چه remdesivir? Gilead Sciences مواد مخدر گزارش نشان می دهد وعده درمان coronavirus

یک Gilead Sciences داروی ضد ویروس گزارش شده است که نشان دادن وعده برای درمان coronavirus.

Remdesivir است که باعث “بهبود سریع در تب و علائم تنفسی با تقریبا تمام بيماران ترخيص شده در کمتر از یک هفته” در بیماران در بیمارستان شیکاگو پزشکی, سایت آمار گزارش شده است.

داستان کمک به افزایش سهام در روز شنبه و یک پرش در جلعاد سهام و قیمت آن افزایش یافت 8.1 ٪ به $82.74 در 10:14 صبح

“کل جهان شده است انتظار برای نتایج از جلعاد را در آزمایش های بالینی و نتایج مثبت به احتمال زیاد منجر به سریع مصوبات توسط سازمان غذا و دارو و دیگر سازمان های نظارتی,” آمار گزارش شده است. “اگر بی خطر و موثر, آن می تواند تبدیل به اولین درمان تایید شده در برابر این بیماری است.”

Remdesivir یکی از داروهای متعدد در حال توسعه به درمان و یا درمان coronavirus. آزمایش های بالینی انجام شده برای اطمینان از ایمنی و اثر بخشی و هیچ تضمینی وجود ندارد شیکاگو بیمارستان نتایج خواهد بود تکرار در جای دیگر.

نتایج آمد و از دانشگاه شیکاگو پزشکی است که شرکت در دو جلعاد آزمایشات بالینی مربوط به 2,400 موارد شدید در 152 سایت و 1600 موارد متوسط در 169 سایت با توجه به آمار. دانشگاه شیکاگو داده تحت پوشش 125 نفر مبتلا به COVID-19 از جمله 113 موارد شدید همه آنها داده می شود دوز روزانه.

آمار گزارش ایسنا بر اساس یک ویدیو از محاکمه رهبران بحث در مورد نتایج اولیه.

کمبود گوشت 2020:: Coronavirus منجر Smithfield, گیاهان دیگر به کشاورزان به تخلیه شیر

Coronavirus بیمه خودرو بازپرداخت: در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

Evercore ISI مواد مخدر صنعت تحلیلگر Umer Raffat نوشت: اواخر روز پنجشنبه در یک پژوهش توجه داشته باشید که آن را “نه یک گلوله نقره ای” اما دلیل به “با احتیاط خوش بینانه است.”

جلعاد سخنگوی کریس ریدلی گفت: این شرکت انتظار برای دریافت نتایج از مطالعه موارد شدید در پایان مارس و به دنبال آن دیگر در نتیجه ممکن است.

“ما درک می کنیم نیاز فوری به یک COVID-19 درمان و در نتیجه علاقه به داده ما تحقیقاتی داروی ضد ویروسی remdesivir,” ریدلی گفت: در یک ایمیل. “تمامیت داده ها نیاز به تجزیه و تحلیل شود به منظور جلب هر گونه نتیجه گیری از محاکمه. گزارش های موردی در حالی که تشویق نمی ارائه آماری از قدرت لازم برای تعیین ایمنی و اثر بخشی مشخصات remdesivir به عنوان یک درمان برای COVID-19.”

متخصصان پزشکی باید به حال امید زیادی برای remdesivir پس از coronavirus همه گیر آغاز شد.

مطالعات دیگر نشان داده اند که نتایج امیدوار کننده ای نیز البته با کمتر از بیماران.

جدید مجله پزشکی انگلستان در روز جمعه منتشر شده نتایج حاصل از 10 روز مطالعه شامل 53 “بسیار شدید” بیماران که در آن 68% نشان داد بالینی “بهبود” 47 درصد مرخص قبل از مطالعه تکمیل شد و 13 درصد درگذشت به گفته تحلیلگر UBS نوین یعقوب.

“در نهایت اگر remdesivir اثبات موثر ما فکر می کنم آن است که به احتمال زیاد بهترین راه حل مناسب برای درمان بیماران بستری و بعید است به عنوان یک پیشگیری درمان با توجه به برخی از ناشناختهها در ایمنی” یعقوب نوشت: روز دوشنبه در یک تحقیق داشته باشید. “با این وجود درمان موثر است که باعث کاهش نیاز به ICU تخت سرعت تخلیه & کاهش مرگ و میر می تواند فرضی ارائه کمک به (بهداشت و درمان) سیستم.”

Remdesivir نتیجه بیش از یک دهه از جلعاد تحقیق و آزمایش شده برای چندین برنامه های کاربردی بالقوه در سال های اخیر است. این شرکت آزمایش این دارو به عنوان یک درمان برای ویروس ابولا در غرب آفریقا در سال 2014. آن را نیز آزمایش شده است به عنوان یک درمان سارس و هپاتیت C.

اگر remdesivir شد و تایید شده توسط FDA جلعاد امیدوار به شروع تولید به سرعت.

“در انتظار بالقوه آینده ما باید شتاب ساخت جدول زمانی برای افزایش عرضه در دسترس به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” جلعاد می گوید در یک برگه در مورد مواد مخدر است. “ما در حال انجام این کار قبل از دانستن این که آیا remdesivir خواهد بود تعیین می شود بی خطر و موثر برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19.”

کمک: فضل Hauck

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار ناتان Bomey در توییتر @NathanBomey.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>