آنچه آنها را به شما بگویم در مورد زنده ماندن در COVID-19

A chest X-ray of a COVID-19 patient shows "consolidation," a radiological term refering to dense opacities obscuring lung vessels and bronchial walls. (File photo from the Zakarpattia Centre of Lung Diseases, Uzhhorod, western Ukraine, Photo: SerhiiHudak/Barcroft Media Via Getty Images / ©Ukrinform

عکس: SerhiiHudak/برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

A chest X-ray از یک COVID-19 بیمار را نشان می دهد “تحکیم” رادیولوژیک اصطلاح با اشاره به انبوه opacities مخدوش کردن عروق ریه و برونش دیوار. (فایل عکس از Zakarpattia مرکز بيماریهای ريوی اوژهورود شرق اوکراین

بسیاری از افرادی که گرفتن جدید coronavirus را تجربه نمی علایم شدید و برخی از آنها بدون علائم در همه. COVID-19 صرفه جویی در بدترین حالت آن به صورت نسبتا کمی.

پرستار ICU Sherie آنتوانت دیده است موارد جدی دست اول.

آنهایی که خوش شانس — اگر شما می توانید آنها تماس بگیرید که — بازیابی, اما نه به این معنا که زندگی خود را در حال بازگشت به حالت عادی. برای برخی از آسیب دائمی است. اندام های خود را هرگز به طور کامل بهبود یابند.

“هنگامی که آنها می گویند ‘بهبود’ آنها را به شما بگویم که این بدان معناست که شما ممکن است نیاز به پیوند ریه,” آنتوانت نوشت در توییتر ارسال. “یا این که شما ممکن است دوباره پس از ترخيص با یک حمله قلبی یا سکته مغزی به دلیل COVID باعث می شود خون خود را ضخیم به عنوان جهنم است. و یا که ممکن است شما را به اکسیژن برای بقیه عمر خود را.”

آنتوانت را توییت باعث سراسیمگی از پاسخ از سابق COVID-19 بیماران و خانواده بیماران و پرستاران مشغول به کار در خط مقدم این بیماری است.
 
ما انتخاب برخی از توییت های خود را و در حال اجرا آنها را با ویرایش جزئی برای وضوح. SFGATE باعث می شود بدون ادعا به صحت خود را.

من در حال حاضر در بیمارستان پس از یک حمله قلبی ناشی از لخته شدن خون که منجر به از COVID 19. من یک استنت در قلب من و نیاز به پوشیدن یک قلب نظارت جلیقه در تمام زمانها. در حال حاضر من صورت ماه از بهبود از جمله فیزیکی و کاردرمانی. من تنها 29.

—Dan

من رفتم حاد نارسایی کلیه و نیاز به دیالیز. من در حال حاضر آسم و سرفه های مزمن و ضربان قلب نامنظم. من شرایط من تا به حال هرگز قبل از به علاوه من محو تمام وقت. من امیدوارم که این بهتر می شود اما شما [Sherie] در پول است. و معدن در نظر گرفته شد کم-متوسط مورد.
 
— استفانی McCarroll

اینها مشاهدات من (از بيماران بستری):

1) همه تا تورم را پوست تاول و بسیار تنگ به نظر می رسد مانند آن را به پشت سر هم از سر تا پاشنه پا. و پوست تا پوست خشک و پوسته پوسته است که بیش از اندازه به وازلین در هر شیفت است که تقریبا ضروری است — بیش از همه.

2) همه پوست است گریه مایع روشن و زخم و پوست فقط اسلاید با کوچکترین نوبه خود و یا مالش در سراسر بدن است.

3) همه خون ضخیم است که با دوغاب پر. نمی تواند کشف کردن آنچه که در ساخت آن لخته مانند آن, اما آن را تیره و ضخیم.

4) همه کلیه ها شکست. ادرار تیره و یا قرمز است که می تواند منجر به تورم اما ما هنوز نمی دانیم.

5) همه دارای یک ریتم غیر طبیعی قلب. هنوز مطمئن شوید که علت. اما حتی بدون زمینه ای قلبی و مشکلات آن را ضرب و شتم به طور معمول.

6) به نظر می رسد معکوس اما آنهایی که در حال تنفس در ونتیلاتور باید کاملا مسطح در معده خود را به تنفس بهتر. و حتی در برخی از ونتیلاتور در معده خود را. و کوچکترین نوبه خود برای برخی از چیزی است که منجر به تقریبا فوری مرگ است. حمام کردن, تمیز کردن و تبدیل به پوست جلوگیری از شکست باعث می شود بیشتر به کد آبی پس از تصمیم گیری ساخته شده است که در آن مهم است.

7) هر کس یک سوند فولی و rectal tube — بی اختیاری روده و مثانه است.

8) همه در تغذیه با لوله. همه.

قبل از هرگز در تمام زندگی حرفه ای من به دیده یک بیماری و روند حمله در این راه است.

— 20-سال کهنه پرستار در نیویورک از طریق دکتر دی نایت

An X-ray of healthy lungs. Photo: BSIP/Universal Images Group Via Getty

عکس: BSIP/جهانی تصاویر گروه از طریق گتی

یک X-ray از ریه های سالم.

من صرف 10 روز در یک ونتیلاتور در ماه مارس گذشته با ARDS [سندرم زجر تنفسی حاد] و من هنوز در اکسیژن است. رفتن به خانه است فقط آغاز گام های بعدی در دوره نقاهت. هر جنبه ای از زندگی من تغییر برای بدتر. لطفا حمایت و کمک به هر کسی که شما می دانید که جان سالم به در برد. و پوشیدن ماسک!

— پرستار @liveV4Vendetta

من فقط گرفتن بیش از یک “خفیف” مورد پس از بیش از دو ماه است. وجود زخم در پایین سمت راست ریه و معده و هضم غذا یک ظرف غذا مانند قبل از هرگز. اما من سرفه راه کمتر است و می توانید راه می رود دوباره.

و حالا این سومین بار در دو ماه است که من “بدست بهتر است.” من فقط به امید آن آخرین و آن را نمی کند همه می آیند دوباره.
 
— الی

من یک پرستار در یک COVID طبقه من گرفتار آن است. من نسبتا سالم 24 ساله و به سختی می تواند راه برود تا نیم پرواز از پله ها. من فشار خون سر به فلک کشید و قفسه سینه درد ناتوان کننده. من 8 هفته و هنوز هم احساس درد قفسه سینه و تنگی نفس است. این هیچ شوخی است.

— Alicia

من تا به حال COVID برای بیش از 60 روز است. من 33 سال, شد, فوق العاده سالم, pescatarian 125 و پوند و زد و آیا یوگا هر روز. من نمی تواند راه رفتن به مدت دو هفته در کنار یک زن و شوهر از مراحل. این بدترین بیماری از زندگی من است.

من نمی دانستم که من تا به حال COVID علائم هفته. در اینجا نشانه های اولیه:

– بیدار شدن از خواب عرق (من به طور معمول نمی عرق در شب).

– کمی پراکنده لرز اما بدون تب (یا من فکر کردم من تا به حال هیچ تب میلاد من فقط در زمان من دما در طول روز).

– من می توانم بوی خوب است اما می توانست بوی عجیب و غریب مانند فلزی و یا گاز. همچنین طعم فلزی در گذشته 2-3 هفته. ظاهرا فلزی طعم و یا بوی آن مربوط به مشکلات ریوی.

– مدفوع شل اما وحشتناک نیست.

— Covid معلم (برای جزئیات بیشتر در مورد علائم و درمان, دیدن وبلاگ خود.)

من “بهبود” مارس 29. من متولد 65 سال پیش با برونشیت مزمن که معمولا ظهور تا شاید دو بار در سال. در حال حاضر پس از COVID-19 من برونشیت حاد حملات 3-4 بار در ماه و تو راه رفتن به صندوق پستی.

— Hollis چارلز

من COVID در ماه مارس و در توسعه علائم encephalomyelitis/سندرم خستگی مزمن که مرا بستری برای روز در یک زمان. من خیلی خوشحالم که کسی این ذکر بنابراین من می دانم که من تنها کسی هستم که تجربه این.

— @PinkkYaYa

مادر من مشغول به کار در یک COVID بخش و قرارداد آن را صرف یک ماه در بخش ICU. او به اندازه کافی خوش شانس به خانه در حال حاضر, اما او در تلاش برای دریافت پله و آن را برای رفتن به یک راه طولانی برای بازیابی. با تشکر از شما برای همه چیز را که شما انجام دهید.

— جوانان

من همکار — در غیر این صورت کاملا سالم 30-ساله — است که هنوز هم داشتن مسائل تنفس دو ماه بعد. ما باید بیماران آمدن به استروژن پس از آنها “بهبود” از آنجا که آنها نمی تواند نفس بکشد و یا آنها لخته خون. این خیلی احمقانه است.

— اندی

من تا به حال آن را در ماه مارس و 6 روز در ونتیلاتور. تا به امروز من هنوز نفس با کمی اعمال. من درد بیش از همه است که من تا به حال هرگز قبل از. من متوجه شده ام من نمی ادرار کردن تا آنجا که من را به استفاده از. و پاها و سر پا نگه داشتن تورم آنقدر بزرگ بدون کفش مناسب است. حتی تا حدودی.

— Melly B.

من سالم و فعال 23 سال و من هنوز هم قابل توجه آسیب ریه دو ماه بعد از من “بهبود است.”

— زن و شوهر ویتنی

آره مادر من “بهبود” اواسط اردیبهشت به جز او ** چیزی در سمت چپ. نمی توانست حتی غذا خوردن و یا نوشیدن آنها می خواستند به جراحی قرار دادن لوله تغذیه به معده او. من تا به حال به استناد DNR, دستورالعمل که مکیده. او گذشت 25 مه. با تشکر برای همه شما, شود, امن, موفق باشید.

— @DevinCojones

بدترین بیماری که تا کنون. سمت چپ من و شوهرم بیمار و ضعیف برای تقریبا دو ماه. تقریبا من کشته کاملا سالم 41 ساله برادرزاده. در زمان پایین 36-سال-دوست قدیمی با حملات دو ذات الریه. پوشیدن ناجور ماسک مردم. که چقدر سخت است ؟

—Padma مادر

من و همسرم, گیر افتاد, COVID دو ماه و نیم پیش. در حالی که علائم خفيف او نزدیک بود اعتراف کرد چرا که او نمی تواند نفس بکشد و در حال حاضر پس از یک ماه او را بهبود ما کشف کرده ایم او دائم ریه آسیب می رساند.

این است که “نه فقط آنفولانزا.” از آن نمی باشد.

— شکایت Mii

من تا به حال یک “خفیف” مورد در ماه فوریه است. من در بیمارستان بستری است. هنوز هم بسیار بد با بی شمار از علائم از جمله التهاب و مقدار زیادی از درد به مدت 3 هفته. من شک ندارم این ویروس باعث آسیب دائمی. بحث با کسی که تا به حال آن را قبل از اینکه شما تصمیم به رفتن بدون ماسک.

— Leicia فی

مایک Moffitt است SFGATE خبرنگار. ایمیل: [email protected] توییتر: @Mike_at_SFGate

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>