غرب نارنجی-Stark بازیکن فوتبال مثبت آزمون برای COVID-19

غرب نارنجی-Stark بازیکن فوتبال دارای آزمایش مثبت برای coronavirus باعث این مدرسه به حالت تعلیق در آن داوطلبانه تابستان برنامه تمرین.

خاموش کردن گذشته 14 روز مدرسه در بیانیه ای گفت.

پس از حضور در روز دوشنبه اولین تمرین در مدرسه این بازیکن مطلع WO-S سر مربی Cornel تامپسون در روز سه شنبه است که او ممکن است قرار گرفتن در معرض coronavirus از طریق تماس با یکی از اعضای خانواده. پخش شد و سپس به خانه فرستاد و تست شده است.

در زیر مدرسه آزادی کامل در مورد تست مثبت:

یک WO-S varsity دانشجویان ورزشکار در دبیرستان فوتبال برنامه دارای آزمایش مثبت برای COVID-19.

کرده توصیه می شود تمام مدارس که تمرینات اجازه داده شد به روز دوشنبه آغاز خواهد شد ژوئن 8 سال 2020 است. در دوشنبه 8 ژوئن 2020, دانش آموز با حضور در تمرین تیم اول دانشگاه یا دانشکده. صبح روز سه شنبه دانش آموز تماس گرفته و اطلاع مربی تامپسون که او ممکن است قرار گرفتن در معرض از طریق تماس با یکی از اعضای خانواده که تست مثبت برای COVID-19. پس از یادگیری این اطلاعات مربی تامپسون توصیه می شود دانش آموز در خانه بمانند و تست شده است. مربی تامپسون پس از آن به اطلاع دانش آموز تمرین شریک زندگی خود را ممکن است قرار گرفتن در معرض مشاوره است که دانش آموز را به ماندن در خانه به عنوان به خوبی. بنابراین به عنوان یک اقدام احتیاطی و اندازه گیری WOCCISD را به حالت تعلیق در تمام تابستان تمرینات برای 14 روز. تصمیم به تعطیل تابستان تمرین برنامه تضمین می کند که ما در حال ساخت هر تلاش برای نگه داشتن ما دانش آموزان و کارکنان امن است.

“من افتخار می کنم که چگونه دانشجویان و استادان به این وضعیت” WOCCISD سرپرست دکتر Rickie هریس در بیانیه ای گفت. “آنها به دنبال تمام دستورالعمل ها را به نگه داشتن ورزشکاران و مربیان امن و کاهش خطر ابتلا به دیگران است. ما همه در حال یادگیری به آگاهی بیشتری از سلامت و ایمنی از دیگران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>