چه اتفاقی افتاد به کارول Baskin گذشته ، خبرنگار کار می کند برای حل ‘Tiger King’ رمز و راز

روچستر n. y. — هنگامی که خبرنگار تحقیقی جری میچل برای اولین بار تنظیم برای گرفتن Netflix مستند “ببر پادشاه” او فکر کرد که چه بسیاری از ما انجام داد: این افراد چه کسانی هستند?

“این به نظر می رسید در مورد عاقل گربه های بزرگ و مجنون افرادی که آنها را دوست دارم” میچل گفت. “… هر قسمت مانند یک بدتر قطار خراب است.”

مانند بسیاری از ما Mitchell کاهش یافت و تحت طلسم از این خفاش-کود مرغی دیوانه مردمی که وجود دارد در حاشیه همه خود را — ظاهرا حماسه جو عجیب و غریب این ماهی کفال-رهبری گی مرد با دو شوهر که اجرا می شود بزرگ اوکلاهما وحش و کسی که دوست دارد به خوب بکار بردن سلاح های گرم و ضربه تا چیز. اوه, و, که, راه, استخدام می شود تا قاتل (که به دور از یک قاتل به عنوان یکی می توانید دریافت کنید) برای خاموش فعال حقوق حیوانات کارول Baskin که به طور مداوم به چالش می کشد در شرایط عجیب و غریب در باغ وحش.

بسکین است به عنوان مسخره که هر شخصیت دیگری در این misfit melange — آنقدر که یک بسکین رابینز در کانزاس نوشته شده نشانه ای اعلام کرد “هیچ رابطه ای به کارول Baskin.” همواره لبخند بر لب رجعت به ’60s, گل, کودک, Baskin بود پس از ازدواج به همین Lewis, یک مرد ثروتمند است که ناپدید شده در سال 1997 پس از اقدام به سفارش محدود در برابر همسر خود.

و این است که در آن جری میچل در بر داشت علاقه خود را piqued است.

میچل که گزارش شد مرکزی برای بازگشایی طولانی حل نشده قتل در جنوب از حقوق مدنی عصر دیدم در میان عجیبی قانع کننده “ببر پادشاه” دیوانگی حل نشده قتل (به فرض به یک قتل به دلیل Lewis’ بدن شده است یافت نمی شود) و خانواده درد برای پاسخ.

“شما فقط فکر می کنم از خانواده, خانواده درگیر است که یک دوست که ظاهرا کشته شده است و آنها فقط واقعا هرگز بدست عدالت” میچل گفت: در یک تماس تلفنی از او می سی سی پی, صفحه اصلی.

و او را دیدم آنچه که تقریبا به نظر می رسد به یک چالش هنگامی که یکی از چهره های کلیدی در سری — یک دروازه بان گربه های بزرگ است که در حال حاضر دعوا مستند مفهوم است که او دارای همسران متعدد — می گوید که میچل به یاد می آورد, “20 سال, سرد, موارد لازم نیست حل کنید.”

“من,” بله, آنها می توان به’ ” میچل گفت.

یک درایو به فلوریدا, اجتماعی دور, مصاحبه

جری میچل می داند همه چیز در مورد بازگشایی موارد حل نشده. اخیر خود کتاب مسابقه در برابر زمان: یک خبرنگار بازگشایی قتل حل نشده موارد از حقوق مدنی Era, آهنگ خود را حرفه ای به عنوان یک خبرنگار برای شیپور لجر در می سی سی پی.

در حالی که وجود دارد Mitchell خستگی ناپذیر به حفر بدنام نژادپرستانه و جنایات از جمله 1963 بمب در بیرمنگام کلیسا که به کشته شدن چهار سیاه و سفید ، کار او منجر به محاکمه و محکومیت سابق KKK اعضا و هواداران که تا به حال بهره مند در دهه گذشته از اجرای قانون و سیستم قضایی تمایلی به انجام عدالت زمانی که قربانیان آفریقایی-آمریکایی است.

میچل که در حال حاضر سران غیر انتفاعی می سی سی پی, مرکز خاطر گزارش های تحقیقی بود که در وسط یک ملی کتاب تور هنگامی که این رمان coronavirus بسته های زیادی از این کشور پایین است. “ما واقعا به خوبی انجام می دهند و با داشتن جمعیت عظیمی که coronavirus آمار,” او گفت:.

قادر به ادامه راه Mitchell آنچه بیش از 30 میلیون کنار بینندگان را به تماشای “ببر پادشاه است.” و او به تماشای مجموعه ای از eccentrics بیشتر او خود را شیفته این مستند را subplot از ناپدید شدن از همین Lewis.

“من نمی دانم اگر من می تواند به حل آن” میچل گفت. “من فقط فکر کردم من می خواهم یک اجرا در آن است.”

و بنابراین او است.

این است نه زمان عادی برای هر تعهد به عنوان Mitchell آموخته با عید پاک یکشنبه سفر به فلوریدا برای مصاحبه. فلوریدا است که در آن Baskin اجرا می شود پناهگاه برای حیوانات وحشی; تعدادی از “ببر شاه” شخصیت فرض است که او را کشته و تغذیه او را به ببر در محراب.

“من در راه به فلوریدا و من صحبت کردن با کسی در گوشی و او گفت:,” اوه, هیچ, پلیس فلوریدا در حال تبدیل شدن مردم در اطراف زمانی که شما رسیدن به مرز’ ” میچل گفت: در مورد درایو خود را.

میچل تصور خواسته بودن توسط پلیس چرا او از آمدن به دولت است. “من چه هستم رفتن به می گویند:” آیا شما به تماشای ببر پادشاه؟’ “

‘Tiger King’ aftershow: جان فینلی متنفر ‘دارو-out’ تصویر, Jeff Lowe رد راه اندازی نظریه

او برخورد پلیس, او گفت:. آنها پرسید که آیا او می خواهم به کشورهای مختلف از جمله نیویورک و کنتیکت و لوئیزیانا — در دو هفته گذشته. او تا به حال نه.

“و آنها مانند ‘OK عید پاک مبارک.’ “

میچل motored بر, بعد, انجام, اجتماعی دور, مصاحبه, بیش از سه روز آینده.

‘همه تحت خلقت خدا’ می خواهد برای حل ‘ببر پادشاه” مورد

اجتماعی فاصله مصاحبه نه تنها عجایب مورد بررسی است. بر خلاف کار خود را در مورد حقوق مدنی و یکی دیگر از تحقیقات است که به کمک شناسایی یک مظنون قاتل سریال میچل بود که اغلب کار انفرادی.

“وجود دارد بسیاری از مردم صندلی کارآگاهان در این کار بیش از حد” میچل گفت.

که نیز بهره مند شوند. پس از کلمه شکست از میچل را بررسی کرده و تماس با افراد متعدد ارائه شده برای کمک به.

“آنها در حال حاضر برای انجام بسیاری از آجیل و پیچ و مهره تحقیقات که مفید است,” او گفت:. “اگر کسی می خواهد برای رفتن در تحقیقات پرونده زمین, بزرگ, به انجام آن است.”

پس از لوئیس’ ناپدید شدن است نه یک بسته مورد پرونده های پلیس هنوز تحت مهر و موم. و پلیس محلی در فلوریدا در حال محاصره با راهنمایی. “شما باید همه تحت خلقت خدا خواستار آنها را” میچل گفت.

یک تحقیق با الهام از “ببر پادشاه” ممکن است به نظر می رسد که دور از میچل حقوق مدنی کار به عنوان یک بررسی می شود. اما در هسته ی اصلی آن, او گفت:, ناپدید شدن همین Lewis خود را قربانی و گروه خود را از بستگان او هنوز هم رنج می برند.

طی حقوق مدنی, گزارش, Mitchell دوست خانواده Medgar Evers سیاه و فعال NAACP رسمی ترور در می سی سی پی در سال 1963. و او دوست خانواده چهار کشته در 16th Street Baptist Church بمب گذاری در آلاباما.

او در حال حاضر مصاحبه با بستگان دون لوئیس و آنها را غم و اندوه خود را.

“من نمی دانم اگر هر گونه کمک به من می شود” میچل گفت. “اما شما در یادگیری این خانواده ها ممنون که عدالت انجام شده است.”

دنبال گری کریگ در توییتر: @gcraig1

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>