آنچه باید منطقه ساکنان آپارتمان باید آگاه باشند از طول COVID-19 شیوع?

منتشر شده

هوستون آپارتمان در انجمن پاسخ سوالات عمومی مربوط به آپارتمان زندگی می کنند در طول coronavirus oubreak.

من می تواند موجر تعمیرات محدود به موقعیت های اضطراری ،

بله. برای ایمنی و رفاه نگهداری کارکنان و ساکنان بسیاری از صاحبخانه ها را محدود به تعمیرات اضطراری تنها.

این باید اجازه صاحبخانه به آدرس شرایط مادی که بر سلامت جسمی و یا ایمنی معمولی مستاجر. لطفا همکاری خود را با صاحبخانه با احترام اجتماعی فاصله زمانی که توصیه های تعمیر و نگهداری پرسنل در واحد خود را.

یا رفتن به یک اتاق جداگانه و یا آگاه از سی دی راهنمای باقی مانده 6 فوت دور از دیگران است.

اگر صاحبخانه من است و نه در پاسخ به تعمیر و نگهداری درخواست می توانم ثابت چیزهایی که من در آپارتمان خودم ؟

ترین اجاره را اجازه نمی دهد شما را به چیزهایی خودتان تعمیر یا تغییر آپارتمان در هر راه.

قبل از اینکه شما سوار بر یک پروژه شما باید ارتباط خود را با مالک و صاحبخانه اجازه. صاحبخانه ممکن است علاقه مند به دانستن آنچه که شما قصد انجام چه مواد شما خواهد بود و با استفاده از چه پیمانکار و اگر هر یک از شما به قصد حفظ کنید.

من صاحبخانه مجاز به مشترک امکانات رفاهی در طول دوره بیماری همه گیر?

بله در طول این بحران بسیاری از جوامع در حال زیر CDC توصیه با توجه به تمرین های اجتماعی فاصله و اقدامات برای محدود کردن گسترش ویروس. به عنوان یک نتیجه بسیاری از خواص در حال بسته شدن مشترک-منطقه امکانات درخواست شما پرداخت اجاره آنلاین محدود کردن دفتر مدیریت به کارکنان تنها محدود به تعمیرات فقط در مواقع اضطراری است.

ما متوجه است که این اقدامات ممکن است ناخوشایند اما در نظر گرفته شده برای کمک به محافظت از شما از همسایگان و افرادی که در این ملک.

اگر من نیاز به حرکت به یک آپارتمان جدید, آیا من می توانم انجام این کار در یک شهرستان است که با صدور “stay-at-home” منظور ؟

بسیاری از سفارشات شامل زبان نشان می دهد که افراد ممکن است خود را ترک خوابگاه برای “فعالیت های ضروری.” فعالیت های ضروری به طور معمول عبارتند از درگیر شدن در فعالیت و یا انجام کارهای ضروری برای سلامت فرد و ایمنی و یا به سلامت و ایمنی یک فرد از خانواده یا اعضای خانواده.

فعالیت های ضروری نیز شامل به دست آوردن خدمات لازم. اگر شما در حال جابجایی محل اقامت خود چون زمان اجاره نامه فسخ و یا اگر شما برنامه ریزی یک حرکت-در تاریخ در طول دوره اقامت در خانه باید در نظر گرفته شود به درگیر شدن در فعالیت های ضروری برای سلامت و ایمنی.

آیا صاحبخانه من را به من اطلاع بده وقتی کسی تست مثبت در جامعه?

اگر چه بسیاری از صاحبخانه ممکن است اطلاع ساکنان وقتی کسی دارای آزمایش مثبت در جامعه صاحبخانه موظف است به انجام این کار.

هریس شهرستان در بخش بهداشت و درمان باید با کار فرد دکتر و اطلاع رسانی به افرادی که با فرد آلوده در تماس است که آنها ممکن است در معرض خطر.

باید چه کار کنم اگر من را به خود منزوی در آپارتمان ؟

برای جلوگیری از تماس های غیر ضروری و یا تعمیر و نگهداری کارکنان ورود به واحد خود در نظر بگیرید و به اطلاع مدیریت است که شما تحت self-جداسازی و یا قرنطینه.

  اجتناب از تماس نزدیک با افراد دیگر و حیوانات خانگی.

  را ترک نمی کند واحد خود را مگر در موارد اضطراری. آیا استفاده از زمینه های مشترک.

  به تعویق انداختن غیر ضروری درخواست نگهداری.

اگر چه من باید به حرکت می کند/به دنبال یک آپارتمان در طول همه گیر?

 تمرین اساسی پیشگیری است. به طور معمول اقدامات پیشگیرانه از جمله نه تکان دادن دست ها, شستن دست های خود را پس از سفر خود به این نتیجه رسیدند لمس کردن صورت خود را و لمس کردن سطوح به خصوص در مناطق رایج است. استفاده از ضد عفونی کننده دست. در نظر گرفتن تورهای مجازی.

 دامپزشک خود را در حال حرکت/اجاره ون شرکت. قبل از برنامه ریزی حرکت خود را پرس و جو چه بهسازی روش های خود را در حال حرکت شرکت در محل. درخواست محرک به پوشیدن دستکش برای جلوگیری از آلوده اموال خود را.

این مقاله ارائه شده توسط هوستون آپارتمان انجمن. برای اطلاعات بیشتر www.haaonline.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>