مدیسون المر کردم این پیشنهاد را در مدت کوتاهی پس از او و برخی از دوستان شروع به سازماندهی یک اعتراض به مخالفت ویسکانسین coronavirus اقامت در خانه سفارش: خارج از گروه می خواستند به تراشه در برخی از پول برای کمک به پرداخت هزینه برای رالی او برنامه های این هفته است.

در مورد رشته هایی که می تواند متصل المر تبدیل آن پایین.

“ما احساس مانند آن را به حال یک دستور کار سیاسی در پشت آن گفت:” ویسکانسین مادری که کاهش یافته است به نام گروه. “ما نمی خواهید به آلت در کسی دیگری را به بازی.”

به عنوان معترضان در سراسر کشور برنامه ریزی برای به چالش کشیدن ایالت coronavirus سفارشات آنها به شدت مقاومت در برابر رشد روایت که آنها هم تراز با یا بودجه توسط گروه های ملی, تفنگ, حقوق سازمان ها و یا اشخاص حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را گشتند – حتی به عنوان برخی از این گروه در بخشی از این حوادث است.

این تظاهرات با تمرکز بر عقب ماندن در خانه سفارشات به سرعت گسترش coronavirus snarled ترافیک در میشیگان مسدود کردن ورودی بیمارستان. هزاران نفر از تشویق پرچم تکان دادن رانندگان cruised در اطراف پنسیلوانیا است. برخی از تظاهرات ویژگی تهمت کمپین پرچم, اما, در خانه, نشانه های چنین به عنوان یکی در تنسی که تشویق آمریکایی ها به “ترس خود را دولت” نه coronavirus هستند بیشتر شایع است.

واقعیت را بررسی کنید: تهمت ادعای coronavirus آزمون به طور گسترده ای در دسترس است. آنها

تعلیق مهاجرت: مغلوب ساختن پیشی جستن و نذر برای توقف مهاجرت قرار می دهد صنایع در لبه

آنها را ادامه داد و حتی به عنوان برخی از ایالت ها به طور آزمایشی شروع بازگشایی کسب و کار و کاهش فاصله دستورالعمل. بیش از 46,000 آمریکایی ها کشته شده اند از این بیماری با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق متحده با موارد کمتر و مرگ و میر شروع به آوردن اقتصاد خود را به عقب آنلاین.

ویسکانسین تا به حال بیش از 4,800 تایید موارد این ویروس توسط چهار شنبه و ضبط کرده 246 مرگ و میر با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

المر گفت که او شروع به سازماندهی یک اعتراض برای جمعه پس از شنیدن از دوستان که تلاش شد چرا که آنها بیمار هستند اما از آنجا که آنها در حال اجرا از پول است. جمعه بود و روز است که رژیم صهیونیستی. تونی Evers اجتماعی فاصله محدودیت در ابتدا مجموعه به آسانسور.

آنها تمدید شده است مارس 26.

“من در حال گوش دادن به تمام این نگرانی ها و من بیمار از انجام هر چیزی در مورد آن,” او گفت:. “مردم وجود دارد رنج می برند در هر دو طرف از این است.”

خواهان تقسیم سفارشات

بسیار شبیه به جنبش حزب چای که بر خاست تا یک دهه پیش coronavirus تظاهرات فرهنگی ادی از ایدئولوژی محافظه کار از تفنگ طرفداران حقوق برای گروه های مذهبی. هر چند بسیاری از سازمان اصرار “بن بست” حوادث و تظاهرات حزبی بسیاری گرفته شده در عطر و طعم از مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات – از جمله یک دانش سطحی از مبارزات انتخاباتی علائم و رئیس جمهور علامت تجاری قرمز “ماگا” کلاه.

حوادث تاکید چگونه تلاش ها برای مهار ویروس تقسیم کرده اند میلیون ها نفر از آمریکایی ها در طول آشنا سیاسی نبرد خط.

نزدیک به 60 درصد از ملت رای دهندگان می گویند آنها بیشتر نگران اضافی مرگ و میر ناشی از این ویروس از آنها در مورد تاثیر اقتصادی, با توجه به ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی این هفته است. که تمایلات بیشتر شایع در میان دموکرات ها از جمهوری خواهان. توافق پاسخ دهندگان تقسیم می شوند – تقریبا نیمی از آنها بیشتر در رابطه با اقتصاد است.

آلوین Tillery یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه نورث وسترن می بیند تظاهرات و مغلوب ساختن پیشی جستن نصایح – به عنوان تلاش برای تقویت پایگاه خود را هنگامی که او مواجه شدید انتقاد از دموکرات های اولیه اش برای دست زدن به بحران است.

“آن را به سمت آبی متحده است. آن را به معنای منحرف کردن اذهان از آقای تهمت فوق العاده عملکرد ضعیف در مدیریت بحران” Tillery گفت. “آن را منحرف بلکه آنها را می دهد یک موضوع که فعال تمایل خود را برای رای دادن در برابر دموکرات ها.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق کرده است این گروه از جمله از پشت تریبون کاخ سفید اتاق جلسه. جمعه در یک سری از توییت او پیشنهاد کرد از آن زمان به “آزادی” میشیگان و مینه سوتا و ویرجینیا است. او شده است کمتر روشن در مورد آنچه که او می خواهم این کشورها به انجام و او ضربه زد دور سوال در مورد اینکه آیا معترضان دست انداختن اجتماعی فاصله رهنمودهای او و دستیاران خود را ترویج.

آزاد: مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال ‘آزاد’ متحده به عنوان معترضان تقاضا کاهش سفارشات

اولین مورد در این دستورالعمل به “گوش دادن و دنبال” جهت از مقامات. هدایت در ادامه به تشویق آمریکایی ها به کار از خانه انصراف از سفر غیر ضروری و اجتناب از تجمع بیش از 10 نفر.

“نگاه مردم – آنها می خواهند به بازگشت به کار آنها رو به زندگی را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اواخر روز سه شنبه. “آنها باید به مراقبت از خانواده خود را.”

گرجستان: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او مخالف با گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ را بازگشایی طرح

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان یک رویکرد متفاوت یک روز بعد گفت که او مخالف “به شدت” با گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ تصمیم به حرکت به سوی بازگشایی است که بخشهایی از اقتصاد دولتی است. کمپ یک جمهوری خواه و تهمت متحد است فشار برای بازگشایی ورزشگاه آرایشگر مغازه ها و کسب و کارهای دیگر به عنوان به زودی به عنوان جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او معتقد بود که “فقط بیش از حد به زودی.”

ملی گروه های درگیر است ؟

Elmer تاکید کرد که او هیچ پول و یا کمک از خارج از منافع اما او آگاه است که یک گروه به نام Wisconsinites برابر بیش از حد قرنطینه برنامه یک رویداد جمعه در همان محل و در حدود همان زمان به عنوان رالی او سازمان یافته است. که نهاد مرتبط با ملی تفنگ حقوق ،

“سرد – اگر آنها در حال حمایت از ماموریت ما این است که بازگشایی, ویسکانسین,” او گفت:.

به طور مشابه, سازمان رسیده توسط ایالات متحده آمریکا امروز در ویرجینیا و تنسی, ایندیانا, و چند تن دیگر کشورهای محروم کار با گروه های ملی اما گفت: آنها با الهام از تظاهرات در جاهای دیگر. برخی از شنود گذاشته به اسلحه حقوق یا چای, حزب, سازمان برای کمک به گسترش این کلمه اما ادعا رسمی هیچ وابستگی با و شبکه های گسترده تر.

وجود دارد برخی از همپوشانی: علاوه بر ویسکانسین تظاهرات در پنسیلوانیا و اوهایو و مینه سوتا ترویج شده توسط Facebook pages آغاز شده توسط برادران – کریس بن هارون و Dorr – که یک شبکه از تفنگ سازمان های حمایتی در کشورهای مختلف.

ساکنان نیوکاسل برابر بیش از حد قرنطینه بود که راه اندازی شده توسط پنسیلوانیا سلاح گرم انجمن و رهبری کریس Dorr بود در میان یک گروه سه نفره از گروه های است که کمک به سازماندهی روز دوشنبه تجمع در هریسبورگ.

“دولت است که به اندازه کافی قدرتمند برای ایجاد یک جانبه تصمیم گیری است که نزدیک کردن ابزار تولید آنها نیز پس از آن قادر در آینده تیراندازی مدرسه و یا یکی دیگر از پیتسبورگ تیراندازی به reinvoke که همان قدرت و می گویند ما در حال رفتن به ممنوعیت آزادی در قانون اساسی به حمل سلاح” گفت: Dorr از سلاح گرم انجمن مدیر.

Dorr عنوان مقدار پول و هماهنگی درگیر است.

“این Facebook, گروه, آنها به طور کامل رایگان” Dorr گفت. “همه من بود شروع صفحه و سپس دعوت حدود 10 یا 15 دوستان به آن spiraled خارج از کنترل وجود دارد. وجود ندارد حتی 5 دلار پشت این همه چیز است.”

حزب چای پژواک

چندین گروه های ملی که محرک جنبش حزب چای در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما گفت آنها کمک می کند اما نمی پیشرو این گروه است. بسیاری از اتهامات در مورد “AstroTurf” سازماندهی شد وارد در برابر آن جنبش که بر خاست تا حدودی در پاسخ به قانون مراقبت مقرون به صرفه.

“وجود دارد هیچ مرکزی فرد همه چیز را سازماندهی” گفت: آدم براندون جمهور FreedomWorks, یک گروه محافظه کار است که با تمرکز بر مسائل اقتصادی است.

براندون گفت: 25,000 مردم زمان خود را در گروه “مردمی برنامه آموزشی” و بسیاری از آنها کار با گروه به مرحله تظاهرات. این آموزش شامل مربیگری سازمان در مورد چگونه برای ترویج خود را در حوادث از طریق نوشتن اخبار و تماس با خبرنگاران.

جنی بث مارتین, co-founder of the Tea Party Patriots گفت: سازمان دهندگان واقعی هستند “افرادی که تغذیه می شوند.”

مارتین توصیف وقایع را به عنوان یک جنبش آلی است که متکی بر رسانه های اجتماعی. گروه های ملی مانند او, او گفت:, انفجار اطلاعیه ارسال شده به رسانه های اجتماعی محلی سازمان برای کمک به گسترش این کلمه در.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که حامیان ما آگاه هستند حوادث اتفاق می افتد,” مارتین گفت.

سازمان رد ادعای سازمان ملی.

“این مزخرف” گفت: Robert Hall دیرین محافظه کار شکل در پنسیلوانیا که به ترویج خشونت در ایندیاناپولیس. “این همه مردمی.”

استفان مور, خارج, مشاور اقتصادی مغلوب ساختن پیشی جستن را تحسین رویدادهای اما گفت که او کاهش یافته است دعوت به صحبت می کنند در آنها چون او نمیخواهد دهندگان دیده می شود که تحت تأثیر منافع ملی است. مور هشدار معترضان در برابر پوشیدن MAGA کلاه و دیگر تهمت کالا استدلال آن می تواند خاموش کردن برخی از حامیان.

“این واقعا شده یک احتراق خود به خود گفت:” ایالات متحده آمریکا امروز.

‘ما در حال winging این’

در برخی موارد این سازمان از تظاهرات مرزهای پر هرج و مرج.

تئو د لاس حرس ایجاد یک “بازگشایی بهبهان” Facebook صفحه: هفته گذشته پس از لکه های مشابه تلاش در کارولینای شمالی. این شرکت با تکنولوژی کارمند از Langhorne, پنسیلوانیا گفت: ایالات متحده آمریکا امروز که صفحه به سرعت رشد کرد و به بیش از 60 ، 000 عضو دارد. در روز دیگر از اعضای این گروه سازماندهی یک اعتراض او حضور داشتند اما کمک نمی کند به مرحله.

“ما اساسا مردمی چیزی که در حال حاضر گفت:” ده لاس حرس ثبت شده جمهوری خواه که گفت او ممتنع از رای گیری در انتخابات 2016. “همه مدیر و مدیران اساسا فقط کوچک-صاحبان کسب و کار و مردم نهفته است.”

او گفت: یک فرد به او در مورد داشتن یک مکالمه در مورد “نوعی از سازمان ملی” اما او نمی دانست که جزئیات و نه فرد ، “آنها در حال تماس با همه متفاوت اثرگذارندهها در خارج وجود دارد در رسانه های اجتماعی” د لاس حرس گفت. او موافقت کرد به صحبت کردن, اما این نشست لغو شد.

د لاس حرس گفت: Facebook گروه در ابتدا با افرادی که به دنبال استیضاح رژیم صهیونیستی است. تام گرگ دموکرات اما او به دنبال به نگه داشتن آن بر اقتصاد است.

نگه داشتن معترضان در پیام و اجتناب از ارتباط با برخی از سخنان تنفرآمیز است که بریدن – شده است یک چالش برای سازمان. برخی از معترضان گزارش فلش ضد سامی ، سازمان باید سرزنش که رفتار است که نادر و گفت: آن را منحرف از در نظر گرفته شده و پیام.

در ویرجینیا دیوید بریت سخنگوی بازگشایی ویرجینیا “بن بست” تجمع گفت: حمایت نگه می دارد “نمایی بزرگتر” پس از این رویداد پنج شنبه گذشته. او گفت که “نه گرفتن یک سکه” در خارج از بودجه و یا دیگر کمک کند.

خود توصیف “قانون اساسی محافظه کار” و “سیاسی بزرگ-دهان Facebook,” بریت گفت: او رانده شد به اقدام پس از تماشای هفتۀ گذشته در لانسینگ میشیگان. او پیشنهاد کرد در Facebook که ویرجینیایی انجام چیزی مشابه به همین.

“ما در حال winging این پرواز توسط صندلی شلوار ما” گفت: Britt یک مشاور سلامت روان از Fairfax, Virginia.

ویرجینیا سازمان به خصوص ناراحت طول دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم اقامت-در-خانه سفارش است که به اجرا از طریق ژوئن 10. گفتند: آن را بیش از حد شدید و منجر به بیکاری و دیگر عواقب ناخواسته از بی خانمانی به خشونت.

ویرجینیا به حال بیش از 9,600 تایید موارد ویروس از شنبه و ثبت 324 مرگ و میر به گفته مقامات بهداشتی دولت.

بریت گفت: سازمان دلسردی مردم از تبدیل یک رویداد برنامه ریزی شده برای روز شنبه به یک تهمت تجمع و یا اعتراض به متمم دوم حقوق و به جای آن از آنها خواست به ماندن “لیزر متمرکز” در پیام خود در مورد گرفتن ویرجینیایی بازگشت به کار.

“ما در حال تلاش برای تضعیف آن به عنوان آنجا که ممکن است” بریت گفت که توصیف خود را به عنوان یک حامی رئیس جمهور است. “این یک برگ برنده رالی. این نیست که جمهوریخواهان.”

کمک: Jorge L. Ortiz, ایالات متحده آمریکا امروز; لنسینگ ایالت مجله; Milwaukee Journal Sentinel

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de