آیا ساکنان اجاره تعهدات در طول COVID-19 همه گیر?

منتشر شده

در طول این زمان به چالش کشیدن بسیاری از ساکنان آپارتمان سوالی در مورد اجاره خود را تعهدات. در زیر پاسخ به سوالات متداول.

آیا من هنوز هم نیاز به پرداخت اجاره بها در زمان ؟

بله ساکن اجاره تعهد باقی مانده است به عنوان شرح داده شده در اجاره نامه خود را. تحت ترین اجاره, همه گیر نیست و از بین بردن یکی از این تعهد. اجاره خود را با پشتیبانی سایت تیم و همچنین خارج از فروشندگان که به کمک و حمایت خود را از واحد قابل زندگی از جمله تعمیر و نگهداری پرسنل خانهدار لوله کش و exterminators.

اگر چه من نمی توانم پرداخت اجاره بها در هفته های آینده و ماه ؟

اگر شما نمی توانید پرداخت اجاره خود را به دلیل از دست دادن شغل و یا درآمد وقفه ناشی از تاثیر اقتصادی COVID-19 ضروری است که شما بلافاصله ارتباط خود را با صاحبخانه در حالت ایده آل قبل از زمان اجاره به علت است. بسیاری از صاحبخانه ها در حال کار با ساکنان خود را به جای دستياران نیاز در این زمان دشوار مانند waiving هزینه های استفاده از امنیت سپرده به اجاره یا به طور موقت فروکش اجاره.

آن است که هر صاحبخانه تصمیم گیری که آیا و تا چه حد صاحبخانه را با ساکنان. اگر چیزی می تواند کار می کرد هر دو طرف بهره مند خواهند شد. آماده خود را به منظور بررسی از دست دادن شغل و یا درآمد وقفه و آرایش خود را در نوشتن و امضا شده توسط شما و صاحبخانه.

من نمی توانید چیزی را با صاحبخانه من وجود دارد برنامه های کمک در دسترس است ؟

اگر ساکن نیاز به کمک وجود دارد سازمان های مختلف است که ممکن است قادر به کمک به برخی از نیازهای مسکن و هزینه های خانگی. هوستون آپارتمان انجمن به تازگی به کمک $100,000 به محلی وزارتخانه است که ارائه کمک اجاره. برای اطلاعات در مورد مستاجر کمک, لطفا به www.haaonline.org/financialhelp/.

اگر من زندگی می کنند در یک سازمان مسکن ملک مسکن مقرون به صرفه مالکیت و یا استفاده از مسکن انتخاب کوپن (بخش 8)?

هر دو عمومی مسکن و مسکن انتخاب کوپن (بخش 8) ساکنان که تجربه از دست دادن و یا کاهش دستمزد باید مخاطب خود را به سازمان مسکن برای دیدن آنچه که می تواند انجام شود به ارائه کمک.

اگر من دریافت یک اخطار برای تخلیه چه باید بکنم ؟

اگر شما موفق به پرداخت صاحبخانه است برخی از داروهای که ممکن است شامل شما با دادن یک اخطار برای تخلیه. اگر شما با دریافت یک اخطار برای تخلیه ارتباط خود را با صاحبخانه در مورد زمانی که شما خواهد بود قادر به پرداخت اجاره. ببینید اگر چیزی می توان کار می کرد.

می توانید یک مالک فایل اخراج در برابر من ؟

هر دو فدرال و ایالت و شهرستان مقامات وزن در روند اخراج صدور اخراج moratoria با تغییر ضوابط و مهلت. لطفا بررسی تازه ترین وضعیت از فدرال و ایالت و شهرستان اخراج moratoria در منطقه شما. لطفا توجه داشته باشید, دولت محدودیت را از بین بردن یک صاحبخانه توانایی اجرای تعهدات اجاره با دادن یک اخطار برای تخلیه و یا پر کردن اخراج.

این مقاله ارائه شده توسط هوستون آپارتمان انجمن. برای اطلاعات بیشتر www.haaonline.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>