چه OSHA انجام می دهند ؟ Coronavirus بحران پرسش در مورد ایمنی آژانس

در داکوتای جنوبی, ویروس زده صدها نفر از کارگران در یک کارخانه فرآوری گوشت خوک. در ایالت ایلینوی و میشیگان نیم دوجین خواروبار کارگران درگذشت و دیگران بیمار. در نیویورک COVID-19 ادعا کرده است که جان ده ها تن از حمل و نقل کارکنان. در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی حداقل 27 کشته و 9,200 قرارداد ویروس.

به عنوان کشور اندیشد بازگشت بیشتر کارکنان به کار و بازگشایی اقتصاد کلید آژانس فدرال وظیفه حصول اطمینان از ایمنی محل کار است رسم پژمرده انتقاد از طرفداران که می گویند ایالات متحده ایمنی و بهداشت شغلی دولت در حال سقوط به پایین ،

“OSHA شده است کاملا غایب از پاسخ” گفت: دیوید مایکل متخصص اپیدمیولوژی و بهداشت عمومی استاد در دانشگاه جورج واشنگتن که نظارت آژانس در طول دولت اوباما از سال 2009 تا سال 2017. “این تکان دهنده است و مأیوس کننده به دلیل OSHA باید جلو پیشرو فدرال تلاش برای محافظت از کارگران است.”

تحت قانون فدرال آژانس به صلاحیت این دادگاه ها بیش ترین محل های کار در این کشور می تواند موضوع قوانین و مقررات و اجرای آنها را با بازرسی استناد و اقدام قانونی. در هفته های اخیر OSHA صادر راهنمایی در مورد چگونه به نگه داشتن کارگران امن از جمله تشویق کارکنان و کسانی که بیمار هستند در خانه بمانند و ارائه دست شویی ایستگاه. اما هدایت است “مشاوره در طبیعت” و “ایجاد هیچ قانونی جدید را ندارند.”

یک کلاس جنگ ؟ یک قدرت جهانی تغییر ؟ چگونه کارشناسان آینده پس از coronavirus

دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای خبرنامه ما در حال حاضر

آژانس می گوید که “تعدادی از موجود اجرای ابزار آن است که با استفاده از برای کمک به نشانی کارگر حمایت در برابر COVID-19.” آنها شامل یک فراگیر اقتدار به مطمئن شوید که شرکت های ارائه محل کار “رایگان از خطرات شناخته شده است که باعث و یا به احتمال زیاد به علت مرگ یا جدی آسیب فیزیکی به کارکنان خود را.”

“OSHA خواهد شد و می تواند با استفاده از اجرای همانطور که لازم است برای اطمینان از حفاظت از کارگران در معرض COVID-19,” OSHA گفت: در یک بیانیه ارائه شده به ایالات متحده آمریکا امروز.

این سازمان کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از شکایات مربوط به کروناویروس شیوع آن را دریافت کرده و یا چه اقدامات اجرایی آن را گرفته است.

با توجه به بلومبرگ قانون گزارش از مارس 1, OSHA سابقه 1,819 فتح کند گرفته شد ویروس های مربوط به شکایات و 52 کارفرما-موارد گزارش شده. واشنگتن پست در گزارش روز شنبه این سازمان دریافت کرده 3,000 چنین شکایت از ژانویه تاکنون است.

حداقل یکی از کسانی که پس از یک جعبه بزرگ کارمند فروشگاه در ایالت ایلینوی درگذشت مارس 25. یک وکیل برای املاک خود خواسته OSHA برای باز کردن رسیدگی به مرگ او اما آژانس گفت: آن را نمی تواند با توجه به یک پیام صوتی از یک سازمان رسمی.

“OSHA ندارد هر حوزه قضایی در اجرای هر چیزی مربوط به COVID-19 در این زمان” این مقام گفت در مارس 6 پیام های ارائه شده توسط وکیل به ایالات متحده آمریکا امروز. این مقام گفت ترین OSHA می تواند انجام دهد اطلاع کارفرما. OSHA بلافاصله پاسخ پنج شنبه به سوال در مورد پست صوتی.

کارگران ایمان در سازمانها

ویلی مارتین می گوید: او مادر آنی اعطا شد یک زن با شخصیت که به او آغوش به عنوان مورد نیاز و دوست را به گپ زدن با نوههایشان در FaceTime.

تا سه هفته پیش زمانی که 55 ساله بیمار شد در Camilla گرجستان که در آن او می خواهم مشغول به کار در محلی غذاهای تایسون مرغ مرکز پردازش برای بیش از یک دهه است.

اعطای درگذشت مارس 9, یکی از حداقل سه نفر از کارکنان در غول مرغ گیاهی به مرگ از COVID-19 در عرض یک هفته.

“این چیزی است که سخت به دریافت بیش از برای من و خواهر و برادر” مارتین گفت. “من احساس می کنم این یک رویا است و من قصد دارم به خواب بیدار می شوید و مادرم رفتن برای تماس با من.”

ادگار زمینه مدیر منطقه ای برای خرده فروشی و عمده فروشی و فروشگاه اتحادیه گفت: کارکنان و نمایندگان شکایت کرده بود برای هفته ها به تایسون در مورد “آرنج به آرنج” شرایط کار و عدم دنده محافظ فایده ای نداشت.

هکتور گونزالس یک معاون ارشد رئیس جمهور در تایسون مواد غذایی در بیانیه ای گفت: این شرکت “دل شکسته بیش از از دست دادن اعضای تیم از خانواده ما در Camilla گرجستان است.”

“این COVID-19 همه گیر را ویران کرده است جوامع در جنوب گرجستان و سراسر جهان,” او گفت:, و اضافه کرد این شرکت اجرا کرده است اقدامات برای حفاظت از کارکنان از جمله با نصب ایستگاه های کاری تقسیم و ارائه بیشتر شکستن فضای اتاق.

زمینه گفت: کارکنان اغلب احساس می کنید به دنبال کمک دولت اتلاف وقت است.

“بسیاری از این کارگران را از دست داده اند ایمان در سازمان است که قرار است برای محافظت از شما” زمینه اضافه شده است. “من هیچ چیز را نمی بینم که OSHA را انجام می دهند تفاوت را برای ایمنی کارگران … کارگران ثانویه به هر آنچه که آنها انجام می دهند – و یا هر آنچه که آنها انجام نمی دهد.”

فشار برای اورژانس استاندارد

دبورا Berkowitz سابق OSHA ارشد مشاور سیاست شرکت ملی قانون استخدام پروژه گفت: این سازمان وجود دارد چرا که برخی از شرکت ها نمی توان اعتماد کرد کار درست را انجام دهد خود به خود.

او با نام بردن از گوشت و مرغ گیاهان که او گفت: تا به حال بالا آسیب و بیماری نرخ قبل از همه گیر.

“چرا شما فکر می کنم آنها را به طور داوطلبانه اقدامات مناسب برای COVID-19 زمانی که آنها واقعا نمی اقدامات مناسب برای دیگر سنتی سلامت و ایمنی خطرات?” Berkowitz گفت.

او و دیگر حامیان از جمله اتحادیه های کارگری می خواهند OSHA به موضوع اضطراری و موقت استاندارد برای این بیماری همه گیر کوروناویروس. AFL-CIO پیوست و با تعدادی دیگر از بزرگ کارگری در ماه گذشته به درخواست آژانس برای صدور چنین استانداردهای پوشش آرایه ای از نگرانی ها از جمله دنده محافظ, پزشکی غربالگری و آموزش.

“OSHA تعهد برای اطمینان از سلامت و ایمنی از همه مردم به خصوص از یک بیماری عفونی مانند این coronavirus” کار گروه نوشت: در یک دادخواست به کار وزیر یوجین Scalia.

OSHA کاهش یافته است می گویند که آیا این برنامه به موضوع اورژانس استاندارد و با اشاره به جای یک لیست از راهنمایی های این سازمان در حال حاضر صادر شده و مقامات آن در حال حاضر است.

آژانس ایجاد مقررات برای منتقله از راه خون و بیماری در اوایل دهه 1990 در پاسخ به HIV/AIDs. این تحمیل الزامات مورد نیاز برای صنعتی که در آن کارگران ممکن است در معرض خون و یا مایعات بدن از جمله اقدامات حفاظتی و آموزش.

پس از آنفلوآنزای H1N1 در سال 2009 OSHA شروع به پیش نویس استاندارد برای جلوگیری از گسترش بیماری های موجود در هوا مانند coronavirus بهداشت و درمان در محل کار, اما تلاش کنار گذاشته شد زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان یک حرکت مایکلز و سایر سابق دولت اوباما مقامات تقبیح.

“این دولت مخالف مقررات” مایکل گفت. “آنها باید کشیده لگد زدن و جیغ به هر گونه شرایط در شرکت های بزرگ.”

این وظیفه به طور کلی استاندارد که آژانس می گوید آن است که با تکیه بر نیروی شرکت ها برای ارائه کارگر برای حمایت از coronavirus می تواند دشوار است برای تفسیر و اجرا.

هنوز هم مایکل LeRoy یک قانون استخدام استاد دانشگاه ایلینویز در Urbana-Champaign, گفت: آن را می توان هر چند OSHA باید دقیقا روشن آنچه مورد نیاز است.

“من فکر نمی کنم آن را عادلانه به دست کشیدن از آنها در این نقطه” LeRoy اضافه شده است. “(اما) در حال حاضر زمان برای صحبت کردن … ما در حال حاضر اطلاعات کافی به می گویند: “اگر ما یک فروشگاه مواد غذایی کارگر است که در پشت پلکسی گلاس و صفحه نمایش و شما می توانید با پر کردن بقیه.”

وکیل: ضعیف اجرای ‘مضحک’

خارج کارمند وندو Evans شد و 51 سال بوده است یک شبه انبار و نگهداری کارگر برای بیش از 15 سال در خرده فروش در فروشگاه همیشه سبز ایلینوی قبل از او درگذشت مارس 25.

وکیل برای خود املاک و تونی Kalogerakos در زمینه آنچه که ممکن است اولین عمدی دعوی مربوط به کروناویروس ادعا Evans قرارداد این بیماری در محل کار.

طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند خارج شده و ناظران شکست خورده به دنبال تمیز کردن اجتماعی فاصله و دیگر دستورالعمل های ایمنی; نگفت ایوانز و دیگران که همکاران داشتند COVID-19 علائم و ارائه نمی کند کارگران با دنده محافظ. یکی از Evans’ درگذشت همکاران از این ویروس چند روز پس از او, با توجه به شکایت.

OSHA رسمی گفت: در صوتی کاهش به بررسی مرگ که تنها چیزی که او می تواند انجام دهد این بود که بگویم خارج شده و او تا به حال دریافت شکایت و ارسال خرده فروش اطلاعات در مورد مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل های ایمنی.

“این مسخره” Kalogerakos گفت. “چرا حتی توصیه در وهله اول؟”

خارج سخنگوی سفت Hargrove گفت: تمیز کردن و مطابق با اصول بهداشتی اقدامات شد تقویت و فروشگاه تصویب وزارت بهداشت بازرسی. شرکت او گفت:, گرفته, گام های سراسر کشور برای حفاظت از کارگران و مشتریان.

روز دوشنبه OSHA صادر اجرای ارشاد گفت: شکایت مؤثر کارگران در معرض خطر قرار گرفتن در معرض coronavirus بیماران در برخی مشاغل بهداشتی ممکن است در محل بازرسی.

اما به احتمال زیاد صدق نمی کند به خارج تایسون مواد غذایی و یا هزاران نفر از غیر پزشکی کسب و کار; OSHA گفت: شکایت از ضروری کارگران در بخش های دیگر به طور معمول باعث تنها یک نامه درخواست کارفرما به بررسی و پاسخ با توضیحات از هر گونه اقدام اصلاحی گرفته شده است. اگر پاسخ مناسب دریافت نمی OSHA ممکن است انجام یک بازرسی.

“کسانی که در محل کار هستند – اجازه دهید آن را در این راه – بسیار بعید به بازرسی است که چگونه من با خواندن این پروتکل بود” گفت: Michael Felsen سابق منطقه ای مشاور وزارت کار ایالات متحده که در حال حاضر یک همکار در عدالت در کار یک سازمان حمایت در بوستون.

هنگامی که زندگی به حالت عادی بازگشت ؟ متخصص می گوید ما تست شده است بیش از حد پشت سر بدانید

که در آن شما نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت? ایالات و شهرهای آن را به یک قانون

مت Deffebach یک وکیل است که متخصص در OSHA موارد گفت: کارفرمایان تکیه بر کارشناسان به خصوص مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری به شناسایی خطرات شناخته شده و مناسب اقدامات حفاظتی.

COVID-19 است که به وضوح خطرناک او اضافه کرد: اما با وجود عدم اطمینان در مورد جلو گیری روش در بخشی به دلیل احتیاطی متفاوت برای هر کار و صنعت.

استانداردهای نیز در حال تحول است ، Deffebagh که در اوایل ماه مارس با حضور او در یک نوار همایش ایمنی و بهداشت حرفه ای با بیش از 100 وکلا از جمله برخی از کسانی که برای کار OSHA. در کالیفرنیا جمع آوری handshakes مشترک بودند و هیچ اجتماعی فاصله.

“ما همه نشسته در اطراف میزهای” Deffebach گفت. “این نبود که مدتها پیش اما به نظر می رسد مانند یک سال پیش است.”

یک درهم آمیخته از کارگر حفاظت

برخی از دولت و مقامات محلی صادر شده خود به خود حکم برای محل کار عامل به عنوان ویروس همچنان مرگبار آن گسترش یافته است.

در کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت به کارگردانی و سازمان های دولتی به موضوع “الزام ایالت قوانین” است که شامل در میان نیازهای دیگر ماسک پلکسی گلاس سپر در پرداخت می ایستد و شش پا نشانگر برای مشتریان در حال انتظار در خط در موسسات خرده فروشی. واشنگتن صادر کرده است قوانین مشابه نیاز به اجتماعی فاصله دست شستن و خطر آموزش.

در سن دیگو شهرستان بهداشت عمومی افسر صادر محدودیت از جمله الزامات است که کارکنان در مهد کودک, مواد غذایی, خدمات, حمل و نقل, بانک ها و دیگر ضروری کسب و کار پارچه ای پوشش صورت در طول زمان عمومی تماس بگیرید. اجتماعی فاصله اجباری و اضطراری مقررات هشدار “هر کسب و کار و عدم موفقیت پیاده سازی اجتماعی فاصله و بهداشت باید بسته شود.”

“من فکر می کنم شما در حال رفتن به شروع به دیدن به آرامی بیشتر و بیشتر متحده و بیشتر و بیشتر استان ها در این جهت حرکت” گفت: Tressi Cordaro یک شریک در ویرجینیا دفتر حقوقی جکسون لوئیس و صندلی از شرکت محل کار ایمنی و بهداشت عمل ،

در ضمن کارمند پادمان هستند آمیخته است.

در San Francisco راننده اتوبوس راجر Marenco گفت: او بیشتر و بیشتر ترس به عنوان coronavirus گسترش از طریق این شهرستان به ویژه در میان افرادی که بی خانمان هستند.

رانندگان داده نشده ماسک گفت: Marenco رئیس اتحادیه کارگران حمل و نقل محلی 250A یا دستکش یا ضد عفونی کننده دست. سان فرانسیسکو شهری حمل و نقل و آژانس گفت: از آن شروع به ارائه و دستکش های ضد عفونی کننده در اوایل ماه مارس و ماسک در مارس 3, بعد از محلی مقامات بهداشتی توصیه می شود آنها را.

Marenco گفت: رانندگان هنوز هم احساس خطر انداخته است. او گفت: آن را بی معنی به نظر می رسید به شکایت به OSHA – آهسته اداری و برهم کردن در برابر یک حرکت سریع همه گیر – پس او و برخی از همکاران “رفت سرکش” پوشش نقدی جعبه و قرار دادن نشانگر بر روی اتوبوس طبقه اجتماعی فاصله.

زمانی که مدیران مورد پرسش اقتدار خود را به چنین اقدامات Marenco گفت: او به آنها گفت: “من باید از این قدرت برای محافظت از سلامت و ایمنی از اعضای ما. و زندگی خود را در معرض خطر هستند در حال حاضر.”

ماریا پرز از Milwaukee Journal Sentinel یک عضو از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه کمک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>