چه Stephen Jackson گفت: در مورد جورج فلوید امروز در مینیاپولیس

به روز شده

سابق NBA بازیکن استفان جکسون است که در مینیاپولیس به دنبال عدالت برای دوست خود جورج فلوید که مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت دوشنبه موجب سراسر کشور تظاهرات.

جکسون بود پیوست بازیگر Jamie Foxx, مینه سوتا تیمبرولوز ستاره کارل-آنتونی شهرها و تگزاس خواننده های رپ Trae Tha Truth و Bun B به عنوان او در یک کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه در شهر’ شهرستان سالن که در آن او خواستار عدالت برای دوست خود که او را به نام “دوقلو.”

بیشتر از STEPHEN JACKSON: سابق پورت آرتور ستاره سوگوار از دست دادن دوستان نزدیک جورج فلوید که در بازداشت پلیس مینیاپولیس

“من اینجا هستم زیرا آنها در حال تثبیت رفتار شخصیت جورج فلوید, من دوقلو,'” جکسون گفت. “بسیاری از اوقات هنگامی که پلیس انجام کارهایی که آنها می دانند در اشتباه هستند اول آنها انجام دهید این است که سعی کنید به آن را پوشش مطرح کردن پس زمینه خود را به آن را مانند به نظر می رسد (چه) که آنها را به ارزش آن است. زمانی که قتل بود همیشه ارزش آن را? اما اگر آن را یک مرد سیاه و سفید آن تایید شده است. شما نمی توانید به من بگویید که او در زانو خود را در گردن گرفتن زندگی خود را با دست خود را در جیب خود است که پوزخند که در چهره اش نمی گویند من محافظت می شود.”

به عنوان جکسون بود برگزاری کنفرانس مطبوعاتی Hennepin County وکیل Mike Freeman اعلام کرد که اخراج مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین که به زانو خود را در Floyd گردن به مرگ او گرفته شده بود را بازداشت و به اتهام سوم-قتل عمد و قتل نفس.

جکسون با پوشیدن گرمکن پوش فراهم است که به عنوان خوانده شده “تبدیل جورج فلوید. 3 Ward, TX” و یک کلاه است که به عنوان خوانده شده “پورت آرتور TX زمین از حرف عله” صحبت می کرد به شدت در حمایت از دوستان خود که در هوستون سوم بخش و فوتبال و بسکتبال در یاتس دبیرستان.

“من صدمه دیده است من عصبانی هستم اما من نمی ترسم” جکسون گفت.

جکسون قول داد برای کمک به مبارزه به مطمئن شوید که افسران پلیس نه تنها دستگیر شود اما محکوم کرد.

“ما قصد داریم به استفاده از پلت فرم ما Jackson گفت. “من قصد دارم به استفاده از همه چیز من باید به یک اعتقاد به همه این motherf—— در زندان است. ببخشید من فرانسه, من عصبانی هستم اما من یک افتخار ،

در HOUSTONCHRONICLE.COM: بزرگ گرفته: ‘ما نیاز به شروع به برگزاری این پلیس پاسخگو باشد. بزرگ فلوید بود کسی.’

جکسون همچنین صحبت در مورد ترس نقاط کشور چهره به تظاهرات کوه.

“من می دانم که چرا خانواده هستند خیلی می ترسم چون خانواده می ترسند ما میخوایم جلو شما بر شما” جکسون گفت. “من می دانم که چرا خانواده می ترسند. خانواده انجام شده است ما اشتباه برای مدت طولانی میشم فکر می کنم خوب است که رفع به آمار خانواده حق بازگشت. اما ما میخوایم این کار را انجام sh– درست است.”

جکسون که چهار سال جوانتر از فلوید رشد در بندر آرتور بود اما نزدیک به Floyd. او ارسال شده در 12 پیام در Instagram در مورد فلوید روز سه شنبه از جمله آنها حلق آویز کردن با هم و عکس فلوید فرستاده بود از مینیاپولیس.

جکسون که برنده مسابقات قهرمانی کشور در بندر آرتور لینکلن دبیرستان در سال 1995 برگزار 14 فصل در NBA با شبکه مهمیز بازها, Pacers, رزمندگان, بابکتس, دلار و کلیپرز.

مرور از طریق عکس در بالای صفحه به صورت یک نگاهی به برخی از استفان Jackon رسانه های اجتماعی پست های در مورد جورج فلوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>