آنچه که قبل از رفتن به یک پیاده روی در یک پارک و یا دنباله

منتشر شده

در پی COVID-19 پاندمی اخیر و اقامت در خانه سفارشات صادر شده توسط مقامات دولتی کابین تب ممکن است شروع به تنظیم در به نظر شما بیرون رفتن برای یک پیاده روی, اما وجود دارد چند چیز به دانستن قبل از جسارت کردن.

یک پیاده روی در پارک یا قدم زدن در محله خود را دنباله گرفته اند در معنای جدید به عنوان دستورالعمل جدید تنظیم شده در محل برای جلوگیری از گسترش بیشتر این رمان coronavirus.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: فرار coronavirus هرج و مرج در زیبا ترین مسیرهای پیاده روی در اطراف هوستون

وجود دارد چند چیز به خاطر داشته باشید قبل از رفتن برای یک پیاده روی در پارک شهر. بسیاری از آنها بسته کردن زمین های بازی و ورزش و تجهیزات و نیمکت نیز متعلق به شهرستان تنیس مراکز و دوره های گلف و skateparks.

در حالی که شما هنوز هم می توانید پیاده روی در مسیرهای پیاده روی وجود دارد, چند توصیه به نگه داشتن در ذهن از CDC:

  • اجتناب از تماس نزدیک با دیگران
  • قرار دادن فاصله بین خود و افراد دیگر (در حدود 6 فوت)
  • دستهای خود را (به خصوص پس از شما شده اند در یک محل عمومی)
  • اجتناب از دست زدن به چشم خود بینی و دهان با دست نشسته

در زیر اخیر محدودیت های خود را کنار بگذارند و از اقامت در خانه سفارش در میان COVID-19 شیوع بیرون رفتن برای پیاده روی است که هنوز انسان به عنوان شما به یاد داشته باشید به فاصله اجتماعی خود را از دیگران در دنباله.

چند پارک زیبا به در نظر گرفتن یک پیاده روی شامل بوفالو بایو پارک هرمان پارک, پارک یادبود و البته محله خود را در مسیرهای پیاده روی.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>