آنچه ما می دانیم درباره coronavirus را نگه می دارد در حال تغییر است. در اینجا همه چیز شما ممکن است از دست رفته.

Coronavirus است اساسا تغییر زندگی در ایالات متحده در ذهن خم سرعت در سه ماه گذشته و درک ما از این ویروس در حال تغییر است به سرعت.

بیش از 2.5 میلیون نفر تایید شده است در سراسر جهان و ایالات متحده گزارش کرده است بیش از هر کشور دیگری است. بخش بزرگی از این کشور در حال حاضر زندگی می کند تحت stay-at-home سفارشات فاکتورها باعث ایجاد پلاک اقتصاد و ایجاد میلیون ها نفر از آمریکایی ها به از دست دادن شغل خود.

در همان زمان مقامات بهداشت عمومی اغلب تنظیم سیاست به عنوان تحقیقات جدید نشان می دهد بیشتر در مورد این ویروس و علائم آن. این اتفاق می افتد در سرعت است که می تواند سردرگم و گیج کننده است برای فرد به طور متوسط.

برای کمک به شما نگه دارید تا با تمام تغییرات, در اینجا یک لیست در حال اجرا از آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس جدید و بیماری های آن, علل COVID-19:

ما coronavirus مرگ و میر: اول صورت گرفت 3 هفته زودتر از آنچه قبلا گزارش شده

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد اولین coronavirus مرگ و میر در فوریه 29, اما مقامات کالیفرنیا بعد از آن اعلام کرد coronavirus مرگ و میر رخ داده است که هفته پیش از آن.

به پزشکی قانونی در شهرستان سانتا کلارا جنوب شرقی سان فرانسیسکو گفت مارس 21 که کالبد شکافی بر روی بدن دو نفر که فوت Feb. 6 و فوریه. 17 نشان داد آنها مثبت برای ویروس.

قربانیان “درگذشت در خانه در طول زمانی بسیار محدود تست در دسترس بود و تنها از طریق CDC” دکتر میشل Jorden در بیانیه ای گفت. او گفت: معیارهای تعیین شده توسط CDC در زمان محدود تست تنها به افراد شناخته شده سفر تاریخ و کسانی که به دنبال مراقبت های پزشکی برای علائم خاص.

من باید پوشیدن ماسک صورت برای coronavirus? CDC گفت: پس از آن بله.

برای ماه های مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از خواست توده مردم را به پوشیدن ماسک مگر اینکه بیمار یا مراقبت از یک COVID-19 بیمار با استناد به نگرانی در مورد عرضه و اثربخشی.

سپس آنها را معکوس این هدایت در اوایل ماه آوریل.

در حال حاضر CDC توصیه می کند مردم پوشیدن در خانه و یا پارچه ماسک ، آژانس می گوید این ماسک باید به صورت چسبیده متناسب در برابر صورت امن و با روابط و یا گوش حلقه شامل چندین لایه پارچه و متمرکز پس از هر استفاده.

جدید ارشاد آمد و پس از تحقیقات پیشنهاد کرد که presymptomatic و بدون علامت حامل قادر به انتقال ویروس و آلوده به افراد سالم است.

مقامات توصیه پوشیدن این ماسک در تنظیمات عمومی که در آن اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها. بسیاری از شهرها و ایالت ها نیاز به ماسک در مکان های عمومی از جمله نیویورک نیوجرسی و لس آنجلس.

گزارش جدید کروناویروس علایم: از دست دادن طعم و مزه و یا بوی, ‘COVID انگشتان پا’

زمانی که سازمان بهداشت جهانی و CDC اولین هشدار در مورد جدید coronavirus آنها خواست عمومی باشد در lookout برای این سه اصلی علائم: تب ، سرفه خشک و اشکال در تنفس.

وجود دارد برخی از گزارش ها از مسائل گوارشی مانند اسهال و اما این علائم ظاهر می شود نادر است.

پس از آن پزشکان شده اند قادر به شناسایی بیشتر علائم در بیماران است.

از دست دادن بویایی و یا چشایی ممکن است یک ادعا علامت COVID-19 گروه پزشکی به نمایندگی از گوش و حلق و بینی و متخصصان هشدار داده اند. Anosmia از دست دادن بویایی در حالی که اختلال چشايی در فاصله یک تغییر حس چشایی.

کره جنوبی و چین و ایتالیا باید تمام گزارش “تعداد قابل توجهی” از شناخته شده COVID-19 بيمار از دست رفته و یا کاهش حس بویایی بر اساس یک بیانیه مشترک توسط کلر هاپکینز رئیس جمهور از Rhinological جامعه و Nirmal کومار رئیس جمهور گوش و حلق و انگلستان است.

“در آلمان گزارش شده است که بیش از 2 در 3 مورد تأیید کرده اند anosmia. در کره جنوبی که در آن تست شده است گسترده تر از 30% از بیماران آزمایش مثبت داشته اند anosmia به عنوان عمده خود را ارائه علامت در غیر این صورت موارد خفیف” آنها نوشت.

یکی دیگر از های اخیر نشانه جمع بیشتر شواهد بوده است رسمی به نام “COVID انگشتان پا است.” این حضور و بنفش یا آبی ضایعات در یک بیمار پا و انگشتان پا اغلب ظاهر می شود در کودکان و بزرگسالان جوان است.

در حالی که کارشناسان نمی تواند با دقت اشاره کردن وضعیت برخی از آنها فرض است که آن می تواند بیش از حد التهاب یک لخته خونی یا یک ترومبوتيک اختلال شناخته شده به عنوان پورپورای fulminans.

است coronavirus مرگبارتر از آنفولانزا ؟

قبل از coronavirus اعلام شد یک بیماری همه گیر کارشناسان اشاره کرد که coronavirus موارد غیر قابل مقایسه به این فصل آنفلوانزا تاثیر است.

“همه محتاط بودن چون ما هنوز در حال یادگیری در مورد آن, اما در حال حاضر شما در حال نشستن در میان یک آنفلوانزای فصلی مشغول بودن” گفت: دکتر دیوید هوپر رئیس واحد کنترل عفونت بیمارستانی در بیمارستان عمومی ماساچوست در اواخر ماه ژانویه است.

“خطر بسیار بالاتر برای آنفلوانزا برای افرادی که در ایالات متحده از این کوروناویروس.”

ایالات متحده آمریکا امروز بررسی: کروناویروس در گوشت بسته بندی گیاهان بدتر از فکر اول

ما بازگشایی: آنچه متحده در حال استراحت اجتماعی محدودیت فاصله و حرکت به دور از مستندات?

که به سرعت تغییر به عنوان COVID-19 سرعت در حال گسترش و نرخ مرگ و میر پیشی گرفتن آن دیده می شود به طور معمول دیده می شود در آنفلوآنزای فصلی.

در 3 مارس تلفنی که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که در سطح جهانی آنفلوآنزای فصلی می کشد به مراتب کمتر از 1 ٪ از افراد آلوده در حالی که حدود 3.4 درصد گزارش شده COVID-19 نفر فوت کرده اند.

حتی که نرخ مرگ و میر نامشخص است و بین کشورها متفاوت است اگر چه اکثر ملل گزارش یک مرگ و میر به طور قابل توجهی بالاتر از آنفولانزا. در ایالات متحده محدود تست ساخته شده است آن را دشوار است برای تعیین دقیق تعداد.

کمک: جان بیکن و رایان میلر, ایالات متحده آمریکا امروز. دنبال Adrianna رودریگز در توییتر: @AdriannaUSAT.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>