‘ما در حال بازی در اطراف’: Md. رژیم صهیونیستی. هوگان می گوید بازداشت coronavirus جرم می فرستد بزرگ ‘message’

آناپولیس, Md. – رژیم صهیونیستی. لری هوگان روز دوشنبه گفت که او امیدوار دستگیری هفته گذشته از یک مرد که نقض سفارش خود را در برابر تجمعات از 10 یا بیشتر مردم آن را روشن است که او در نظر دارد برای اجرای این اقدامات با هدف کاهش گسترش coronavirus.

“اکثر مردم مطیع آنها, اما تعداد کمی از مردم در حال حاضر به” هوگان گفت: از اقدامات در مصاحبه با فاکس نیوز. “در این مورد خاص این مرد حاضر به همکاری و دستگیر شد.”

هوگان در پاسخ به آنها به شدت به COVID-19 شیوع پس از اولین موارد به نظر می رسد. مریلند یکی از اولین متحده به اعلام شرایط اضطراری و به آن مدارس است. و در روز دوشنبه هوگان اعلام کرد صدور “در خانه ماندن” بخشنامه دولت که باعث می شود آن را یک تخطی از قانون برای ساکنان به منازل خود را ترک کنند مگر به دریافت دارو و یا درمان های پزشکی از 8 p. m. EDT.

در اوایل این ماه هوگان با صدور یک فرمان اجرایی ساخت آن را یک تخطی از قانون مجازات به یک سال در زندان و جریمه نقدی تا 5000 دلار و یا هر دو برای مردم برای برگزاری اجتماعات بزرگ.

در مارس 27, افسران بازداشت شان مارشال مایرز 41 بعد از او میزبانی حدود 60 نفر در خانه اش را به اتش. این دومین بار مایرز برگزار شد گردهمایی بزرگ در یک هفته پس از موافقت با شکستن یکی دیگر از مهمانی در خانه اش در مارس 22.

هوگان گفت: دستگیری ” می فرستد یک پیام بزرگ وجود دارد خارج وجود دارد برای مردمی که ما در حال بازی در اطراف.”

“هنگامی که شما چیزی شبیه به این کار شما نه تنها به خطر انداختن زندگی خود را, اما زندگی شهروندان ما و ما در حال رفتن به آن را تحمل کند.”

با وجود اقدامات تهاجمی طراحی شده برای جلوگیری از گسترش هوگان پیش بینی کرد که واشنگتن و منطقه اطراف پایتخت به زودی به عنوان سخت آمار شیوع به نیویورک که در حال حاضر منجر ملت در تعداد موارد تایید شده.

“ما دو برابر بیش از گذشته فقط دو روز ما نگاه بسیاری مانند که در نیویورک بود فقط چند هفته پیش” هوگان گفت: از افزایش تعداد تایید COVID-19 موارد است. او گفت: “کارشناسان “موافقم که ما فقط در موج بعدی از نقاط داغ.”

در حال حاضر وجود دارد بیش از 1400 مورد تأیید در مریلند و حداقل 15 نفر کشته شده اند از این بیماری با توجه به مریلند وزارت بهداشت.

استیو Mnuchin: $2 تریلیون نجات بیل باید ما را از طریق 8-12 هفته از شیوع کروناویروس

هوگان گفت: گسترش سرایت در منطقه را تهدید می کند صدها نفر از هزاران نفر از کارکنان فدرال بسیاری از آنها مسئول امنیت ملی یا پیشرو فدرال در پاسخ به شیوع بیماری است.

مریلند جمهوری خواه شده است تیز منتقد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر گرفته و نصب یک چالش اصلی در برابر او. به عنوان رئیس ملی فرماندار انجمن, او گفت که او تحت فشار تهمت به انجام بیشتر به آدرس “فوق العاده ای کمبود” تجهیزات مواجه متحده و کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“رئیس جمهور ساخته شده است که تلاش برای برقراری ارتباط, اما ما هنوز هم با فشار دادن چون هنوز هم وجود دارد مسائل که همه ایالت ها و دولت فدرال کاملا رک و پوست کنده, داشتن,” هوگان گفت که معاون رئیس جمهور مایک پنس آنها تهمت منصوب به هماهنگی دولت coronavirus پاسخ “شده است فوق العاده است.”

“ما در حال رفتن به نگه دارید هل دادن اما ما واقعا در حال تلاش برای کار با هم به عنوان بهترین ما می توانیم چون ما همه در این با هم” هوگان گفت.

می خواهید به صحبت بیشتر در مورد سیاست؟: Join our Facebook group: ‘در سراسر راهرو در سراسر کشور.’

روز یکشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او در گسترش دستورالعمل های فدرال است که برای تهاجمی اجتماعی فاصله اندازه گیری تا مارس 30. او قبلا شناور ایده رفع محدودیت های برخی از مناطق به عنوان به زودی به عنوان عید پاک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>