ما آب گرفتگی شده است با هزاران نفر از سوالات خواننده در coronavirus. ما در حال پاسخ دادن به آنها.

به عنوان coronavirus همه گیر در ادامه به تعطیل کردن زندگی روزانه در سراسر جهان هزاران نفر از خوانندگان در سراسر کشور از ما خواسته اند سوال در مورد COVID-19.

و ما در حال پاسخ دادن به آنها.

برای حقایق اساسی در مورد ویروس – آنچه در آن است و چگونه آن را گسترش می یابد و که در آن واقع شده – شما می توانید تا با خواندن ما در عمق مبین اینجا. ما همچنین افشا و خنثی برخی از ویروسی coronavirus اسطوره ها است.

اما شما کنجکاو و در ادامه به درخواست سوال مهم از طریق خبرنامه ما Coronavirus سازمان دیده بان. (نه یک خبرنامه مشترک? برای ثبت نام آن را در اینجا!)

بنابراین در زیر شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات مانند: آیا آن را خوب به خارج ؟ آیا افرادی که در حال مرگ در ایالات متحده آمریکا ؟ آن را امن برای دریافت حمل کردن مواد غذایی ؟

اگر شما نمی بینید پاسخ شما به دنبال برای چک کردن ما اولین دسته از پاسخ پرداختن به چیزهایی مانند: می توانید آزمایش نشان می دهد اگر کسی تا به حال coronavirus و سپس بهبود? آیا کسی می تواند دریافت coronavirus بیش از یک بار ؟

چه چیز دیگری شما می خواهم به دانستن ؟ از ما بخواهید با پر کردن این فرم شما می توانید در اینجا پیدا کنید.

می تواند به شما گرفتن ویروس از افرادی که مرده ام?

– نیکی از آلبانی, گرجستان

راه اصلی این ویروس است که به فکر گسترش از طریق قطرات تنفسی تولید می شود زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه و این نگرانی پس از مرگ با توجه به CDC. اما مردم باید در نظر لمس کردن بدن از کسی که مرده است از COVID-19 CDC می گوید.

وجود دارد هیچ خطر شناخته شده در ارتباط با اینکه در همان اتاق در یک مراسم تشییع جنازه و یا ملاقات با بدن کسی که درگذشت COVID-19 CDC می گوید. بوسیدن, شستشو و عایقی باید اجتناب شود و در بدن تهیه شده است اگر ممکن است. اما نگه داشتن دست یا بغل کردن و یا پس بدن آماده شده است برای مشاهده برخواهد داشت ممکن است کمتر از خطر CDC می گوید.

آنچه که ارزش تست برای coronavirus اگر وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان ؟

– لیندا از شهرستان Brevard, Florida

ارزش وجود دارد برای گرفتن تست به این دلیل وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا کسی که به دنبال مراقبت های پزشکی برای علائم خود و حاکم کردن coronavirus مفید است به دنبال علل دیگر گفت: Jason کریستی رئیس ریوی پزشکی در پن پزشکی است.

“بزرگترین مشکل این است که ما لازم نیست که سریع و قابل اعتماد در آزمون در حال حاضر. بدون که ما باید هوشمند و جیره آزمایش برای آن دسته از افرادی که به آنها نیاز دارید بیشتر. پس همین حالا برو بیرون و تست شده در حال حاضر مگر اینکه شما بیمار” کریستی گفت.

تست همچنین کمک می کند تا مقامات بهداشتی چطور شایع و مسری یک ویروس است.

آن را امن برای دریافت مواد غذایی در طول ارشد, خرید ساعت ؟

– پاملا از Wellsville, پنسیلوانیا

تصدیق کرد که افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی اساسی هستند بیشتر مستعد ابتلا به COVID-19 تعداد فزاینده ای از فروشگاه ها اختصاص زمان و یا باز کردن زودتر برای ارشد خریداران و دیگر گروه در معرض خطر.

اما Tania الیوت مربی بالینی از بیماری های عفونی در NYU Langone می گوید او نمی آن را توصیه. “است که به یک از امنیت کاذب,” او گفت:. “با تشویق افراد با بیماری های مزمن به بیرون رفتن در یک زمان اختصاص داده شده, شما هنوز هم در معرض آنها را به یک دسته از مردم دیگر و اگر یک نفر در جمعیت که آلوده است و سپس این ویروس گسترش یافته است.”

الیوت گفت که او می خواهم به جای دیدن فروشگاه محدود کردن تعداد افرادی که می توانید وارد کنید در طول مدت زمان داده شده به طوری که وجود دارد افراد کمتری در فروشگاه. او همچنین تشویق افراد سالم به انجام خرید.

می توانید این ویروس منتقل می شود از طریق پست الکترونیکی ؟ من باید جلوگیری از ارسال پستال کارت ؟

– Pam از هفت دریاچه کارولینای شمالی

احتمال انتقال از طریق پست الکترونیکی خود را بسیار پایین الیوت می گوید. “بخش هایی از این ویروس می تواند سقوط در سطوح و زنده ماندن بر روی سطوح تا 72 ساعت است. اما شما باید به خیلی شرایط خوبی برای این اتفاق. بنابراین احتمال خواهد بود بسیار کوچک حتی با هیچ احتیاطی” او گفت:.

الیوت توصیه به مردم برای قرار دادن ایمیل خود را را در یک بشقاب پلاستیکی به جای به طور مستقیم در بالا ضد یا جدول به استفاده از یک درب بازکن نامه و شستن دستها پس از دست زدن به ایمیل.

پژوهش در چه مدت یک ویروس ممکن است زندگی می کنند در سطوح در حال تحول است. CDC گفت: به احتمال زیاد بسیار کم خطر انتقال COVID-19 از محصولات یا بسته بندی که در حال حمل بیش از یک دوره از روز و یا هفته “به دلیل ضعیف بقای این coronaviruses در سطوح.”

اما یک مطالعه اخیر نشان داد که دوام ویروس می تواند تشخیص داده و تا سه ساعت بعد از آن در هوا تا چهار ساعت در مس تا 24 ساعت روی مقوا و تا دو تا سه روز در پلاستیک و استیل ضد زنگ.

در حال کیسه های پلاستیکی مواد غذایی در نظر گرفته پلاستیکی است که شما باید صبر کنید ساعت لمسی ؟

– الیزابت از Greenfield, ایندیانا,

شما باید با احتیاط با هر گونه ظروف الیوت می گوید. “از کیسه های پلاستیکی مواد غذایی من می خواهم به پرتاب کردن حق دور دستهای خود را بشویید و سپس پاک کردن مواد غذایی خود را. شانس (عفونت) در حال پایین,” او گفت:. “اما بهتر است خود را به ارمغان بیاورد کیسه! بهتر است برای محیط زیست به هر حال.”

آنها در حفظ و گفت: جدا ماندن به مدت دو هفته. اما چه اتفاقی می افتد پس از دو هفته ؟

– Al از Topeka کانزاس

مقامات نشان می دهد خود quarantining برای دو هفته اگر شما تا به حال قرار گرفتن در معرض کسی با این ویروس و ممکن است آلوده. این یک راه برای نظارت بر اگر علائم توسعه و در همان زمان جلوگیری از هر گونه امکان گسترش به دیگران است. پس از دوره کمون ویروس است تا برای 14 روز شما “پاک” برای این ویروس پس از دو هفته الیوت گفت.

پس از آن شما هنوز هم نیاز به تمرین های اجتماعی فاصله.

آن است که سودمند برای یک فرد سالم به coronavirus برای ایجاد ایمنی نسبت به آن ؟

– دنی از ساندنس وایومینگ

نه به چند دلیل می گوید: پیتر hotez را بازتوییت کرد رئیس مدرسه ملی گرمسیری پزشکی در کالج پزشکی بیلور.

در حالی که یک محافظ آنتی بادی تولید شده است در کسانی که آلوده هستند و دانشمندان هنوز مطمئن شوید که چه که ایمنی را برای یک دوره کوتاه از زمان برای سال یا برای زندگی است. برخی می گویند احتمال عفونت مجدد است که به احتمال بسیار زیاد.

علاوه بر این, جدید فدرال بهداشت گزارش می گوید آمریکایی ها از همه سنین مواجه شده اند عوارض جدی در سلامتی در میان شیوع. داده ها از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشان می دهد که در میان حدود 12 درصد از COVID-19 نفر در ایالات متحده شناخته شده است به نیاز به بستری شدن در بیمارستان در حدود 1 در 5 در میان افراد سنین 20 تا 44. در هر نقطه از 14 درصد به 21 درصد از بزرگسالان در سنین 20 تا 44 با COVID-19 بستری شده اند که داده های CDC تخمین می زند. دو تا 4 درصد از موارد منجر به ICU پذیرش و کمتر از 1 درصد کشنده است.

در نهایت این مهم است برای جلوگیری از گرفتن و گسترش این ویروس. در حالی که جوانان ممکن است در معرض بیشترین خطر آنها در حال حمل این بیماری برای کسانی که بیشتر در معرض خطر از جمله افراد مسن و کسانی که با بیماری های زمینه ای. دکتر دبورا Birx عضو مجلس coronavirus نیروی کار در روز چهارشنبه خواست “نسل هزاره” به اقدامات احتیاطی ویژه. “شما پتانسیل گسترش آن را,” او گفت:.

آیا گرفتن ذات الریه عکس داده شده به افراد مسن کمک کند اگر شما این ویروس ؟

– لیندا از Hendersonville, تنسی,

واکسن در برابر پنومونی مانند واکسن پنوموکوک و هموفیلوس آنفولانزا تیپ B واکسن را ارائه نمی دهد حفاظت در برابر کروناویروس جدید, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است. این واکسن به سادگی محافظت در برابر کسانی که خاص عفونت های باکتریایی.

این COVID-19 ویروس می تواند, در واقع, علت ذات الریه اما این واکسن نمی تواند جلوگیری از این مشکلات ،

من مردم محله در حال اجرا دوچرخه سواری و پیاده روی سگ خود را. این است که خوب است ؟

– Patti از کارمل ایندیانا

بله این خوب است! فقط مطمئن شوید که برای حفظ فاصله از سایر افراد است. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می کنیم فاصله حدود 6 فوت.

حتی در برخی از شهرستانهای کالیفرنیا که در آن از شهروندان خواسته شده تا در خانه بمانند و “پناهگاه در محل” آن را هنوز هم خوب به رفتن برای اجرا, پیاده روی و یا انجام دیگر فعالیت های در فضای باز به عنوان طولانی به عنوان مناسب اجتماعی فاصله مشاهده شده است به گفته مقامات بهداشت محلی.

فقط به یاد داشته باشید: کاخ سفید توصیه می کند که شما باید به جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی مربوط به بیش از 10 نفر نیز به عنوان غیر ضروری سفر, خرید, سفر و اجتماعی بازدیدکننده داشته است.

اجتماعی فاصله: چرا از آن بسیار مهم است برای توقف گسترش coronavirus

وجود دارد هر گونه پیش بینی در برآورد گسترش COVID-19 و یک جدول زمانی از آن عبور?

– دنیس از لاس وگاس

وجود دارد بسیاری از پیش بینی اما دانشمندان می گویند همه آنها لولا در مردم چگونه رفتار می کنند. به همین دلیل آن را ضروری اجتماعی از راه دور و انجام آنچه شما می توانید برای جلوگیری از گسترش.

یک محافظه کار ایالات متحده آمریکا امروز تجزیه و تحلیل بر اساس داده ها از انجمن بیمارستان های آمریکا, ایالات متحده, سرشماری CDC و WHO تخمین می زند که 23.8 میلیون آمریکایی می تواند قرارداد COVID-19 ترک تقریبا شش بیماران به طور جدی بیمار برای هر موجود تخت بیمارستان. یکی دیگر از تجزیه و تحلیل نشان می دهد که آمریکا در مسیر جامعه گسترش روند به سمت ایتالیا را که در آن شرایط در حال وخیم.

یک محقق در مرکز جهانی برای امنیت بهداشتی برآورد ماه گذشته که به عنوان بسیاری از 96 میلیون آمریکایی می تواند آلوده. دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت در ایران تخمین زده است که 38 میلیون آمریکایی خواهد شد و نیاز به مراقبت های پزشکی برای COVID-19. CDC بدترین-مورد-سناریو این است که حدود 160 میلیون دلار به 210 میلیون آمریکایی را آلوده دسامبر. بر اساس این پیش بینی 21 میلیون نفر خواهد نیاز به بستری شدن در بیمارستان و 200,000 تا 1.7 میلیون می میرند تا پایان سال است.

در خارج از ایالات متحده به بیرون درز انگلیسی اسناد و مدارک پیش بینی شده است که یک coronavirus شیوع بیماری می تواند خشم تا بهار 2021. آنگلا مرکل صدراعظم آلمان گفت: 60 درصد به 70 درصد از کشور در نهایت می تواند آلوده.

ایالات متحده آمریکا امروز تحلیل: آمریکا coronavirus ‘curve’ ممکن است در خطرناک ترین نقطه

آن را امن برای دریافت حمل کردن مواد غذایی ؟

– Debby از Omena میشیگان

CDC و WHO را صادر نکرده رسمی ارشاد در حمل کردن مواد غذایی است.

در حالی که CDC می گوید که هیچ مدرکی برای حمایت از انتقال در ارتباط با مواد غذایی یک فرد ممکن است COVID-19 با لمس یک سطح یا شیء است که ویروس در آن و سپس دست خود را. این ویروس می تواند زنده ماندن روی مقوا تا 24 ساعت با توجه به یک مطالعه اخیر.

موضوع حمل کردن مواد غذایی نیز نگرانی در مورد خطر پیک روبرو هستند و با تعامل با مشتریان در طول تغییرات خود را. به همین دلیل برخی از شرکت ها در حال حاضر ارائه “تماس با ما” گزینه های تحویل است که به مردم کمک اجتماعی حفظ فاصله اجازه می دهد پیک به حلقه مفت و ترک بسته خارج است.

مطالعه می یابد: Coronavirus می تواند زندگی می کنند در هوا برای ساعت ها و در سطوح برای روز

چگونه به زودی پس از قرار گرفتن در معرض می تواند به شما تست مثبت ؟

– Pam از Easton مریلند

وجود دارد هیچ اطلاعات خاصی در این سوال در عین حال با توجه به گرگوری لهستان مدیر مایو کلینیک واکسن گروه پژوهشی.

اما ما نمی دانیم که کسی که مبتلا به این ویروس ممکن است شروع به نشان دادن علائم در هر نقطه بین یک تا 14 روز پس از ابتلا به این ویروس اغلب در اطراف پنج روز با توجه به که.

“اوج ویروسی ریختن رخ می دهد در طول پنج روز پس از شروع علائم. حدس من این است که در عرض چند روز از قرار گرفتن در معرض این بیماران شروع به ریختن ویروس” لهستان گفت.

آیا علائم COVID-19 گرد هم می آیند و یا شما می توانید جداگانه علائم نشان دادن در زمان های مختلف?

– کارلوس از لس آنجلس

شایع ترین علائم تب و خستگی و سرفه های خشک با توجه به که. تنگی نفس نیز در میان شایع ترین علائم با توجه به CDC. در بسیاری از موارد که در آن علائم در حال حاضر نشانه های آن گرد هم می آیند hotez را بازتوییت کرد گفت.

“معمولا آن را ارائه با تب و سرفه یا تب و سرفه و تنگی نفس,” او گفت:. “این در حال حاضر ممکن است با یکی از این علائم برای اولین بار, اما پس از آن به سرعت در حال پیشرفت به دیگران است.”

برخی از بیماران نیز باید درد و درد و گرفتگی بینی و آبریزش بینی و گلو درد یا اسهال. برخی از مردم ندارد و علائم در همه.

نیویورک جراح مغز و اعصاب هشدار داده است مردم در برابر به دنبال تب به عنوان اولین داستان بگویید نشانه های این ویروس است. علائم خود را آغاز کرد و با کمی از گرفتگی و تنها بعد از پیشرفت به تب و بدن درد و لرز.

بیشتر در تست: Coronavirus تست سواب شما نیست استاندارد Q-tips, و آنها در حال اجرا به عنوان تست رمپ تا

چگونه می توانم به شما در واقع می میرند از coronavirus? چه اتفاقی می افتد ؟

– کاترین از Carson City, نوادا,

در برخی موارد این ویروس در نهایت خسارت های کوچک کیسه هوا در ریه ها محدود کردن اکسیژن به خون و محروم کردن دیگر ارگان های مهم – از جمله کبد و کلیه و مغز از اکسیژن است.

موارد شدید coronavirus: برخی در نتیجه آسیب مغزی ناتوانی در راه رفتن

در تعداد کمی از موارد شدید است که می تواند توسعه به سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS) که نیاز به یک بیمار قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهویه برای تامین اکسیژن است. اما اگر بیش از حد به ریه آسیب دیده است و اکسیژن به اندازه کافی عرضه شده است به بقیه بدن, نارسایی تنفسی می تواند منجر به نارسایی ارگان و مرگ است.

در اینجا آنچه که به نظر می رسد مانند در داخل بدن است.

چه محدوده سنی آمریکا مرگ و میر ناشی از COVID-19?

– بکی از بنتون ویل آرکانزاس

در ایالات متحده سنین طیف وسیعی از مردم در 50s خود را به 90s با توجه به دولت و ادارات بهداشت محلی.

حداقل دو نفر به عنوان جوان به عنوان 53 نفر پس از ابتلا به ویروس. یکی بود Orleans Parish, Louisiana, ساکن بود که زمینه ای شرایط پزشکی به گفته مقامات بهداشتی دولت. یکی دیگر از بيمار 53 ساله در شهر نیویورک که به دیابت و بیماری های قلبی و شهردار گفت.

این محدوده قطعی نیست چرا که مقامات بهداشت منتشر نشده از سنین خاص از دیگر بیماران و مرگ و میر گزارش شده در هر روز.

اگر یک فرد بیمار با کروناویروس و تست شده برای آنفولانزای خواهد آنفولانزا تست مثبت می شود?

– آنتونیو از Patchogue نیویورک

بدون حضور coronavirus نمی خواهد به نوبه خود یک آنفولانزا تست مثبت است. اما, آن را ممکن است به هر دو coronavirus و آنفولانزا در همان زمان. در این مورد آنفولانزا تست مثبت خواهد بود.

این قضیه نیز صادق است: حضور آنفولانزا نمی خواهد نتیجه مثبت coronavirus آزمون. این مهم است به یاد داشته باشید که حتی اگر کسی تست منفی برای coronavirus آنها هنوز هم ممکن است با آلوده coronavirus.

به من گفته شد من باید آزمایش می شود اگر من می تواند به راحتی استنشاق زیادی نفس و نگه داشتن آن برای مدت حداقل 10 ثانیه. این مشاوره خوب?

–تد از اسکاتسدیل آریزونا

هیچ. در حالی که تنگی نفس در میان شایع ترین علائم این ویروس با توجه به CDC که تشخیص لزوما شامل برگزاری زیادی نفس برای 10 ثانیه. پزشکی شناخته شده به عنوان تنگی نفس, تنگی نفس است که اغلب به عنوان “شدید انقباضی در قفسه سینه و هوا و گرسنگی و دشواری در تنفس و تنگی نفس و یا احساس خفگی,” کلینیک مایو.

اگر شما فکر می کنم شما ممکن است بیمار با پزشک خود تماس بگیرید و به دنبال CDC راهنمایی.

می توانید از ماسک استفاده مجدد شود با فرد آلوده و یا استفاده می شود تنها یک بار ؟

– دبرا از دیتون اوهایو

دیگر یک ماسک استفاده می شود و بیشتر مرطوب آن را کمتر موثر است لهستان گفت. “اما آن است که قطعا بهتر از جایگزین بدون ماسک!”

کمک: آدریانا رودریگز Dalvin قهوه ای, Marco دلا اجوف, Jayme فریزر و مت وین

دنبال فضل Hauck در توییتر @grace_hauck

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort penetrasyon testiistanbul duşakabinhtml nullednulled themesKamagraen iyi bayan azdırıcı hangisigeciktirici hapVan Escortinat box açılmıyorMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsüiqos fiyat