Webb شهرستان تنها $37K در coronavirus تسکین کمک های مالی از دولت

شهر لاریدو در روز چهارشنبه دریافت $2.8 میلیون از تگزاس گروه مدیریت اضطراری برای کمک به پرداخت برای هزینه های اضطراری در طول COVID-19 بحران کوچک, apportionment از $11.2 میلیارد دلار از دولت دریافت و به معنای خرج کردن از کنگره مراقبت عمل می کنند.

Webb شهرستان دریافت کرده است به مراتب کمتر از $37,000, برای جبران هزینه های اضطراری. در ضمن بزرگتر در نزدیکی اشخاص مانند Hidalgo County دریافت $151 میلیون و در شهرستان سن آنتونیو دریافت $270 میلیون.

بزرگتر امداد: شهرستان هریس به توزیع 30 میلیون دلار به ساکنان نیاز به کمک

این است که با توجه به ارائه در مراقبت عمل می کنند که کنگره با تصویب در ماه مارس که توزیع coronavirus امداد کمک های مالی به طور مستقیم به شهرستانها و استان ها تنها در صورتی از جمعیت خود را از 500 ، 000 یا بیشتر است.

در تگزاس دولت در زمان 55 ٪ از $11.2 میلیارد دلار از آنها دریافت کرده است. و شش تن از این شهرهای بزرگ و 12 شهرستانهای دریافت یک ترکیب 3.2 میلیارد دلار به طور مستقیم از وزارت خزانه داری ایالات متحده. این چپ $1.85 میلیارد دلار توزیع شده در میان شهرستانها باقی مانده و 242 شهرستانهای استان است.

این به این معنی کوچکتر شهرها و استان ها مانند لاردو و Webb در حال دریافت تنها 55 دلار سرانه در حالی که بیشتر مناطق پرجمعیت در حال دریافت حدود سه برابر آن است.

چه چیزی بیشتر است که دولت تنها به 20 درصد از این بودجه به این کوچکتر شهرستانها و استان ها در صف مقابل خودداری بقیه تا زمانی که این اشخاص ارسال فاکتورها از هزینه های اضطراری به بازپرداخت شود.

“مشکل این است که با شهرها و استان ها نیاز به پول در حال حاضر. ما نمی گویند بخشی از پول و آنها را به 20 درصد.’ این چیزی است که دولت در حال انجام است و من مخالف با دولت” Rep. هنری Cuellar به خبرنگاران گفت: از طریق کنفرانس تلفنی روز شنبه.

شهرداری ها و استان ها با بیش از 500 ، 000 ساکنان خود را دریافت کرده اند به طور قابل توجهی بزرگتر بسته کمک در کل.

لاردو و Webb شهرستان رهبران گرفته اند جرم و ابراز خشم در این توزیع نابرابر بودجه امداد.

لاردو شورای شهر در روز سه شنبه رای به جمع آوری یک ائتلاف از رهبران از همکار شهرها و استان ها شده اند که shorted در این بودجه به منظور لابی کنگره و رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت برای اصلاح توزیع محاسبه است. عضو شورای Marte مارتینز تشبیه آن به تلاش های مردمی.

“ما باید متحد برای تحت فشار قرار دادن دولت,” او گفت:.

این لاردو فرودگاه بین المللی دریافت 18 میلیون دلار در مراقبت بودجه و ال مترو دریافت 10 میلیون دلار. این صنعت تحت تاثیر اجزای دولت شهر است که کنگره این است که تزریق پول به سراسر کشور, شهرستان, مدیر, رابرت Eads توضیح داد.

به طور جداگانه در این شهرستان می تواند تا حدود 15 میلیون نفر است.

تازه واردان: چه جدید-به-هوستون پیوند باید بدانید در مورد شهر

شهر لاریدو شده است و نظارت بر آن اورژانس هزینه های پس از همه گیر آغاز شد به منظور توان بخشی از بازپرداخت توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال به عنوان خواهد بود که در مورد هر یک از دیگر فاجعه است.

با این حال این کمک خواهد بازپرداخت تنها تا 75 درصد از هزینه های اضطراری در حالی که مراقبت بودجه خواهد بازپرداخت 100%, اشاره, شهرستان معاون مدیر روساریو Cabello.

از جمعه این شهر سپری کرده است 6.2 میلیون دلار در مبارزه با COVID-19. از این مبلغ حدود 1.3 میلیون دلار صرف شد و در تجهیزات حفاظت شخصی و تقریبا $4.9 میلیون دلار در هزینه های پرسنل از پلیس و آتش نشانی ویژه واحد با توجه به Cabello.

آنها استفاده می شود برای بازپرداخت این هزینه ها از طریق مراقبت بودجه پس از آن می تواند پوشش بیشتر از هزینه های خود را. برای هر گونه هزینه های اضطراری هستند که تحت پوشش مراقبت های شهر اعمال خواهد شد با FEMA Cabello گفت.

با این حال این را نه به حساب همه درآمد این شهر از دست داده است در این سال با توجه به این ویروس است. پل درآمد پایین بیش از 5 میلیون دلار است اما هیچ فدرال و یا دولت بودجه خواهد بود که نیروی تازه یافتن است که از دست دادن او اشاره کرد.

شورای شهر روز دوشنبه به بحث در مورد چگونگی این مراقبت بودجه باید اولویت بندی و استفاده می شود.

جولیا والاس ممکن رسیده در 956-728-2543 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>