ما ‘مجهز به تعداد ملت جمعیت در میان coronavirus بحران سرشماری مقامات می گویند. قانونگذاران نیست بنابراین مطمئن شوید.

واشنگتن – به عنوان سرشماری مقامات آماده شدن برای استخدام هزاران نفر از کارگران و ارسال آنها را به حساب ملت جمعیت کارشناسان و قانونگذاران نگران تاثیر coronavirus در سازمان نیروی کار آن عملیات و دقت تعداد از دانشگاه به خانه سالمندان.

“هیچ سوالی وجود دارد که coronavirus بحران ایجاد کرده است غیر منتظره و قابل توجهی چالش جدید برای اجرای موفق سرشماری در زمان در همه جوامع گفت:” تری ان Lowenthal یک سرشماری ، “هیچ کس نمی داند که دقیقا چگونه این بحران بهداشتی را تحت تاثیر قرار سرشماری عملیات اما بر اساس آنچه دیده ایم که تا کنون در جوامع مختلف در سراسر کشور این احتمال وجود دارد که اداره آمار را مجبور به تغییر برخی از عملیات خود را.”

در حالی که سرشماری سال 2020 آغاز کرده است در جوامع از راه دور در آلاسکا بسیار از این تعداد حدود کیکآف به عنوان خانواده شروع این هفته برای دریافت دعوت نامه برای پاسخ به سرشماری آنلاین یا از طریق تلفن. گسترش coronavirus می آید به عنوان آمار عملیات در حال برنامه ریزی برای رسیدن به اوج خود در هفته های آینده.

سرشماری مقامات گفت که آنها نزدیک به 2 میلیارد دلار صندوق های احتمالی باید راه اندازی یک نیروی کار برای نظارت بر شیوع و برنامه ریزی به دنبال دستورالعمل های تعیین شده توسط مقامات بهداشتی برای پاسخ و آموزش کارگران.

در راه: در اینجا چیزی است که انتظار می رود با سرشماری سال 2020

“ما بسیار خوب مجهز به یک واکنش سریع تیم” بازرگانی وزیر ویلبر راس گفته قانونگذاران کنگره این هفته است. “ما انجام داده ایم تا آنجا که ما می تواند به آماده شدن برای هر احتمالات آمده که آیا coronavirus چه آب و چه هر چیز دیگری.”

سرشماری مقامات اصرار مردم برای پاسخ آنلاین هنگامی که آنها دریافت دعوت نامه. آنها همچنین در حال کار با شرکای اجتماعی به انجام بیشتر جلسات تلفنی به جای در فرد است.

در صورت نیاز سرشماری مقامات گفت: آنها را به حرکت کارکنان از دفاتر در مناطق آسیب دیده و پست الکترونیکی نظرسنجی و یادآوری به کسانی که در جوامع است.

قانونگذاران دموکرات در حال حاضر نگران است که برخی از جوامع به خصوص جوامع رنگ ممکن است undercounted هستند سوال که آیا آژانس موثر طرح احتمالی.

تشکر. لطف Meng یک دموکرات از نیویورک گفت که او قصد دارد به درخواست اداره آمار کارگردانی استیون Dillingham در خانه, تجارت, عدالت و علم فرعی شنوایی در اواخر این ماه در مورد این سازمان برنامه ای برای محافظت از سرشماری جویند.

Meng بخشی از TriCaucus کنگره آسیایی و اقیانوسیه آمریکایی حزبی کنگره سیاه و سفید انجمن و کنگره اسپانیایی انجمن است که فشار سرشماری به هدف قرار دادن جوامع که مدت طولانی است که تحت محسوب می شود.

“وجود دارد هیچ فراموش اور و یک اشتباه خواهد بود 10 سال اشتباه” Meng گفت.

بیمار نقشه: ردیابی شیوع کروناویروس در آمریکا

حزب دموکرات به رهبری تینا اسمیت از ایالت مینه سوتا در نامه ای هفته گذشته به آژانس درخواست چگونه آن را مقابله با کروناویروس. این دفاتر در حال برنامه ریزی یک جلسه.

روز چهارشنبه اسمیت گفت: در حال حاضر وجود دارد نگرانی در مورد undercounting جوامع رنگ مردم فقیر و جوامع قبیله ای و “سپس شما لایه در بالای آن است که نگرانی در مورد آمار داوطلبان رفتن به درب.”

“ما در حال پرسیدن این سرشماری برای برنامه ریزی احتمالی در این به مطمئن شوید که ما نمی بزرگ تحت شمارش در هر راه به دلیل این ویروس” او گفت:.

راس گفته قانونگذاران اداره منتقل شده به تکیه بیشتر بر روی آنلاین پاسخ که آیا شامل تماس فیزیکی. او گفت: خانواده ها نیز می توانید پاسخ از طریق تلفن و ایمیل.

“همه واضح است که نگران” راس گفت. “با تمام رسانه ها پوشش من فکر نمی کنم وجود دارد هر کسی که فاقد نگرانی در مورد پتانسیل برای آن است. بنابراین ما فقط باید به بازی آن را توسط گوش. ما در حال آماده به پاسخ و ما به مقابله با این وضعیت به عنوان آن را تکامل می یابد.”

سرشماری ارائه خواهد شد ‘راه های متعدد برای مردم برای پاسخ به 2020 نظرسنجی

سرشماری است که انتظار می رود تا سطح شیب دار به تلاش اصرار مردم برای پاسخ آنلاین از طریق تلفن یا از طریق پست.

جمعیت نظرسنجی که انجام شده است هر 10 سال است که کلید به apportioning کنگره مناطق و تعیین توزیع میلیاردها دلار در بودجه فدرال برای مدارس زیرساخت ها و سیستم های بهداشتی.

های حقوق مدنی و طرفداران شده اند که به شدت هل دادن برای تعداد دقیق جوامع رنگ می گویند آنها هنوز مطمئن شوید که چه اگر هر گونه تاثیر ممکن است وجود دارد.

“روشن است که این فرصت را برای پاسخ آنلاین و از طریق تلفن در حال رفتن به تحت تاثیر قرار” گفت: Marc Morial رئيس جمهور از ملی شهری لیگ, که بخشی از یک ائتلاف است که به میزبانی اخیر سرشماری شهر سالن کنفرانس تماس بگیرید. “در حال حاضر ما در حال رفتن به خوب است.”

کارشناسان می گویند این تاثیر ممکن است بیشتر مشهود است که در سرشماری کارگران در اواسط ماه مه شروع دیدار خانواده هایی که پاسخ نداده اند.

از شما خواسته یک تن:ما در حال پاسخ دادن به سوالات خود را در مورد کوروناویروس.

اداره آمار گفت: این استخدام بیش از 2.6 میلیون متقاضیان و امید به استخدام به عنوان بسیاری از 500,000 کارگران بسیاری از آنها را به دست کشیدن بر روی درب.

“بیشتر مردم ممکن است تمایلی به این نوع کار از آن شامل رفتن درب به درب و صحبت کردن با غریبه ها” گفت: Lowenthal سابق هیات مدیر خانه سرشماری نظارت فرعی. “این امکان وجود دارد که برخی از ساکنان ممکن است تمایلی به باز کردن درب خود را به آنچه که در اصل یک غریبه.”

Lowenthal گفت: آن را مهم تر از همیشه برای ترویج پاسخگویی آنلاین از طریق تلفن و یا با یک کاغذ بود. “این خواهد بود که ساده ترین و امن ترین راه برای اطمینان از خانواده شما محسوب می شود به خصوص در زمان بسیار قطعیت” او گفت:.

بیشتر در معرض خطر است که این تعداد در گروه چهارم از جمله دانشگاه های مسکن مانند خوابگاه ها و خانه های سالمندان و همچنین پناهگاه های بی خانمان Lowenthal گفت.

تعداد در گروه چهارم شروع می شود در 2 آوریل شروع می شود و اغلب با کالج ها. از لحاظ تاریخی وجود دارد کمتر خود پاسخ از گروه چهارم, او گفت:.

بیش از 100 دانشگاه در حال حاضر فرستاده دانش آموزان خانه برای دفع پتانسیل گسترش ویروس در محوطه دانشگاه.

Lowenthal گفت: این سرشماری همچنین می تواند مشکل کارگران را به بازدید از خانه سالمندان و برخی از امکانات ممکن است می خواهم شمارنده آمده است.

همچنین ممکن است یک چالش در اواخر این ماه شمارش افرادی که بی خانمان Lowenthal گفت.

سرشماری مقامات گفت: گزینه های وجود دارد برای پاسخ از جمله مقامات در گروه امکانات گزارش تعداد الکترونیکی.

“طراحی شده توسط ما 2020 عملیات دقیقا به طوری که ما می تواند ارائه راه های متعدد به پاسخ” سرشماری مقامات در بیانیه ای گفت. “ما سازگار خواهد به مطمئن شوید که ما در حال گرفتن همان جمعیت شمارش یکی دیگر از راه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>