ مچ پا و پا با توجه به درخواست. هر دو طرف موافقت به پرداخت خود را در خسارت است.

پیش از آن کت و شلوار واصل در ماه ژوئن سال 2016 ادعا که هارپر و برادران تجاوز در تگزاس زمین و گاو II, Ltd. s ملک و به طور غیرقانونی رها “مقادیر عظیم مواد” ذخیره ظروف و مواد سمی وجود دارد.

هارپر و برادران نیز راه اندازی یک دفتر در اموال برای 19 میلیون دلار قرارداد بدون پاک کردن آن را با تگزاس زمین و گاو و گروه ادعا کرد. شرکت ساخت و ساز در نهایت حذف برخی از مواد اما تحت پوشش دیگران و هرگز انجام شده زیست محیطی, تست تگزاس زمین و گاو ادعا. هر دو گروه در نهایت به یک راه حل و توافق برای پرداخت خود را در خسارت است.

[email protected]

[email protected]

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>