چه زمان لیکرز ستاره LeBron James و آنتونی دیویس از آموخته کوبه برایانت

لس آنجلس — به دلیل Kobe Bryant, Anthony Davis همیشه به یاد داشته باشید برای پوشیدن پیراهن خود را. به دلیل Kobe Bryant, LeBron James, همیشه در تلاش برای پیدا کردن تعادل کامل بین به حداکثر رساندن بهره وری خود را بدون به خطر انداختن خود و هم خانواده.

ایمن می گویند که جیمز دیویس و در مراحل مختلف از خود NBA مشاغل. اما که تا حدودی توضیح می دهد که چرا برایانت می تواند تاثیر بسیاری از ستاره NBA. پس غیر منتظره عبور از این هفته به دلیل سقوط یک هلیکوپتر به نظر می رسد برایانت می تواند ارائه یک درس در تقریبا هر چیزی.

یکی از قابل توجه ترین برای دیویس? این اتفاق افتاد در المپیک 2012 زمانی که تیم ایالات متحده آمریکا مربی مایک شیشفسکی به طور غیر منتظره پرسید دیویس برای بازی در mop-تا وظیفه در طول یک احتمالی فوران چاه نفت پیروزی برابر نیجریه در مقدماتی بازی. فقط یک مشکل: Davis تا به حال یک تی شرت سفید به جای پیراهن خود را در زیر خود را گرم کنید.

“کوبه رو در من. من نمی توانم بگویم آنچه که او گفت:,” دیویس گفت: با خندیدن زیر لیکرز’ 127-119 از دست دادن به پورتلند تریل بلیزرز در روز یکشنبه در مرکز استیپلز.

خوب دیویس می تواند حداقل برخی از آنچه برایانت گفت. نه تنها ناسزاهای. برایانت خواسته دیویس “چرا شما نمی خواهید در این بازی ؟ این شانس خود را است!” دیویس گفت: “من فکر نمی کردم من نیوجرسی است.” که باعث برایانت به نگاه زیر دیویس’ warmup و سپس سرزنش او برای اشتباه.

“بنابراین در حال حاضر هر بازی من را بررسی کنید تا مطمئن شوید که من نیوجرسی در این روز” دیویس گفت:. “او به من آموخت که چگونه به دریافت لباس پوشیدن برای یک بازی است.”

LEBRON در کوبه: ‘همه ما در حال صدمه زدن به, ما همه دل شکسته’

بیشتر: 10 راه لیکرز افتخار کوبه برایانت در بازی برای اولین بار در مرکز استیپلز پس نماد مرگ

ونسا برایانت: ‘هیچ #24 بدون #2’

جیمز دقیقا نمی نیاز به آن درس است. جیمز وارد NBA در سال 2003 از دبیرستان هفت سال پس از برایانت انجام دقیق همان چیزی. دو تن از آنان محترمانه البته دور تا زمانی که این دو با هم بازی در سال 2008 تیم المپیک ایالات متحده. سپس برایانت صحبت جیمز در مورد اهمیت داشتن یک غریزه قاتل و منظم رژیم.

نزدیک به 13 سال بعد 35 ساله جیمز خود را 17th, NBA فصل را با همان نوع از تولید است که به او کمک کرد تا با پیروزی سه NBA عنوان رتبه سوم در لیگ تمام وقت به ثمر رساند لیست و زمین 16 NBA All-Star ظاهر. این همان دلیل که چرا برایانت برنده پنج NBA عناوین پایان رسید چهارمین تمام وقت به ثمر رساند لیست و 18 NBA All-Star ظاهر.

“من فقط تماشا کردم و دیدم آنچه که او قادر به انجام و به همین دلیل او بزرگ بود و به همین دلیل او موفق بین المللی خود را در لیگ” جیمز گفت. “دلیل این که چرا او یکی از بهترین بازیکنان در جهان سال پس از سال پس از سال است. این امر می تواند غیر ممکن است برای من به می گویند که یک قطعه از مشاوره به این دلیل وجود دارد بسیاری از به طور مستقیم یا غیر مستقیم.”

جیمز نیز چیزی از برایانت مرگ غم انگیز. او در حال صرف اکثریت از 20 سال در NBA با وسواس رویکرد با هر دو کار خود را عادات و شخصیت. در پست خود-NBA حرفه ای ؟ جیمز مشاهده به همسرش ساوانا که “این سه سال گذشته در حال شادترین من تا کنون دیده ام.” چرا که برایانت بود که بیشتر در صلح با هر دو NBA میراث و افزایش وقت آزاد خود را با همسر (ونسا) و چهار دختر (ناتالیا Gianna, بیانکا, کاپری).

“اگر شما می خواهید به بهترین در چیزی است که شما پس از رانده است که شما نمی خواهد اجازه دهید هیچ چیز ایستاده در راه آن حتی خانواده خود را گاهی” جیمز گفت. “هنگامی که شما به نسبت تمام وقت به عظمت که باعث می شود ما حتی بیشتر رانده و حتی بیشتر پناه به دور از حتی خود ما ، که یک بخشی از مشکل ما در برخورد با ورزشکاران حرفه ای است.”

برایانت مطمئنا تا به حال خود را مشکلات شخصی. او به اتهام تجاوز جنسی در سال 2003 هر چند اتهامات شد و در نهایت کاهش یافته است و مورد حل و فصل شد در خارج از دادگاه. ونسا ثبت شده طلاق در سال 2011 قبل از این دو آشتی دو سال بعد. با وجود برایانت معتاد گرایش هر چند کسانی که در لیکرز شگفت زده در چگونه به خوبی او متعادل کار خود و مسئولیت های خانوادگی. برایانت زمانی که ایده آل با داشتن تنها یک گروه را انتخاب کنید از دوستان است. در پست خود-NBA برایانت مربی Gianna را AAU تیم بسکتبال و اغلب در سمت چپ خود داستان سرایی تولید استودیو در اواسط بعد از ظهر به انتخاب دختران خود را از مدرسه.

جیمز همچنین دارای اولویت زندگی خانواده خود را با دو پسرش (Bronny برایس) و دختر (Zhuri). او اغلب با حضور Bronny بازی در سیرا کانیون دبیرستان. جیمز حتی تماشا Bronny بازی در اسپرینگفیلد ماساچوست با وجود نیاز به ایجاد یک درایو دو ساعت به بوستون به پایان رسید که در 32 نقطه از دست دادن.

“مطمئن شوید که شما در آغوش خانواده خود را. اگر شما بچه ها به آنها بگویید که شما آنها را دوست دارم” جیمز گفت. “سعی کنید آن را به عنوان بسیار به عنوان شما می توانید و احساس بد نیست. احساس بد نیست اگر شما اتفاق می افتد برای رفتن به یکی از عزیزان خود را و خود را قربانی است. من احساس بد در بوستون. من رفتم برای دیدن پسر من دو ساعت دور و ما تا به حال یک بازی است که شب. ما رو الاغ لگد. من احساس می کنم بد نیست در همه. که در زمان پیچ و تاب. به نام کوبه چرا که نه؟”

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز NBA نویسنده علامت مدینه در Twitter, Facebook و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر