چه باید بکنید اگر یک عضو از خانواده خود می شود COVID-19?

اگر کسی در خانواده خود را نشان می دهد علائم COVID-19 که اغلب شامل تب و سرفه خشک و تنگی نفس, تماس با دکتر خود است اولین چیزی که به انجام است.

مراقبت های بهداشتی حرفه ای به ارائه راهنمایی در مورد چگونگی مراقبت از بیمار و کمک به شما تصمیم می گیرید که آیا آنها نیاز به در فرد دیده می شود. شما همچنین می توان با توجه به دستورالعمل در مورد چگونه برای محافظت از دیگران در خانواده و گفت: برای جدا کردن بیمار به عنوان آنجا که ممکن است.

‘نفس نفس زدن برای هوا’: 11 چیزهایی است که به کمک این هوستون زن نبرد علائم COVID-19

ایجاد یک وضعیت امن در یک خانواده با یک یا چند آلوده بیماران روی حیله و تزویر است پس از آن مفید به برنامه ریزی و آماده شدن برای بیماری است. در اینجا چیزی است که متخصصان مراقبت های بهداشتی توصیه می کنند.

را انتخاب کنید یک اتاق در خانه خود را که می تواند مورد استفاده برای جدا کردن بیمار و اعضای خانواده از دیگران

“کسی که coronavirus نیاز به جدا شود,” دکتر گفت: جورج رادرفورد یک اپیدمیولوژی و مدیر UCSF را پیشگیری و بهداشت عمومی ، “قرار دادن آنها در یک اتاق و در را بست. آنها آمده نباید به وعده های غذایی. آنها نیاز خود را ، واقعی وجود دارد به عواقب این بیماری است.”

رادرفورد اضافه شده است که اگر کسی از شما در یک خانواده با فضای محدود و حمام و سرویس بهداشتی, برخی از کاربران می تواند جداگانه در یک اتاق هتل.

ترنت Rhorer, مدیر اجرایی, از S. F. انسان آژانس خدمات گفت: این شهرستان در حال همکاری با هتل ها. “ما باید اتاق های هتل برای افرادی که نیاز به قرنطینه و یا منزوی با توجه به COVID و که مسکن مناسب برای خود قرنطینه” Rhorer نوشت: در یک ایمیل. “ما در حال در نظر گرفتن تعداد افرادی که از سیستم مراقبت های بهداشتی.”

دکتر جان Swartzberg استاد بیماری های عفونی در دانشگاه برکلی به رسمیت شناخته شده است که هر کس زندگی در خانه های کوچک خواهد بود قادر به پرداخت هزینه برای جدا کردن اعضای خانواده با پرداخت یک اتاق هتل, اما اگر هر مثلا افراد مسن هستند و یا شرایط بهداشتی اساسی “آنها باید حرکت” اگر در همه ممکن است برای محافظت از خود از پیمانکاری ویروس.

پشت منحنی: اینجا چرا تگزاس وقفه در انتشار به موقع اطلاعات در coronavirus

دکتر آنه لیو بالینی دانشیار بیماری های عفونی در دانشگاه استنفورد گفت که او تا به برخی از بیماران که قادر به استفاده از دوستان خانه های خالی برای قرنطینه.

این واقعیت است که بسیاری از خانواده ها با بیماران آلوده نیاز به باقی می ماند در خانه های خود را تنها با یک حمام. در این مورد “تمیز کردن است که به فوق العاده مهم است” گفت: لیو.

پس از یک بیمار با استفاده از حمام مشترک آنها نیاز به تمیز کردن محل به طور کامل; یک پنجره نیز می توان برای تهویه. “بدیهی است که وجود دارد برخی از افراد مسن که در دسترس بودن محدود به انجام این کار” لیو گفت.

“شما می توانید ببینید که بخش عمده ای از خانواده ها در جامعه ما نمی خواهد به اندازه کافی قادر به محافظت از خود اگر کسی در خانواده COVID-19,” Swartzberg به این نتیجه رسیدند که با توجه به مشکل در خانواده ها در حال حرکت کردن اعضای خانواده و یا ایجاد یک وضعیت با حمام جداگانه و یا که در آن یک حمام مشترک است به اندازه کافی تمیز است.

را با فرد آلوده و خوردن وعده های غذایی در خود و یا اتاق

لیو توصیه در برابر آلوده بیمار انجام هر گونه آماده سازی مواد غذایی و یا با استفاده از آشپزخانه ، در حالت ایده آل, دیگر اعضای خانواده طبخ وعده های غذایی و یا سفارش بایگانی اطلاعات.

“آنها می توانند در رها کردن مواد غذایی در خارج از درب که در آن فرد دیگر در حال گذراندن زمان خود و پس از ترک این مواد غذایی وجود دارد و از راه دور قبل از فرد بیرون می آید و طول می کشد پس هیچ تماس” لیو گفت.

لیو گفت: برخی از بیماران او زندگی در یک خانه با COVID-19 سرو غذا به فرد آلوده با ظروف یکبار مصرف و بشقاب.

“نگه داشتن وعده های غذایی ساده,” او گفت:. “شما نمی نیاز به یک سینی با نیم دوجین صفحات در آن است.”

سهام تا در حق تمیز کردن محصولات

“سفید کننده خوب است برای تمیز کردن” لیو گفت. “هر چیزی را با بیش از 70 درصد الکل است.”

او افزود که مراکز کنترل بیماری دارای راهنمای تمیز کردن; توصیه می شود محصولات بر روی وب سایت خود می توانید مشورت شود.

ایجاد یک شستن دست و روم

در نور از coronavirus بسیاری از افراد را به سرعت برداشت تا بر نیاز به شستن دست هر زمان که شما را ترک و مجددا خانواده خود را. اما اگر شما یک فرد آلوده زندگی در خانه خود را — حتی به طور کامل و در اتاق های جداگانه — شما باید به طور مداوم شستن دست های خود را در خانه ایده آل حداقل یک بار در یک ساعت و یا حتی بیشتر.

“باید یک برنامه و هر کس شستن دست های خود را در بالای ساعت,” او گفت:. “و یا آن را یک بازی است.”

اعضای خانواده نیز باید آموزش دیده به چهره خود.

استفاده از ماسک و دستکش در خانه

“در حالت ایده آل در یک جهان که در آن ما تا به حال نامحدود PPE [تجهیزات حفاظت شخصی] هر کس باید یک ماسک گفت:” لیو. “اما اگر اعضای خانواده در حال تمام ماندن دور از هم و نه در آینده به یکی دیگر فضاهای ماسک نمی شود. اگر مردم های فضایی با هم و به اشتراک گذاری برخی از درجه اهمیت بیشتری برخوردار است که آنها با پوشیدن ماسک. جراحی ماسک است که احتمالا یک گام خوب برای کاهش انتقال و تفاوت بین فولاد ماسک N95 ماسک باریک یکی از ما فکر می کنم.”

دستکش باید مورد استفاده قرار گیرد هنگامی که دست زدن به لباس های شسته شده از کسی که آلوده است. “دستهای خود را پس از از بین بردن دستکش” لیو توصیه می شود.

چک کردن با دکتر خود در مورد چگونه به نگه داشتن اعضای خانواده و این اقدامات در جای خود.

امی Graff دیجیتال ویرایشگر با SFGATE. ایمیل خود را: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>