‘ما در حال انتظار!’: هوستون باغ وحش به استقبال بچه فیل آسیایی در این بهار

بیا این بهار باغ وحش هوستون خواهد شد خوش آمدید, بزرگ, جدید تحویل: یک بچه فیل آسیایی با توجه به آزادی.

پس از دو سال از بارداری 29 ساله آسیایی, فیل Shanti را به هنگام تولد در McNair آسیایی, فیل زیستگاه انبار گاو مدتی این بهار. Shanti یکی از ده فیل آسیایی در باغ وحش شده است و دریافت منظم دوران بارداری مراقبت از فیل و دامپزشکی تیم در طول بارداری.

حیوانات هنر: می توانید حدس بزنید که حیوانات باغ وحش هوستون از ایجاد این آثار هنری?

نوزاد جدید ملحق خواهد شد Shanti خانواده چهار که شامل 9 ساله بیلور, 6 سال دانکن 2 سال با شادی و پدر تایلند 54 ساله آسیایی, فیل.

مقامات گفتند که خوشبین هستند که Shanti بارداری پیشرفت در برنامه و ادامه خواهد داد برای نظارت بر او در طول کار روند. پس از نوزاد متولد شده است, Shanti و او گوساله را تحت post-natal امتحانات و باید چند روز با هم به اوراق قرضه با توجه به انتشار.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: باغ وحش هوستون چشم تغییرات بزرگ پیش از سال 2022 centennial

“فیل تیم به نظر می رسد به جلو به تماشای این جفت ارز به اشتراک گذاری چندین لحظات کلیدی که آنها را آماده برای نخستین نمایش عمومی خود را,” مقامات گفت: در انتشار. “پرستاری در برقراری ارتباط با مامان, سکس مامان و هدف قرار دادن وزن اهداف مهم و نقاط عطف برای یک کودک در حال رشد فیل.”

هوستون باغ وحش اعتبارات بازدید کنندگان خود را با کمک به حفاظت از فیل ها مانند Shanti. بخشی از هر یک از باغ وحش پذیرش و عضویت اهدا به حفاظت از فیل های وحشی در آسیا با توجه به انتشار. این باغ وحش نیز فراهم می کند بودجه برای فیل اياد در آسیا که در مسیر فیل وحشی و جمع آوری اطلاعات برای کمک به آینده حفاظت از حیوانات در معرض خطر.

ربکا Hennes جامعه را پوشش می دهد اخبار. خواندن او در ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>