سناتور. Joe Manchin در دفاع از رای خود را به محکوم کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دو مقاله از استیضاح تایید شده توسط مجلس پس از رئيس جمهور حمله کردند و او را در رسانه های اجتماعی به عنوان “ضعیف” و “احساساتی است.”

“نمی توانم بگویم من ذهن این واقعیت است که مردم در غرب ویرجینیا خشمگین هستند دست نشانده خود را دموکرات سناتور, Joe Manchin,” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه شب بدون توضیح در مورد چگونه او مشخص بود مردم از Manchin دولت ناراحت بودند.

“آنها هرگز او را فراموش ساختگی رای به استیضاح جعل” مغلوب ساختن پیشی جستن جیر همچنان ادامه دارد.

“هیچ حزب دموکرات مشغول به کار سخت تر در راه هر دو حزب در امیدوار است که شما موفق نخواهد بود” گفت: Manchin متوسط دموکرات در نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن, West Virginia در پاسخ به رئیس جمهور حملات.

رئیس جمهور شد استیضاح در مقالات از سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره ناشی از اتهامات او با استفاده از miliary کمک به فشار اوکراین به باز کردن تحقیقات برای سیاسی خود بهره مند شوند.

به زودی پس از اتهامات در ماه سپتامبر ظاهر تهمت منتشر شد یک بازخوانی از 25 جولای مکالمه تلفنی با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky که او می گوید که “کامل” و ثابت کرد او هیچ چیز اشتباه است. مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها نوشته شده توییتهایی دعوت از مردم به “خواندن متن” اما دموکرات ها گفت: تماس تلفنی – که در آن او می پرسد Zelensky برای یک “نفع” – در واقع ثابت می کند تهمت گناه.

“همه او تا به حال به انجام است که خواندن متن, متاسفانه, که او نمی خواهد درک به هر حال” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از Manchin در صدای جیر جیر خود را در روز شنبه.

روز یکشنبه تهمت تمسخر Manchin به عنوان “سناتور جو Munchkin” و تکرار توهین از Manchin هوش, به tweeting, “او نمی تواند درک متن.”

خواندن متن: خلاصه ای از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن جولای 25, تماس با رئیس جمهور اوکراین

“من خواندن متن به طور کامل & گوش به شهود تحت سوگند” Manchin پاسخ داد.

“من از کجا آمده یک فرد متهم در دفاع از خود با شهود و شواهد” او افزود: با اشاره به کاخ سفید را به امتناع از همکاری با تحقیقات و سفارش آن برای مقامات دولت نه شهادت.

Manchin یکی از تعداد انگشت شماری از سناتورهای دموکرات که نشان داد که آنها ممکن است رای به تبرئه. یک دموکرات از دولت که برنده برنده با 40 درصد Manchin است bucked حزب قبل و به تنها حزب دموکرات برای رای به تایید دیوان عالی عدالت برت Kavanaugh.

“من واقعا در مبارزه با این تصمیم و رسیدن به یک نتیجه گیری اکراه” Manchin گفت: دو روز قبل از استیضاح رای دادن. او حتی پیشنهاد رای به سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن به جای از بین بردن او. اما این پیشنهاد به سرعت رد شده توسط جمهوری خواهان و همه دموکرات ها از جمله Manchin رای به محکوم کردن رئیس جمهور است.

تهمت نیز رفت و پس از Manchin با در نظر گرفتن اعتبار برای یکی از موفقیت های قانونگذاری که محافظت زغال سنگ کارگران معدن اتحادیه صندوق بازنشستگی از عجز از پرداخت دیون.

“من این لایحه بازنشستگی مصوب Manchin نمی تواند آن را انجام دهد” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در اشاره آشکار به دو حزبی آمریکا معدنچیان عمل 2019 که Manchin معرفی شده در ماه نوامبر است. این لایحه که محافظت از حقوق بازنشستگی حدود 100.000 بازنشسته کارگران معدن زغال سنگ بود و گذشت به عنوان علاوه بر این به $1.37 تریلیون هزینه های بسته در ماه دسامبر به تصویب.

Manchin توییتی که مردم غرب ویرجینیا “می دانم که دقیقا همان است که در روز کار می کرد و شب برای 5 سال گذشته خود را امن بهداشت و درمان و حقوق بازنشستگی & آن را به شما.”

پس خود را تبرئه تهمت است به شدت با انتقاد از کسانی که رای خود را برای حذف و تلفیق شدهاست روند استیضاح با بررسی به دخالت در انتخابات 2016 به عنوان بخشی از یک توطئه علیه او. او با حمله به مخالفان خود را به عنوان “بد” و “تفاله” و اخراج مقامات دولت که علیه او شهادت در استیضاح پرس و جو.

رئیس جمهور همچنین با تکرار حملات خود را در کنگره دبی Dingell D-Mich., که شوهر سابق Rep. جان Dingell درگذشت سال گذشته است. او گفت: Dingell نام او را پس از مرگ شوهرش, “اشک روان” برای تشکر از او را برای “نورد حداکثر ‘فرش قرمز'” و ضمنی او عمل ungratefully توسط رای گیری برای استیضاح.

در مطلب قبلی پاسخ به رئیس جمهور حملات Dingell گفت: او خدا را شکر که رئیس جمهور دستور داد پرچم را به نیمی از کارکنان به افتخار او در اواخر ، اما او را تکذیب کرد درخواست برای هر گونه درمان خاصی و گفت: شوهرش از جنگ جهانی دوم کهنه تا به حال به دست آورده افتخارات او داده شد.

‘برخی از چیزهایی که باید خارج از محدوده’: Dingell خواستار مدنیت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن حمله در اواخر شوهر

مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ رای گیری های اخیر به عنوان شواهدی وجود دارد که خود را تبرئه شد یک پیروزی سیاسی است که رفت و برگشت مخالفان خود را دور.

Manchin و رامنی برای انتخاب مجدد در سال 2024.

شنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته یک کلیپ از رادیو فردا میزبان جانین Pirro خواستار رامنی به “خارج از دفتر.”

“چگونه در مورد شما جهنم از این کشور ایالات متحده آمریکا?” Pirro گفت: در این کلیپ به اشتراک گذاشته شده توسط رئیس جمهور. “مردم در یوتا خشمگین هستند با شما و رویای خود را از یابم خود را به تهمت و نفرت از سمت چپ یک شوخی است.”

روز یکشنبه تهمت ادعا در توییت خود که رامنی مانند Manchin نه خواندن متن.

“رامنی صدمه دیده است برخی بسیار خوب سناتور جمهوریخواه و او اشتباه بود در مورد استیضاح جعل. هیچ سرنخی!” در پاسخ به وال استریت ژورنال مقاله نویس کیمبرلی Strassel ادعای که رامنی تا به حال صدمه زدن اوباما و سختی مواجه گشتند دعوا.

او در سخنرانی خود در مجلس سنا طبقه و توضیح داد که چگونه او برنامه ریزی شده به رای رامنی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با اوکراین به مراتب از “کامل است.”

“آن را آشکار حمله به ما انتخاباتی, حقوق امنیت ملی ما منافع و ارزش های اساسی,” رامنی گفت. او گفت که بسیاری از مردم تا به حال او را به نام و ارسال پیامک به او رای با این همکار جمهوری خواهان اما او گفت که او نمی تواند “نادیده گرفتن شواهد که ارائه شده و بی اعتنایی به اعتقاد من من سوگند و قانون اساسی خواسته های من به خاطر یک حزبی پایان است.”

“من آگاه هستم که وجود دارد مردم در حزب و در دولت من خواهد شد که قاطعانه رد از تصمیم من و در برخی محله های, من خواهد شد به شدت محکوم کرد. من مطمئن هستم که به شنیدن سوء استفاده از رییس جمهور و حامیان او” رامنی گفت. “آیا کسی به طور جدی اعتقاد دارم که من رضایت به این عواقب دیگر از غیر قابل اجتناب اعتقاد است که من سوگند قبل از خدا خواست آن را از من؟”

کمک: بارت یانسن و Christal هیز, ایالات متحده آمریکا امروز; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de