اندرو یانگ یک کارآفرین که امضای سیاست شامل دادن تمام بزرگسالان دستمزد ماهانه به پایان رسید تلاش خود را برای ریاست جمهوری او تایید سهشنبه در مدت کوتاهی پس از این نظرسنجی بسته شده در نیوهمپشایر.

“شما می دانید من ریاضی و روشن است امشب از اعداد است که ما در حال رفتن به برنده این مسابقه,” او گفت: هواداران در شب انتخابات تجمع در منچستر, N. H.

“ما انجام داده ایم بسیار با هم” یانگ ادامه داد. “ما به ارمغان آورده اند یک پیام بشریت اولین و چشم انداز اقتصاد و جامعه است که برای ما کار می کند و همکار آمریکایی است.”

یانگ گفت: مبارزات انتخاباتی خود برجسته مشکلات واقعی که جوامع رو به عنوان اقتصاد در حال تبدیل تکنولوژی و اتوماسیون. جهانی درآمد اولیه تبدیل به بخشی از جریان اصلی گفتگو, او گفت:.

یانگ نامزدی می آید به پایان بعد از یک افزایش غیر منتظره در سال گذشته که در آن او outlasted شهر نیویورک شهردار سابق و فعلی فرمانداران و حتی چندین سناتور ایالات متحده آمریکا در تلاش خود را برای ریاست جمهوری. با وجود اینکه نسبتا ناشناخته هنگامی که او برای اولین بار اعلام کرد نامزدی خود را یانگ رشد پر انرژی و پرشور پایه شناخته شده به عنوان Yang Gang – که رو او را به یک نام خانگی.

یانگ, 45, بنیانگذار غیر انتفاعی سرمایه گذاری برای امریکا و قبل از اعلام در مبارزات انتخاباتی خود را برای ریاست جمهوری تا به حال هرگز برای اجرا انتخاب اتاق قبل از. دولت اوباما در انتخاب او در سال 2012 به عنوان یک “قهرمان تغییر” و در سال 2015 به عنوان ریاست جمهوری سفیر “جهانی کارآفرینی است.”

او در زمینه به اجرا برای رئيس جمهور در ماه نوامبر سال 2017 زودتر از هر کس دیگری در حزب دموکرات مسابقه به جز ایالات متحده نماینده John Delaney, D-مریلند که کاهش یافته است قبل از آیووا قفقاز.

بیشتر: چه کسی است که هنوز هم در حال اجرا برای رئیس جمهور در سال 2020? یک راهنمای تعاملی

یانگ بود غیر متعارف نامزد داشتن هرگز اجرا برای دفتر قبل از اعلام اجرا خود را برای ریاست جمهوری است. او اغلب عینک کلاه با “ریاضی” مزین سراسر آنها را مخفف “را امریکا فکر می کنم سخت تر است.”

با وجود خارجی وضعیت یانگ واجد شرایط به صورت تمام دموکراتیک بحث به جز یکی besting چند حرفه سیاستمداران با زمان طولانی در خدمات عمومی را به مرحله.

نامزدی خود را قادر به زنده ماندن در بخش بزرگی را به خود اختصاص داده ، یانگ باند اغلب سیل سایت های رسانه های اجتماعی در حمایت از یانگ و انتقاد رسانه ها مانند MSNBC برای پوشش خود را از نامزد. یانگ به طور خلاصه به تحریم MSNBC در ماه دسامبر پس از شبکه حذف او از رای گیری گرافیک. یانگ همچنین با انتقاد از این شبکه برای او کم صحبت کردن زمان نوامبر دموکراتیک اولیه بحث بود که شرکت تعدیل توسط MSNBC و واشنگتن پست.

اما یانگ غالبا در زمان نور دل رویکرد به مبارزات انتخاباتی jovially مبارزه با همکار نامزد بهداشت ، مایکل بنت در توییتر قبل از بحث انجام cupid shuffle و chomping در ترکیه پای او قدم از طریق ایالت آیووا عادلانه است.

یانگ وب سایت کمپین ذکر شده بیش از 100 طرح او را متعهد به عنوان رئیس جمهور برای دفاع از تجاوز به حقوق اتوماتیک ثبت نام رای دهندگان و کاهش بدهی وام دانشجویی در میان دیگر سیاست های مترقی.

اما این تعریف از ویژگی های پلت فرم خود را داشت پیشنهاد خود را برای جهانی درآمد اولیه و یا “آزادی سود سهام” به عنوان او آن را به نام.

“این شکل از UBI که او پیشنهاد برای ایالات متحده مجموعه ای از تضمین پرداخت از 1000 $در هر ماه یا 12000 دلار در هر سال برای همه شهروندان ایالات متحده بیش از سن 18 سالگی” وب سایت خود را گفت.

اما یانگ هرگز قادر به شکستن را به ردیف بالا از نامزدها. از Feb. 10 او ملی رای گیری متوسط بود 3 درصد با توجه به RealClearPolitics.

هنوز کارآفرین بیش از حد انتظارات در طول زمان خود را در این مسابقه به خصوص با جمع آوری کمک های مردمی hauls. در سه ماهه چهارم او مطرح $16.5 میلیون.

یانگ نبود رقابتی در آیووا که در آن او فقط 1% از هيئت دولت معادل کل. او موفق به دریافت هیچ ملی نمایندگان پس از مسابقه است. این روند ادامه داشت به New Hampshire.

کمک: Michael Collins

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im