آنچه در باب واتسون به یاد در مورد نقش خود در فیلم “Bad News Bears’

منتشر شده

“خبر بد خرس در شکستن آموزشی” کلاسیک 1970 فیلم و حتی بیشتر از آن در هوستون به دلیل آن را فقط دوم فیلم به فیلم برداری می شود در داخل Astrodome.

چند Astros – از جمله باب واتسون, Cesar Cedeno, انوش cabell در است, J. R. ریچارد و کن Forsch ساخته شده از تکه های نزدیک به پایان فیلم اما واتسون تنها با توجه به یک زبان ،

باب واتسون در عکس: به یاد باب واتسون از طریق این کلاسیک Astros عکس

“هی بیا اجازه دهید بچه ها بازی!,” واتسون فریاد از آستروس ستاره شرق به عنوان کمی تنر بویل حاضر به ترک میدان هنگام تلاش برای متوقف کردن خرس’ بازی در برابر هوستون Toros با توجه به محدودیت های زمانی و آینده Astros بازی.

در این فیلم در نهایت کل Astrodome جمعیت آغاز می شود یاد “اجازه دهید آنها را بازی!” شعار و خرس-Toros بازی از سر گرفته است. فکر می کنم این یک اغراق تماس فیلم شعار نمادین? وقتی 2002 لیگ All-Star Game متوقف شد در نوبت و حکومت یک کراوات زیادی از این جمعیت در میلواکی تکرار شعار.

واتسون که پنج شنبه شب در سن 74 گفت: او آموخته است که یک چیز در مورد dalliance در فیلم است.

“چیزی که من واقعا در مورد به یاد داشته باشید که من نمی خواهم به یک ستاره سینما” واتسون گفت: یاهو! در بیس بال زمستان جلسات در سال 2012. “از آنجا که حتی اگر شما می توانید خطوط راست و صحنه مناسب است شما را مجبور به انجام آن 15 بار. وجود دارد مقدار زیادی از اطراف ایستاده.”

ادای احترام به باب واتسون: جزئیات بیشتر در مورد باب واتسون زندگی و مرگ در HoustonChronicle.com

آستروس مجاز فیلم به ضرب گلوله بین بازی یک Astros doubleheader در سال 1976. 1970 فیلم “Brewster McCloud” نیز تا به حال صحنه در Astrodome.

به عنوان واتسون برای او دریافت باقیمانده خود را برای صحبت کردن در این فیلم اما چیزی که او را کاج برای شغلی در هالیوود است.

“در این سال گاهی اوقات من فکر می کنم من یک چک 15 سنت” واتسون گفت: در سال 2012. “در طول 35 سال پس از این فیلم ساخته شده بود چک زد از پنج یا 10 دلار را به 10 سنت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>