آنچه مدارس را مانند زمانی که آنها بازگشایی: روز برنامه ریزی شده خانه بیشتر آموزش آنلاین بسیاری از شستن دست

تصور کنید برای یک لحظه کودکان آمریکایی از بازگشت به مدرسه در این پاییز.

مدرسه هفته به نظر می رسد بسیار متفاوت با اکثر دانش آموزان در مدرسه دو یا سه روز در هفته و انجام بقیه آموزش خود را در خانه. در مدرسه و میز فاصله از هم جدا هستند برای تضعیف لمس کردن. برخی از کلاس های درس به گسترش استفاده نشده ورزشگاهها و کتابخانه ها و یا اتاق های هنری – خالی سمت چپ در حالی که مدارس را در خود نگه دارد که فعالیت های خودرا برای امتحان اماده تعداد زیادی از بچه ها با هم.

ورود به اخراج و تعطیلی اتفاق می افتد بر روی مبهوت برنامه و از طریق درب های خاص برای ترویج فیزیکی فاصله. دانش آموزان خوردن ناهار سر میز. کسانی که به اندازه کافی برای تغییر کلاس حرکت با همان گروه هر روز – و یا معلمان حرکت در اطراف در حالی که دانش آموزان اقامت قرار داده است – به تضعیف mingling با گروه های جدید.

معلمان و دیگر کارکنان آموزش و پرورش در معرض خطر بالاتری از ابتلا به این ویروس همچنان به تدریس از خانه در حالی که جوان یا سالم مربیان آموزش در فرد است.

همه شسته دست خود را. زیادی است.

اغلب لمس مدرسه سطوح دریافت محو کردن. زیادی است.

که طرح کلی از یک پتانسیل مدرسه روز کشیده شده بود از مصاحبه با بیش از 20 آموزش رهبران تعیین آنچه بازگشایی مدارس ممکن است نگاه مانند سقوط می آیند. در غیاب یک واکسن برای COVID-19 می دانند اجتماعی فاصله و بهداشت مهم خواهد بود برای محدود کردن گسترش ویروس. سوال این است که چگونه به پیاده سازی آن اقدامات در مدارس معمولا پر از شلوغ راهرو اندازه کلاس از بیش از 30 نفر و lunchrooms از صدها.

“تمام چیزی که قریب به اتفاق گفت:” دن Weisberg سابق منطقه رسمی و سر از TNTP غیر انتفاعی که قبلا شناخته شده به عنوان معلم جدید پروژه ای است که کمک می کند تا نواحی جذب و استخدام بیشتر موثر معلمان است.

فراتر از پتو بهداشت و درمان توصیه های مدارس باید به شکل از بقیه خود به خود – با کمی پول جدید به پرداخت هزینه برای تغییرات آنها نیاز به.

“این جایی است که فدرال دلار می تواند کمک” Weisberg گفت. “این جایی است که دولتی راهنمایی می تواند کمک کند. این است که در آن گالوانيزه مردم در پشت این ایده در مورد نحوه برنامه ریزی برای سال آینده می تواند کمک کند.”

به جای مدارس متضاد در نشانه. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش گفت: در تماس با فرمانداران دوشنبه که آنها باید “به طور جدی” بازگشایی مدارس دولتی قبل از پایان تحصیلی مدت است. که پس از 43 ایالت و واشنگتن دی سی در حال حاضر به دستور و یا توصیه می شود مدارس بسته می شود از طریق پایان سال تحصیلی با توجه به آموزش و پرورش هفته مجله.

هنگامی که مدارس بازگشایی?به زودی آموزش و پرورش رهبران می گویند با وجود اظهارات مغلوب ساختن پیشی جستن

یک پیش نویس جدید ارشاد از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در بازگشایی اقتصاد توصیه می کند که مدارس محل میز شش فوت از هم جدا نهار در کلاس های درس و زمین های بازی با توجه به آسوشیتد پرس.

CDC راهنمایی برای مدارس تا کنون شده است مبهم است. این پیشنهاد مدارس نگاه به مقامات بهداشت محلی خود را برای تصمیم گیری در اخراج رویداد لغو و اجتماعی دیگر فاصله گرفته است. CDC هرگز پیشنهاد آشکار است که مدارس باید لغو – فرمانداران و رهبران مدرسه نامیده می شود که خود به خود.

‘اقتصاد خواهد شد درایو انتخاب’ ساخته شده توسط مدارس

بازگشایی مدارس بسیار مهم است به طور کامل بازگرداندن اقتصاد است. بیشتر پدر و مادر کار می کنند که فرزندان خود را در مدرسه هستند. فقط به عنوان مهم است: بسیاری از کودکان و نوجوانان نیست و یادگیری زیادی در خانه است. کسانی که به یادگیری حداقل در حال دانش آموزانی که فاقد دستگاه و دسترسی به اینترنت بسیاری از آنها در حال حاضر آکادمیک پشت قبل از مدارس بسته شده است.

ایالات متحده مدارس آماده شد برای تغییر یک شبه به آموزش مجازی و وضعیت به تشدید نابرابری بین دانش آموزانی که پشتیبانی و منابع در صفحه اصلی و کسانی که نمی.

تاریخی علمی رگرسيون’: چرا مدرسه در منزل بسیار سخت است میان تعطیلی مدارس

اما آوردن بچه ها به مدرسه ارائه عمده نگرانی ها در مورد سلامت خیلی برای کودکان – که به نظر می رسد کمتر در معرض خطر بیمار شدن – اما برای معلمان و پدر و مادر. تحقیقات اولیه نشان داده است که کودکان می توانند در حمل و انتقال این ویروس بدون نشان دادن علائم خود را.

بسیاری از ساختمان مدرسه کمبود فضا برای نگه داشتن کودکان توصیه می شود شش فوت از هم جدا. به همین دلیل آموزش و پرورش رهبران پیش بینی نیاز به ادامه آموزش مجازی و آموزش با کودکان و نوجوانان حضور در مدرسه در فرد متناوب در روز یا هفته.

و این تنها آغاز است. مناطق نیز باید به شکل خدمات مواد غذایی به خصوص برای 52 درصد از دانش آموزانی که واجد شرایط به صورت رایگان – و یا کاهش قیمت ناهار و بستگی دارد که وعده های غذایی. مدارس باید به اندازه کافی کارکنان واجد شرایط برای تدریس به دانش آموزان در گروه های کوچک تر. آنها باید ارائه حمایت عاطفی به کارکنان و دانش آموزان. و آنها نیاز به توسعه اقدامات برای کمک گرفتن کودکانی که افتاده دورترین پشت سر گذاشت.

“وجود دارد رفتن به ساییدگی از معلمان گفت:” Weisberg. “و هر چه چالش هایی وجود دارد در حال رفتن به راه بدتر اگر شما به طور کامل.”

پس از آن مدارس باید به شکل از چگونه به پرداخت هزینه برای آن است.

“اقتصاد خواهد شد درایو انتخاب مناطق را گفت:” مارگریت رضا استاد و مدیر Edunomics آزمایشگاه در دانشگاه جورج تاون.

روز دوشنبه superintendents از 62 کشور بزرگترین مدارس به نام در کنگره به ارائه حدود 200 میلیارد بیشتر آموزشی و تثبیت منابع مالی برای کمک به سرپا نگه داشتن بودجه بیشتر و خرید تکنولوژی برای خانواده ها و بهتر در خدمت دانش آموزان کم درآمد و کسانی که با نیازهای ویژه.

در کالیفرنیا ساحل طولانی Unified School District, با 84 مدارس و 10000 کارکنان ادارات در حال کاهش بودجه خود را در انتظار دریافت پول کمتر از دولت است. سرپرست کریس Steinhauser که امضا نامه ای به کنگره گفت: منطقه انتظار برای دریافت حدود 10 میلیون دلار به 15 میلیون دلار در فدرال محرک دلار از مراقبت عمل می کنند اما این که حدود یک چهارم از فدرال کمک های منطقه رو در اولین سال از آخرین رکود اقتصادی.

“من می خواهم استدلال می کنند که بحران اقتصادی امروز در حال رفتن به مراتب بدتر” Steinhauser گفت.

چگونه کشورهای دیگر در حال بازگشایی مدارس

آمریکا رهبران در حال تماشای و یادگیری از کشورهای دیگر که در حال بازگشایی مدارس. دانمارک بازگشایی مدارس در 15 آوریل برای نمرات پایین تر است. کلاس های درس برگزار می شود بیش از 10 دانش آموزان هر یک میز قرار داده شد بیش از شش فوت از هم جدا. در برخی موارد کودکان, حرکت, در گروه که باقی می ماند همان روز به بعد.

رهبران اسرائیل این هفته به طور آزمایشی تصویب ارسال دانش آموزان به کلاس سوم بازگشت به مدرسه شروع یکشنبه, با توجه به این بار از اسرائیل است. دانش آموزان بزرگتر خواهد ادامه یادگیری از خانه. کلاس نگه داشته شود و kindergartners خواهد بود تقسیم به دو گروه که در روزهای مختلف با توجه به طرح است که مشروط به عفونت نرخ ماندن کم است.

سوئد استراتژی: Top رسمی می گوید: “گله ایمنی’ ممکن است چند هفته دور

شانگهای و پکن شروع به در آوردن برخی از دانش آموزان این هفته است. آلمان به ارمغان آورده است دانش آموزان متوسط و بالا به تکمیل پیشرفت امتحانات.

استونی برنامه شروع به بازگرداندن کودکان معلول در اواسط ماه مه با توجه به جیک برایانت یک معلم سابق و شریک, شریک زندگی در جهانی شرکت مشاوره مک کینزی و شرکت که در گزارش این هفته با ایده ها برای مدارس در نظر گرفتن آنها به عنوان برنامه ای برای بازگشایی شده است.

ایالات متحده در مدارس می تواند در نظر آوردن برگشت پذیر دانش آموزان برای اولین بار بیشتر از یک در یک کمک و یا برنامه ریزی روز بیشتر از فرد راهنما برای آنها برایانت گفت. دانش آموزان معلول یا کسانی که خانواده تکیه بر مدارس برای مواد غذایی و یا کمک های دیگر می تواند حضور فرد در سه روز هفته در حالی که بسیار بیشتر ذوات دانش آموزان با دسترسی به تکنولوژی در خانه می تواند حضور دو روز در هفته است.

“من باور نمی بازگشایی خواهد شد یک مسیر خطی به حالت عادی,” برایانت گفت.

او همچنین گفت: مدارس باید به گرفتن بهتر در آموزش از راه دور که آیا به خاطر یک ویروس تجدید حیات نیاز به قرنطینه آلوده دانش آموزان و یا اینکه روز مدرسه نیاز به تقسیم می شود تا برای ایجاد فضای بیشتر در کلاس های درس.

“دانش آموزان را به صورت یک تپه شیب دار به بازگشت به سطح کلاس به عنوان آنها به احتمال زیاد کمتر یادگیری تا زمانی که یک واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس,” او اضافه شده است.

برخی از درس های آموخته می تواند از مدارس در غرب آفریقا است که بازگشایی در سال 2015 پس از چند ماه تعطیلی برای مهار ویروس ابولا شیوع.

دبورا Malac یک سفیر ایالات متحده در لیبریا در آن زمان گفت: شهرها و استان ها احتمالا باید برای اتخاذ یک درهم آمیخته از راه حل های خود را بر اساس نرخ عفونت های محلی. او گفت: فقدان اطلاعات در مورد عفونت ها و دیگر جنبه های COVID-19 هنوز هم بزرگترین چالش روبرو آمریکا مقامات بهداشتی.

“ما از طریق رفت و همه از این (در لیبریا) برای ماه,” او گفت:. “هنگامی که این بیماری همه گیر است که در مقابل شما و شما در حال تلاش برای گرفتن آن یک محل لذت بخش بود.”

فراتر از دانشگاهیان مدارس بر دوش وعده غذایی توزیع

مدارس باید تبدیل به یک منبع کلیدی برای خانواده نیاز به کمک های غذایی که به احتمال زیاد خواهد شد در ادامه بدون توجه به آنچه تحصیل سناریو شکل می گیرد.

صبحانه و ناهار در ساختمان این سقوط تا حد زیادی بستگی دارد در چه مناطق آب و غذا و پول در حال حاضر کمبود بودجه اضطراری تغذیه برنامه هایی که ارائه وعده های غذایی برای دانش آموزان همیشه از مدارس بسته شده است.

خدمات مواد غذایی کارگران مجبور به تجدید نظر سنتی صبحانه به دلیل کمبود کالاهای اساسی مانند شیر با توجه به دایان پرات-Heavner سخنگوی غیر انتفاعی مدرسه تغذیه انجمن.

“بسیاری از ما تغذیه در مدرسه مدیران شده اند کار خود را از طریق (غیر فاسد شدنی) موجودی به مطمئن شوید که هیچ چیز از دست رفته است اما این بدان معنی است که زمانی که آنها به مدرسه از آنها نمی خواهد که هر ذخایر,” او گفت:. “به طوری که آنها باید برای پیدا کردن یک راه برای دوباره پر کردن را در دانش آموزان مناسب غذا.”

کتی Wilson مدیر عامل شرکت شهری غذای مدرسه داد می گوید: 12 بزرگ مناطق آموزش و پرورش در ارتباط هستند و در مجموع از دست دادن $38.9 میلیون در یک هفته در خدمت مواد غذایی به دانش آموزان در مدرسه و تعطیلی بدون درآمد آنها تولید از دانش آموزانی که پرداخت هزینه برای وعده های غذایی.

بدون فدرال کمک مالی, مدرسه, مواد غذایی برنامه ها خواهد بود مجبور به کاهش معنی وجود دارد ممکن است کمتر کافه تریا کارگران برای آماده سازی وعده های غذایی ویلسون گفت:. مدارس نیز باید به شکل از چگونه برای آماده سازی و خدمت به مواد غذایی در ساختمان های در حالی که پیوستن به اجتماعی فاصله گرفته است.

مدرسه مواد غذایی کارگران در حال حاضر در حال اجرا پایین در منابع و دستکش و ماسک و تمیز کردن لوازم پرات-Heavner و ویلسون گفت:.

دافنه Duret با ایالات متحده آمریکا امروز شبکه کمک به این گزارش.

آموزش و پرورش پوشش در ایالات متحده آمریکا امروز ساخته شده است ممکن است در بخشی از یک کمک مالی از بنیاد بیل و ملیندا گیتس. بنیاد گیتس ارائه نمی دهد سرمقاله ورودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>