آنچه که در مورد گرفتن کودک خود را به یک زمین بازی

منتشر شده

در میان هشدارها و نگرانی در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس پدر و مادر ممکن است درخواست خود را آیا زمین های بازی هستند یک جای خوب برای بچه ها برای برخی از سرگرم کننده در فضای باز.

اجتماعی فاصله تشویق شود در حال حاضر بیشتر از همیشه و تجمع بیش از 10 نفر بودن دلسرد کارشناسان می گویند یک زمین بازی ممکن است بهترین محل برای گرفتن فرزندان خود را برای playdate.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: فاجعه متخصص: هوستون منطقه نیاز به سرپناه در محل در حال حاضر. و coronavirus فرماندهی تیم.

دکتر شان o’leary عضو آکادمی اطفال آمریکا کمیته بیماری های عفونی مشترک بیانیه زیر را با ABC News “ما در تلاش برای تضعیف فرد دریافت togethers به عنوان آنجا که ممکن است. بیشتر ما می تواند جلوگیری از این ویروس از گسترش بیشتر زندگی ما می توانید ذخیره کنید.”

او را توصیه نمی کند رفتن به زمین بازی. “هستند بسیاری از گزینه های دیگر برای پارک رفتن برای افزایش, خانواده, دوچرخه سواری. همه کسانی که همه چیز کاملا قابل قبول اجتماعی فاصله,” اولری گفت.

کارشناسان همچنین توصیه می کنیم برنامه ریزی مجازی playdates برای کودکان و نوجوانان به طوری که آنها هنوز هم می تواند ارتباط برقرار کردن با دوستان خود را در یک فاصله امن. کارشناسان معتقدند مهم آن را امتحان کنید و نگه داشتن بچه ها در ارتباط با دوستان خود را در طول این زمان.

هوستون منطقه جاذبه های خالی: عکس: هوستون محبوب ترین مکان تبدیل به استارک خالی صحنه در طول شیوع

“برای این سوال در مورد کودکان اختلاط در طول COVID-19 شیوع برخی از خلاق پدر و مادر است می گوید:” ییل دانشکده بهداشت عمومی دین Sten H. Vermund های Anna M. R. Lauder استاد بهداشت عمومی و یک استاد اطفال. “شاید پدر و مادر می تواند کمک به کودک خود را برنامه ریزی به صورت آنلاین شگفت انگیز جشن تولد? برای کسانی که به دعوت حزب مجازی و کارت های هدیه خریداری می شود به صورت آنلاین و یا کارت را می توان به اشتراک گذاشته و فرستاده به کودک-از-این-ساعت” مشترک Vermund. روشنایی یک کیک و برش از طریق زوم و یا اسکایپ و یا دیگر برنامه های رسانه های اجتماعی یکی دیگر از راه Vermund تشویق جشن در طول این زمان.

به منظور کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 بسیاری از Houston-منطقه شهرستانها مانند شکر زمین بسته اند پارک و زمین های بازی و دستشویی تا اطلاع ثانوی.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>