‘ما فرستاده و آنها را از بسیاری از مسائل است.’ مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید فدرال کمک به نیویورک تا حدودی به همین دلیل رژیم صهیونیستی است. کومو بالا نظرسنجی شماره

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو بالا تصویب رتبه بندی در بخشی به دلیل کمک به دولت فدرال داده است دولت خود را برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

“ما آنها را فرستاده بسیاری از مسائل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک مصاحبه تلفنی در فاکس و دوستان.

در میان coronavirus بحران جمهوری خواه رئیس جمهور گاهی اوقات sparred با Cuomo, حزب دموکرات, اما در زمان های دیگر است گفت: آنها رابطه کار خوب.

“یکی از دلایل که چرا او موفق است چون ما به کمک او موفق” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “او بدست علائم خوب اما من بدست علائم بزرگ.”

یکی flashpoint بین تهمت و کومو شده است بیش از هواکش که فرماندار گفت: در حال مورد نیاز برای جلوگیری از مرگ و میر در نیویورک, کانون بحران در ایالات متحده آمریکا

کومو گفته نیویورک مواجه شد چنین وخیم کمبود تجهیزات است که مراقبين شد و تبدیل برخی از بیهوشی ماشین آلات به هواکش و اضافه کردن دوم لوله به برخی از پنکه در یک فرایند شناخته شده به عنوان “تقسیم شده است.”

Cuomo, یکی از چندین فرمانداران است که فشار دولت فدرال برای کمک در به دست آوردن هواکش گفت: او نیاز 30,000 هواکش “حداقل” برای دیدار با اوج شیوع.

در مصاحبه با Sean Hannity از فاکس نیوز در هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن سوال که بسیاری از فن های مورد نیاز برای نیویورک.

“من باور نمی کنم شما نیاز 40,000 یا 30000 هواکش” رئیس جمهور گفت:. “شما می دانید شما را به بیمارستان بزرگ و گاهی اوقات آنها را دو هواکش. و در حال حاضر همه از ناگهانی آنها گفت: “می توانید به ما سفارش 30,000 هواکش?'”

در مجموع 87 درصد از نیویورک تایید شده از کومو پاسخ به COVID-19, بر اساس یک نظرسنجی از سینا کالج که روز دوشنبه منتشر شد در حالی که 11 درصد مخالف.

در مقایسه با 41 درصد از نیویورک تایید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دست زدن به بحران و 56 درصد مخالف. اما مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب کرده است شروع به پریدن کرد در اکثر نظر سنجی های ملی پس از شیوع این بیماری آغاز شد و طی آن بالاترین سطح در RealClearPoltics رای گیری به طور متوسط پس از او ،

می خواهید به صحبت بیشتر در مورد سیاست؟: Join our Facebook group: ‘در سراسر راهرو در سراسر کشور.

با توجه به ABC News/واشنگتن پست منتشر شد جمعه 49 درصد از رای دهندگان در سراسر کشور تایید شده از کار ناروا انجام شد و 47 درصد مخالف. که برای اولین بار بود یک ABC/پست نظرسنجی در بر داشت خود را تایید رتبه بالاتر که مخالفت امتیاز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ،

نیویورک شده است و دولت سخت ترین ضربه توسط ویروس با حدود 60000 تایید COVID-19 موارد و نزدیک به 1 ، 000 مرگ و میر بسیاری از آنها در شهر نیویورک است.

در روز دوشنبه فاکس مصاحبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت فدرال ارسال کرده است هزاران نفر از هواکش به نیویورک و پیش بینی شده دولت خواهد شد به اندازه کافی برای دیدار با نیازهای خود را.

“نیویورک باید خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “بر اساس اعداد است که ما با دیدن آنها باید بیش از کافی است.”

– دیوید جکسون و ویلیام Cummings

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>