چه می دانید از روز سه شنبه جرج فلوید آوریل از کشف سبز

با توجه به مستی ب او و Trae Tha Truth در حال هماهنگی با فلوید برادرزاده براندون ویلیامز به سازماندهی تجمع و پس از آن در ماه مارس.

در آماده سازی برای تظاهرات و افزایش ترافیک زیر مرکز شهر هوستون امکانات در حال برنامه ریزی برای زود بسته شدن شنبه:

– شهرداری دادگاه – برنامه ریزی برای بسته شدن در ظهر

– HPD 1200 Travis – برنامه ریزی برای بسته شدن در ظهر

– HPW 611 واکر – برنامه ریزی برای بسته شدن در 1 p. m.

– کتابخانه مرکزی/Julia B. Ideson ساختمان – برنامه ریزی برای بسته شدن در 1 p. m.

– تالار شهر – برنامه ریزی برای بسته شدن در 1 p. m.

– سالن شهر ضمیمه – برنامه ریزی برای بسته شدن در 1 p. m.

– هوستون اجازه مرکز – برنامه ریزی برای بسته شدن در 1 p. m.

در HoustonChronicle: هوستون مقامات بزرگ انتظار احترام جمعیت در شنبه جورج فلوید مارس

آن است که یک مقام رسمی رویداد شهر و شهردار گفت: اما مقامات شهر “قطعا حمایت از تلاش برای مطمئن شوید که همه چیز در حال انجام در صلح و مد منظم.”

فلوید بزرگ در هوستون سوم وارد شد و یک ورزشکار برجسته در یاتس دبیرستان. او در مینیاپولیس زندگی در زمان مرگ و کشته شد در بازداشت پلیس در دوشنبه 25 مه هنگامی که افسر جرثقیل چوین kneeled در گردن خود را تا زمانی که او متوقف تنفس. لحظات پایانی خود دستگیر شدند, در ویدئو توسط اطرافیان و چوین شده است از آنجایی که متهم به قتل و قتل نفس با توجه به مینیاپولیس استار تریبیون.

“این یک ادای احترام به جورج و اذعان است که او باید درگذشت این راه به او گفت:” شهردار ترنر. “اگر شما در حال ایستاده برای جورج فلوید چرا شما می خواهید برای ایجاد مشکلات برای خانواده اش ؟ و اگر شما درست به علت, چرا شما می خواهید برای انجام هر چیزی را به دور از این ویژه, احساسی, لحظه ای برای خانواده و دوستان خود را؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>