واشنگتن – پس از درآمد خود را بالا اول-2 نقطه در مقدماتی حزب دموکرات شنبه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن سر به یک آزمون بسیار مهم در کارولینای جنوبی اولیه که در آن کارشناسان سیاسی می گویند یک پیروزی می تواند تنفس زندگی جدید را به خود ضعیف مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری و یا یکی دیگر از از دست دادن می تواند آن را به پایان.

اما او را به مبارزه با خاموش روشن سناتور در ایالت برنی ساندرز که در حال حاضر موفق به کسب آرای مردمی در سه نامزدی مسابقات و انجام به خوبی در میان با رای دهندگان در نوادا قفقاز. سیاه رای دهندگان را تشکیل می دهند اکثر کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه رای دهندگان و نظر سنجی به مدت طولانی نشان داد بایدن با سرب در میان آنها است.

در یک سخنرانی برای هواداران در لاس وگاس شنبه شب بایدن با اعتماد به نفس بود.

“ما زنده هستیم و ما در حال آمدن به عقب و ما میخوایم برنده,” او گفت: به جمعیت تشویق. “… من فکر می کنم ما در یک موقعیت در حال حاضر به حرکت در یک راه است که ما شده اند تا این لحظه. من فکر می کنم ما در حال رفتن به, ما در حال رفتن به برنده شدن در کارولینای جنوبی و سپس سه شنبه است و ما در راه ما.”

بایدن رهبری سنجی در پلمتو دولت با 20 امتیاز در پاییز گذشته قبل از قرار دادن چهارم در آیووا و پنجم در, New Hampshire. اما بایدن به عنوان کسانی که در اوایل مسابقات به جای تمرکز بر متنوع تر متحده مانند کارولینای جنوبی که به گفته وی بهتر خواهد سنج که حزب دموکرات باید چالش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

نوادا است که دارای یک معنی داری لاتین جمعیت مورد علاقه ساندرز در قفقاز شنبه و بایدن دوم قرار داده. در کارولینای جنوبی آفریقایی آمریکایی ها به طور سنتی به حساب برای بیش از 60 درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان.

حتی به عنوان آرا شمارش شد در نیوهمپشایر بایدن پرواز به تجمع حامیان در کلمبیا S. C.

“تا به حال ما نمی شنید از متعهد ترین حوزه در حزب دموکرات های آمریکایی آفریقایی جامعه” بایدن گفت: در آن زمان. “پس از شنیدن این همه صاحب نظران و کارشناسان تمام این کابل تلویزیون talkers بحث در مورد مسابقه به آنها بگویید:” این ain’t بیش از مرد است. ما فقط گرفتن آغاز شده است.'”

بایدن 77 برخوردار چندین مزیت در کارولینای جنوبی است. او در خدمت هشت سال به عنوان معاون رئیس جمهور به اولین رئیس جمهور سیاه, باراک اوباما. بایدن پیشتر در خدمت 36 سال در مجلس سنا که در آن او کار می کرد با دولت و رهبران سیاسی مانند خانه اکثریت شلاق جیمز Clyburn D-S. C. و بایدن تعطیلات به طور منظم در Kiawah Island.

“بایدن چیزی در اینجا است که نامزدهای دیگر تنها نیست و نمی تواند” گفت: اردن راگوسا دانشیار رئیس گروه علوم سیاسی در کالج چارلستون است. “من فکر می کنم بایدن است که هنوز هم مورد علاقه در کارولینای جنوبی اما قطعا آن را به نظر می رسد وجود دارد ترک ها در فایروال. آن را به دنبال کمی بیشتر punchy.”

بایدن سرب بیش از ساندرز محدود به 4 امتیاز توسط Feb. 18 با توجه به به طور متوسط از دولت سنجی تهیه و تدوین RealClearPolitics.com. کارشناسان سیاسی گفت: رای گیری مایع است و رای دهندگان هنوز هم ساخت تا ذهن خود را. اما یک ساندرز برنده خواهد نشان دادن حمایت خود را در میان اقلیت ها و نشان می دهد که بایدن نمی برنده که در آن چشم انداز خود را به بهترین.

“بایدن واقعا به سهام ادعای خود را در اینجا” گفت: باب Oldendick, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه کارولینای جنوبی است. “من فکر می کنم او را به نفع خود. اگر او نمی کند پیروزی در کارولینای جنوبی آن تقریبا تا پایان مبارزات انتخاباتی خود را.”

کلید آزمون برای رای دهندگان سیاه

کارولینای جنوبی مهم است زیرا این اولین ابتدایی مسابقه با قابل, سیاه, جمعیت کلیدی مربوط به حوزه های ملی دموکراتیک سیاست است. رای دهندگان مراقبت بیشتر در مورد اقتصاد و حفاظت از رفاه اجتماعی برنامه های, اما کمتر علاقه مند به مسائل ایدئولوژیک مانند تغییر آب و هوا به گفته کارشناسان سیاسی.

“بسیاری از مردم می گویند که آمریکایی آفریقایی رای دهندگان در جنوب پراگماتیست” گفت: راگوسا که شرکت نوشت: “برای اولین بار در جنوب: چرا کارولینای جنوبی, انتخابات ریاست جمهوری اولیه مهم است.” “آنها به طور هماهنگ به ملاحظات ایدئولوژیک مانند رای دهندگان در غرب و یا شرق و سفید یا سیاه و سفید.”

جیمز هاجز سابق کارولینای جنوبی, فرماندار بود که ملی co-رئیس اوباما در سال 2008 به کمپین گفت: دولت به ارائه یک شاخص خوب در سال های اخیر که می تواند تبدیل به نامزد زیرا نتایج در اوایل متحده بودند مبهم در سال 2008 و 2016.

“کارولینای جنوبی نوع تنظیم مجدد مرحله در بخش های بزرگ به دلیل اهمیت آفریقایی رای” Hodges که در حال حاضر رئیس جمهور از McGuireWoods مشاوره گفت: در سال های اخیر مقدماتی.

آینده در آستانه سه شنبه دولت نیز می تواند اشاره در نتیجه در دیگر ایالت های جنوبی از جمله آلاباما و جورجیا و کارولینای شمالی است.

“سوپر شنبه متحده در جنوب مشابه هستند از نظر فرهنگ از نظر ماهیت رای دهندگان بسیار بالاتر اقلیت جمعیت” Oldendick گفت. “من نمی دانم که کسانی که دیگر در اوایل متحده ارزش اقتصاد به عنوان مقدار به عنوان رای دهندگان در اینجا.”

تقسیم وزش رای

کارولینای جنوبی مسابقه می آید در یک زمان بحرانی برای بایدن. او رهبری یک میانگین از نظر سنجی های ملی برای ماه پس از اعلام نامزدی خود را مارس 25 2019.

اما پس از ناامید کننده پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر بایدن پشت افتاد Sanders.

بایدن در مواجهه با چالش های شلوغ دموکراتیک زمینه از شخص میانه رو مانند پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind., و از سوی دیگر ، ctq در مینه سوتا. هر ارائه یک پیام به دنبال متحد کردن سیاسی قطبی کشور است. اما نه از بایدن را به رقبا می تواند زمان زیادی در کارولینای جنوبی به عنوان آنها متمرکز در اوایل مسابقات.

“آنها واقعا نمی صرف مقدار زیادی از زمان در کارولینای جنوبی از اواخر سال” راگوسا گفت: از Buttigieg و Klobuchar.

در این تجمع در کلمبیا بایدن بارها و بارها اشاره کرد کار خود را با اوباما. او ترویج رکورد خود مبارزه وام تبعیض از بانک ها و حمایت خود را از حق رای قانون از تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها و خشونت علیه زنان عمل می کنند.

“ما باید خیلی بیشتر به انجام” بایدن گفت: جمعیت تشویق.

در طول پنج شنبه در کنفرانس تماس با سیاه اقتصادی داد – غیر حزبی ائتلاف از رهبران کسب و کار که حمایت از کار و دستمزد و ثروت از آمریکایی های سیاه و سفید – بایدن تشریح اولویت های خود را برای سرمایه گذاری در جوامع با زیرساخت مانند پهنای باند. بایدن همچنین ترویج آموزشی طرح مانند دو برابر شدن پل کمک به دانش آموزان فقیر و امکان استفاده از آنها در برنامه های دیگر از درجه چهار سال.

“من فکر نمی کنم هر کسی سزاوار سیاه رای – آن را در مورد به دست آوردن رای سیاه پوستان می شود.” “من هرگز هرگز هرگز هرگز آن گرفته شده برای اعطا شده است.”

در مورد خواسته حمایت خود را از لغزش در میان سیاه پوستان بایدن اذعان کرد که او نمی تواند در رقابت با صدها میلیون دلار صرف شده توسط دو خود بودجه میلیاردرهای در مسابقه: سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ و تام Steyer.

“اما من می تواند به رقابت با نشان دادن تا آنجا که آنها می دانند که من می شود.” “آنها می دانند که قلب من می دانند که من سر آنها می دانند که من ضبط و آنها می دانند که آنچه که من انجام داده ام.”

ساندرز چالش بایدن

بایدن نیز مواجه انتقاد از پیشرفته تر از نامزدها مانند ساندرز و بهداشت ، الیزابت وارن ماساچوست. Buttigieg و ساندرز تقسیم اوایل مسابقات شدند و تقریبا در نمایندگان بیرون آمدن از آیووا و نیوهمپشایر. ساندرز برنده نوادا توسط یک حاشیه بزرگ شنبه و در زمان رهبری نمایندگان.

ساندرز توجه بسیار بیشتری به کارولینای جنوبی در سال 2016 زمانی که هیلاری کلینتون ضرب و شتم او کاملا با نزدیک به سه چهارم از رای دادن. در این سال راگوسا گفت ساندرز یک شات را به نفع خود به دلیل تکه تکه رای در میان متوسط بیشتر نامزدها.

“قوی دوم-پایان محل می تواند فقط به عنوان مهم به عنوان پیروزی در سیگنالینگ است که او می تواند برنده شدن در یک کمپین ملی,” راگوسا گفت. “او واقعا نیاز به نشان می دهد او نامزد چه کسی می تواند درخواست تجدید نظر به رای دهندگان در سراسر طیف نه تنها رای دهندگان لیبرال و برفی سفید متحده مانند آیووا و نیوهمپشایر.”

Steyer یک “کارت های وحشی’

Steyer دیگر نامزد میلیاردر مانند بلومبرگ می تواند یک عامل پس از گذراندن یک گزارش 10 میلیون دلار در دولت در تلویزیون, تبلیغات دیجیتال تبلیغات در Facebook و YouTube و پست مستقیم. با وجود از دست رفته اخیر بحث Steyer لبه به مقام سوم در میان متوسط خارجه کارولینای جنوبی رای گیری توسط RealClearPolitics.

“آنها فقط فرش-بمب گذاری دولت با تبلیغات” راگوسا گفت.

او را متمایز Steyer از بلومبرگ چرا که او مبارزات در فرد دست دادن و صحبت کردن در مورد پرداخت غرامت برای فرزندان بردگان اهمیت تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها و عدالت اجتماعی است.

“آمریکایی های آفریقایی تبار فکر می کنم او پیام حق” گفت: راگوسا که قوز است که Steyer دارای فرسایش بایدن سرب در میان تعدیل می شود.

Steyer مشارکت برگ نتایج کمتر است.

“او آن مرد را به تماشای نظر از کارت های وحشی” هاجز گفت.

بلومبرگ نه در رای گیری هنوز هم یک عامل

بلومبرگ نام نمی تواند در کارولینای جنوبی اولیه رای گیری. رای دهندگان نمی تواند نوشتن نام خود را. او متمرکز شده در سه شنبه متحده که تصمیم خواهد گرفت که در 3 مارس بیش از یک سوم از نمایندگان متعهد به کنوانسیون ملی دموکرات ها.

اما پس از anteing تا حدود 464 میلیون دلار از طریق پایان ماه ژانویه که به او اجازه پتو کشور و تلویزیون دیجیتال, تبلیغات, بلومبرگ عملکرد در نظر سنجی های ملی به او اجازه پیوستن به نوادا بحث هفته گذشته و کارولینای جنوبی بحث سه شنبه. اما عملکرد او وجود دارد به طور گسترده ای مورد انتقاد است.

هاجز گفت که در حالی که بلومبرگ نبود رقابت در کارولینای جنوبی استراتژی خود را از انتظار تا بعد در نامزدی روند کار ممکن است.

“در این زمینه خواهد بود winnowed پایین برای او” هاجز گفت. “او باید پول و نه خراشیده شده تا در اوایل مقدماتی.”

ابهامات قبل از ابتدایی

نامزدها هنوز هم می تواند تغییر برخی از ذهن قبل از رای بازیگران هستند.

ایسنا میزبانی یک بحث سهشنبه در چارلستون که در آن شش نامزد از جمله بلومبرگ واجد شرایط اند.

به عنوان تاییدیه خط Clyburn غیر متعهد باقی می ماند. او گفت که او نمی خواهد حمایت از یک نامزد قبل از بحث و احتمالا نه پس از آن. اما او می تواند تاثیر برخی از آرا اگر او قبل از تایید اولیه.

“او بازی آن را به جلیقه و نمی خواهند حکومت ‘kingmaker,'” Oldendick گفت.

پیش نمایش سوپر شنبه

با وجود این توجه به آیووا و نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی, کسانی چهار, مسابقات, انتخاب تنها 155 نمایندگان متعهد به کنوانسیون ملی دموکرات ها.

اما بخشی از همین کارولینای جنوبی است و کلیدی است چرا که آن را می آید سه روز قبل از سه شنبه در مارس 3, هنگامی که 1,357 از 3,979 متعهد نمایندگان انتخاب خواهد شد در 14 متحده و American Samoa.

کارشناسان سیاسی گفت: بایدن از دست دادن در کارولینای جنوبی احتمالا او را دست کشیدن از مسابقه. اما یک برنده خواهد نگه داشتن نامزدی خود را برای زنده بزرگتر ایالات مانند کالیفرنیا و تگزاس.

“عملکرد خوب او را افزایش دهد” Oldendick گفت.

بایدن سرب در برابر ساندرز تنگ در آخرین Winthrop دانشگاه نظرسنجی منتشر شد جمعه با یک پنجم رای دهندگان باقی مانده و بلاتکلیف است. بایدن مورد علاقه بود 24 درصد از پاسخ دهندگان در مقایسه با 19 درصد برای Sanders. اما این نظرسنجی از 449 به احتمال زیاد رای دهندگان که انجام شد Feb. 9 تا 19 به حال +/- 4.7 نقطه حاشیه خطا.

“شعله های آتش به نظر می رسد بزرگ, از طریق ترک در بایدن فایروال گفت:” اسکات Huffmon این Winthrop نظرسنجی مدیر. “بدون یک قوی نشان دادن در کارولینای جنوبی بایدن انتخاباتی خواهد بود لنگش به سه شنبه. حتی یک پیروزی اگر نه مهم و سرنوشت ساز خواهد بود و آنرا به عنوان از دست دادن مخالفان خود.”

راگوسا گفت: بایدن نیاز به پیروزی با حداقل 10 امتیاز.

“او واقعا نیاز به نشان می دهد او نامزد چه کسی می تواند درخواست تجدید نظر به رای دهندگان در سراسر طیف نه تنها رای دهندگان لیبرال و برف سفید متحده مانند آیووا و نیوهمشایر” راگوسا گفت. “اگر ساندرز خوب و نزدیک به بایدن را به او می دهد مشروع ادعا به داشتن برخی از همان متقاطع تجدید نظر و آن را تضعیف می کند بایدن را قوی ترین استدلال برای رفتن به جلو است.”

کمک: Jeanine Santucci

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im