منتشر شده

غرب — نابهنگام سرد کشش و اواخر ناپاک مشکل هزینه Westbury مسیحی Wildcats یک شات در TAPPS 5A دولت عنوان شنبه شب در غرب دبیرستان.

این Wildcats کشیده جلوتر از دفاع از قهرمان فریسکو میراث مسیحی توسط چهار امتیاز با بیش از پنج دقیقه باقی مانده در غوطه دادن توسط کاربر رو به جلو Ja’vier فرانسیس. آنها را فقط یک هدف زمینه بقیه شب به عنوان میراث بسته بازی در یک 14-7 اجرا به نفع 62-59 و انکار Westbury آن 22nd TAPPS قهرمانی کشور.

تاریخ و گارد کریس فلیکس نگه داشته Wildcats در این بازی با 20 نقطه عملکرد در حالی که خود را دانشجوی سال دوم backcourt همسر یوسف Cormier به پایان رسید و با نه امتیاز و پنج کمک می کند. Westbury نیز دریافت تولید قابل توجهی از فرانسیس — چه کسی ثبت شده نه امتیاز و نه ریباند و شش بلوک — در این پست اما junior مرد بزرگ زد به ناپاک مشکل و قادر به کمک به تیم خود را در لحظات پایانی.

فرانسیس خراب کردن 3:08 باقی مانده و تیم خود را توسط دو با عدم حضور خود را به تبدیل شدن به بیشتر آشکار طول نهایی 30 ثانیه است. میراث ارشد هستند Terrien از دست رفته و بازگشت به عقب پرتاب آزاد دو بار در طول این کشش اما بدون آنها 6-پا-8 لنگر در پست Wildcats موفق به کررل ارتجاعی در هر دو موارد است.

اضافه کردن به Westbury را گلایه بود و ناتوانی در متوقف کردن یک مجموعه از 3-اشاره گر از میراث ارشد Jonathan Alexandre که زدم شش سه برابر در راه خود را به یک بازی-بالا 25 امتیاز.

Westbury پس از اتمام فصل در 29-7 و این کار را از طریق به چالش کشیدن برنامه که شامل برنده بیش کرده حذفی تیم کرازبی بللیر, Sharpstown و جنوب غربی مقدماتی کنفرانس فینالیست هوستون مسیحی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de