غرب U-منطقه ارائه می دهد خانه ایده آل, محل قرار ملاقات

منتشر شده

این خانه واقع در 3787 پوردو سنت است در یک اندازه جمع زیادی در جیب محله از غروب آفتاب تراس در غرب دانشگاه منطقه است. معماری طراحی شده برای سرگرم کننده و یا زندگی روزمره از آن کیفیت پس از اتمام و محل سکونت در یک خیابان درخت پوشیده, تمام اضافه کردن به این خانه تجدید نظر شود. ارائه نزدیکی به مرکز پزشکی تگزاس و مرکز شهر, گالری حلقه, 610 و ایالات متحده 59, این صفحه اصلی است و همچنین طبقه بندی به غرب دانشگاه مدرسه ابتدایی.

داخل 5,169 فوت مربع خانه سالن انتظار استقبال بازدید کنندگان با سقف بلند و 6 اینچ آمریکا گردو سیاه و سفید به طبقه چوب جنگلی و منجر به آسانسور (نصب شده در فوریه 2020) کتابخانه/مطالعه با شومینه روشن و باز کردن درب به حیاط خصوصی.

بیرون از شهر نیواورلئان به سبک حیاط کردن سالن انتظار ارائه نظرات از کتابخانه/مطالعه و رسمی ناهار خوری و اتاق خانواده اجازه می دهد مقدار زیادی از نور طبیعی است. یک خانواده بزرگ اتاق باز می شود به آشپزخانه اتاق صبحانه و یک پاسیو پوشش داده شده با یک آشپزخانه تابستان و شومینه برای فضای زندگی.

ساقی آن شربت خانه کردن اتاق ناهار خوری رسمی منجر به آشپزخانه به صورت آسان و سرگرم کننده است. آشپزخانه نیز منصوب شد و با گرگ چهار شعله اجاق گاز به همراه ماهی تابه زیر صفر ساخته شده در یخچال و فریزر و اجاق گاز. یک پیاده روی در نوار باز می شود به خانواده اتاق صبحانه منطقه و آشپزخانه و شامل 46-بطری شراب کولر 32-بطری فوقانی-کابینت سازی و یک چکش-مس سینک.

خانه حیاط خلوت ارائه می دهد بزرگ, شکوه, محوطه سازی, درخت بلوط, استخر و آبگرم و حرفه ای روشن در زمینه.

اتاق خواب استاد ارائه می دهد به طبقه چوب جنگلی کشت و زرع بالا سینی سقف به علاوه یک منطقه نشسته با نوار قهوه, built-ins و شومینه.

اتاق بازی و سه اتاق خواب مهمان با en-مجموعه حمام واقع در طبقه دوم.

قیمت $1,895,000 چهار خوابه 4½-حمام خانه ذکر شده است توسط ماری Caplan با بث ولف ملکی واقعی زندگی.

بیشتر اطلاعات

مشخصات ملک

عامل: ماری Caplan

لیست آژانس: بث ولف ملکی واقعی زندگی

محل سکونت: 3787 پوردو سنت غرب دانشگاه منطقه

داستان: 2

فضای زندگی: حدود 5,169 فوت مربع

اتاق خواب: 4

حمام: 4½

قیمت: $1,895,000

جزئیات بیشتر

برای اطلاعات بیشتر www.bethwolff.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>