‘ما همه استرس’: پدر و مادر در یک بیماری همه گیر قرار می دهد استرس اضافی بر خانواده و کودکان

هر شب پائولا مادرید 7 ساله به دختر, Chloé حاضر به رفتن به رختخواب بی سر و صدا — جدید شورش انقلابي پس از خانواده منزوی خود را در شهر نیویورک آپارتمان برای جلوگیری از coronavirus.

“روزمره وجود دارد چیزی است که اتفاق نمی افتد قبل از اینکه گفت:” مادرید بالینی و قانونی روانشناس.

در زمان عادی مادرید خواهد نظم و انضباط Chloé و اجرا خواب به قانون است. اما زمان به مراتب از حد نرمال است.

“ما همه استرس,” او گفت:. “همه ما باید حق ابراز نا امیدی. آن را ناعادلانه به رفتار به عنوان اگر هیچ چیز تغییر کرده است.”

پدر و مادر در سراسر ایالات متحده مانند مادرید در حال دست و پنجه نرم کردن با چگونه به بهترین تعادل همدلانه با کودکان در هنگام بحران با تنبیه برای رفتار بد به عنوان کارشناسان از نزدیک نظارت بر رفاه و سلامت روانی کودکان در میان جهانی همه گیر.

دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای خبرنامه ما در حال حاضر.

آمریکا مرگ و میر از coronavirus صعود به 5,316 در روز پنج شنبه به عنوان بیشتر در جوامع در سراسر کشور نقل مکان کرد و به خود انزوا در خانه های خود. در ضمن جدید نرخ بیکاری افزایش یافت و به 6.6 میلیون آوردن افزایش استرس بیش از همه گیر به میلیون ها نفر از خانه ها در سراسر کشور است.

بیشتر فریاد و تنبیه در خانه به عنوان استرس افزایش می یابد

یک مطالعه اخیر توسط دانشگاه میشیگان دریافتند که شیوع این بیماری در حال حاضر در نظر گرفتن عوارض خود را بر پدر و مادر است. نظر سنجی آنلاین از 562 بزرگسالان سه شنبه منتشر شد نشان داد که اکثر پدر و مادر — 52% — گفت که خود منزوی و نگرانی های مالی گرفتن در راه خود را از پدر و مادر.

سایر یافته ها شامل:

  • اکثر پدر و مادر (61%) گزارش داد فریاد فریاد و جیغ در کودکان حداقل یک بار پس از secluding به خانه های خود.
  • حدود 1 در 6 والدین گزارش رختخواب و یا سیلی کودکان خود را در طول بحران. یازده درصد گفت: آنها تا به حال انجام شده این چند بار.
  • حدود 19% گفت: آنها جیغ تر و 15 درصد گفت: آنها تا به حال افزایش استفاده از نظم و انضباط در طول بیماری همه گیر.

به عنوان کودکان در خانه بمانند از مدرسه در هفته ها و ماه آمد, آنها کمتر از بزرگسالان به گزارش هر گونه سوء استفاده جسمی و روحی گفت: Shawna لی استاد مددکاری اجتماعی در دانشگاه میشیگان و مطالعه منجر نویسنده. مربیان اغلب منبع اصلی گزارش کودک آزاری, او گفت:.

“نگرانی من این است که بچه ها در واقع رنج می برند و هیچ بزرگسالان وجود دارد برای کمک به آنها و دخالت” او گفت:.

هر چند متفاوت از گذشته بحران شیوع کروناویروس می تواند تاثیر سلامت کودکان به طور مشابه به عنوان گذشته طوفان و دیگر بلایای طبیعی گفت: اروین Redlener مدیر مرکز ملی برای آمادگی در دانشگاه کلمبیا در شهر نیویورک و رئیس جمهور سابق و از بنیانگذاران سلامت کودکان صندوق.

اضطراب می تواند منجر به افسردگی در کودکان

اختلال در روال عادی و اضطراب بیش از تهدیدات خارجی اغلب می تواند منجر به اضطراب و افسردگی در کودکان, او گفت:. مطالعات طولانی مدت چگونه کودکان در پاسخ به طوفان کاترینا در سال 2005 و 2018 طوفان هاروی در تگزاس و طوفان ماریا و ایرما در کارائیب نشان داد برخی از دانش آموزان تا به حال مشکلات در مدرسه ماه پس از فاجعه تغییر رفتار و حتی مشکلات پزشکی مانند افزایش نرخ آسم, او گفت:.

برخی به دنبال علائم در کودکان عبارتند از: تغییرات شدید در رفتار و یا رفتار پرخاشگرانه قابل توجه تغییر در عادات خواب و یا طولانی مدت متناسب با خشم و گریه Redlener گفت.

پدر و مادر را یک نقش کلیدی به عنوان نگاه کودکان به پدر و مادر خود را به کشف بحران, او گفت:. “کودکان نیاز به پدر و مادر خود را به نگاه و عمل به عنوان اگر آنها در تطبیق با این واقعیت جدید” Redlener گفت.

با وجود چالش های کودکان و خانواده ها می تواند ظهور از coronavirus بحران با تیز توانایی انطباق با تلاش شرایطی — مجموعه ای از مهارت های آنها باید برای زندگی, او گفت:.

“کودکان طبیعی انعطاف پذیری” Redlener گفت. “آنها ممکن است بیرون آمدن از این با مهارت های آنها ممکن است حتی نمی دانند که آنها را اما که می تواند یک تاثیر مثبت در بقیه زندگی خود را.”

کودکان انعطاف پذیر

استفان Cozza از مرکز برای مطالعه استرس پس از سانحه در خدمات نظامی دانشگاه علوم بهداشت در بتسدا در مریلند گفت: کسانی که بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر خواهد شد کودکانی که یکی از اعضای خانواده بیمار شدن یا کشته شدن توسط ویروس و یا کسانی که با موجود سلامت روان. نوجوانان نیز ممکن است باقی بماند تا بعد از حد معمول در شب و جذب ترسناک اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر در اینترنت منجر به افزایش اضطراب او گفت:.

به طور کلی این کودکان تمایل به ظهور OK از حوادث, او گفت:.

“و توسط بزرگ, کودکان تمایل به انجام بهتر در طول زمان,” او گفت:. “اگر بزرگسالان به خوبی انجام می دهند اگر آنها در حال مدیریت خوب و فریم به وضعیت کودکان آن را بسیار بیشتر احتمال دارد که کودکان به خوبی انجام خواهد داد.”

یکی از اولین مراحل یک پدر و مادر می تواند به آرامش به خانه های خود را به مراقبت از خود مانند اجازه می دهد بچه ها یک کمی اضافی تلویزیون زمان به طوری که آنها می توانید یک حمام طولانی و یا گرفتن یک استراحت از پخت و پز روزانه گفت: کاترین Pearlman یک مددکار اجتماعی بالینی در جنوب کالیفرنیا و نویسنده کتاب “آن را نادیده گرفت!: چگونه انتخابی به دنبال راه های دیگر می تواند در کاهش مشکلات رفتاری و افزایش رضایت پدر و مادر.”

پدر و مادر باید انتخاب خود در میدان جنگ

ایجاد یک برنامه روزانه و گرفتن بچه ها درگیر کارهای خانه نیز کمک می کند او گفت:. پدر و مادر باید انتخاب خود را در حالی که جنگ در انزوا. در حالی که برخی از رفتارها مانند لعن و یا صدمه زدن به دیگران ممکن است غیر قابل مذاکره, پدر و مادر می تواند انعطاف پذیر بر روی چیزهای دیگر مانند بیشتر صفحه نمایش زمان گفت: Pearlman که پست های همه گیر راهنمایی پدر و مادر در وبلاگ خود, خانواده, مربی تیم.

“این احساس بهتر به چشم پوشی از چند چیز را به همه چیز نظم و انضباط است که نشان می دهد تا در مقابل از ما,” او گفت:. “در آن طول می کشد استرس است.”

مادرید نیویورک روانشناس و مادر گفت: او شامل پدر هر شب با تنظیم برنامه روزانه خود را برای روز بعد. Chloé رشد در آن, او گفت:.

مادرید که متخصص تروما و کمک کرده است تا گذشته قربانیان طوفان و 9/11 گفت: پدر و مادر در این بیماری همه گیر است که به چالش کشیدن حتی با سالها تجربه. هنوز هم او را با اعتماد به نفس تجربه خواهد بود به طور کلی به علاوه به خانواده ها در سراسر ایالات متحده

“در پایان بسیاری از مردم رشد خواهد کرد و انجام خوب” مادرید گفت. “این خواهد بود یک تجربه یادگیری است. و آنها را به استفاده از آن را برای سال آمده است.”

آکادمی اطفال آمریکا ارسال شده 10 نکته برای کمک به حفظ آرامش در خانه در طول بیماری همه گیر. پیدا کردن آنها را در اینجا.

جرویس است Austin-بر اساس خبرنگار ایالات متحده آمریکا امروز. او در توییتر دنبال: @MrRJervis.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>