شنیدیم شما پدر’: یک دختر باقی می ماند بر روی تلفن برای ساعت ها و ساعت ها او را به عنوان پدر می میرد و به تنهایی از coronavirus

ابی Adair راینهارد فشرده آی فون خود را تنگ تر به گوش او زور زدن برای شنیدن این نرم ریتم پدرش نفس.

در. است. در. است.

پنج مایل دور در تخت بیمارستان در روچستر, نیویورک, پدر lay dying.

در ابتدا او نفس شد و ثابت سر و صدا سفید که هر روز دیگر خواهد محو در پس زمینه. به عنوان ساعت گذشت او تنفس سخت تر شد. شکنجه. سنگین با مخاط.

راینهارد – یک مادر و یک همسر و یک مادر می خواهد به صرف روز بعد و نیم با گوش دادن به پدر, مرگ, دعا, او می تواند شنیدن صدای او. لحظه به لحظه او مفصل آن دردناک ساعت در یک غم انگیز Facebook post.

ترور احساس کردم امروز بر خلاف هر چیزی من تا کنون تجربه کرده اید و من فقط می توانید تصور کنید که چقدر دشوار است برای شما. من متاسفم شما در حال رفتن را از طریق این کابوس.

همین Adair, 76, یک پدر چهار و پدربزرگ از پنج. یک بازنشسته و وکیل که doted در خانواده اش که می, سفر با آنها به اروپا و بر روی زمین نشسته برای باز کردن هدیه های کریسمس خندیدی گسترده ای در خود فارغ التحصیلی و منعکس آنها را بر روی زانو خود را.

در حال حاضر او غیر روحانی به تنهایی در یک بستر جدا شده از سایر بیماران در بیمارستان کوهستانی. او کاهش یافته است می خواهم در خانه چند روز قبل و کارکنان بیمارستان شده بود کمک به او در مبارزه با یک عفونت جزئی.

نه یک مشکل راینهارد فکر می کنید در ابتدا. پدر او سنگ هرگز مریض شدم.

سپس او یک تب و سرفه. Coronavirus.

راینهارد, 41, نام برادر تام در تگزاس است. آن را در اواخر آوریل 4. آنها فکر کرده اید که اگر یک بیمار بدون علامت در بیمارستان گذرانده بودند همراه عفونت است. صحبت در مورد آنها چگونه پیش آگهی خوب بود چگونه علائم خود را جزئی بودند.

این یک گفتگو است که بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر فرسایش در اواخر شب, مشاوره پزشکان و تمیز کاری اینترنت برای نشانه هایی از امید به دنبال در آمار است که می گویند بسیاری از افراد هرگز واقعا بیمار است.

“او بسیار قوی از لحاظ جسمی. من مطمئن هستم که او می تواند خوب چیزی است که من به خودم گفتم” او گفت:. “ما به رختخواب رفت تفکر شانس هستند او را برای رفتن به OK.”

شوهر او ساخته شده بچه ها نان تست فرانسوی. آنها را تماشا آنلاین یکشنبه نخل خدمات که در آن کشیش خواست آنها را به رویکرد عدم قطعیت با ایمان و نه با ترس.

پس از آن تماس بگیرید. یک Highland پرستار بود گفت: همه چیز راینهارد سعی کردم به درک: “آرمان … بدتر … رنج … زمان زیادی نیست.”

در حال حاضر پرستار با قرار دادن گوشی به Adair گوش. او نمی تواند صحبت کنید اما او هنوز هم می تواند گوش دادن.

قدم زدن در حمام, راینهارد تلاش برای گرفتن نفس خود را به پنهان کردن خود را sobs از او سه بچه. به گوش دادن. به صحبت می کنند.

“من شما را دوست دارم” او گفت:.

“با تشکر از شما.”

“من متاسفم.”

“من شما را ببخشد.”

شما حل و فصل کردن در بین سرفه و من جستجو قلب من برای چه می گویند.

من صحبت در مورد ما گرانبها بار در دریاچه. من به یاد شما بازی گیتار خود را در اطراف آتش اردو و من چسبیده به آن تصویر به عنوان اگر آن را من فضل صرفه جویی در.

شعر از آن آتش آهنگ ها به نظر می رسید به طوری اتصالات در حال حاضر – “شیر و عسل در طرف دیگر” و “او تمام جهان را در دست خود را.”

لباس های شسته شده سرریز سبد خرید در گوشه ای. او صحبت کردیم حال دعا. او احساس بخشی از او در خارج از بدن خود. آن را بیش از حد بود به در.

بعد از نیم ساعت او متوجه او می تواند در کنفرانس خود خواهر و برادر – تام کری در کارولینای شمالی و امیلی در دانمارک. آنها باقی می ماند بر روی گوشی برای دقیقه آواز خواندن بیشتر آتش آهنگ ها گفتن داستان به یاد دوران کودکی خود را.

بیش از بسیاری از ساعت مکالمه ما با شما یکی من را گنج برای بقیه زندگی من است. اگر چه ما هر نشستن در دالاس, رالی, کپنهاگ یا روچستر ما با هم نامید, خاطرات ما تا به حال ذخیره دور طولانی در پیش است. دریاچه کیپ و ما سفر اروپا. بازی ها و پروژه های مهم مکالمات. ما همچنین سنگ بیشتر آتش آهنگ. من دعا می کنم که شما می توانید آن را تمام.

آزمون: تماس با ردیابی کمک به پایان دادن به شیوع ابولا. کارشناسان بهداشت عمومی می گویند آن را می تواند به توقف COVID-19 ،

واقعیت را بررسی کنید: گله ایمنی را به طور کامل متوقف کردن گسترش coronavirus

از دست دادن:: آمریکا دچار از دست دادن بزرگ قبل از. در اینجا چگونه ما ممکن است یاد بگیرند که برای مقابله با کروناویروس مرگ و میر.

در یک نقطه راینهارد شکست دور از تماس به صحبت کردن با پزشکان. او انداخت کت زمستان بیش از یوگا شلوار و گرمکن و رهبری خارج است.

نبود سرد, اما او نبود گرم است.

پیاده روی محله گریه او گوش از طریق هدفون خود را به عنوان پزشکان گذاشته خود پیش آگهی: او تا کنون از بین رفته اند, آنها به او گفت, قرار دادن او را در یک ونتیلاتور تنها طولانی اجتناب ناپذیر است. خود را از ریه ها توسط این عفونت به احتمال زیاد هرگز بهبود می یابند.

او خواندن و دوباره خواندن پدرش زندگی خواهد شد. او بسیار قوی بود و او می خواست به امید. اما او می دانست آنچه که او می خواهم: تسکین درد تنها. هیچ یک. بدون دیالیز. هیچ CPR. هنگامی که او تصمیم دکتر صدا برطرف شده است.

او را دیدم او و همسایگان او را دیدم گریه در کنار جاده. اولین غریزه بود به آغوش. آنها نمی. آنها نمی تواند.

تصمیم او ساخته راینهارد به خانه بازگشت و تماس های گرفته شده را به پدرش ، پرستاران تکیه گوشی بر روی بالش خود را تا کودکان خود را می تواند بشنود او را نفس بکشم.

او به عنوان گوش به نفس راینهارد حل و فصل در یک میز و شروع به تایپ کنید. او می خواست به تصرف خود در تجربه جذب می کند.

خیلی احساس خوبی به خنده و گریه. متصل به تلفن همراه شما و برادر و خواهر. به تصاویر ما از سال قبل از آن بازگشت به زندگی است. آن نیز احساس خوبی به گوش شما نفس بکشم. که ریتمیک سفید سر و صدا موسیقی پس زمینه به ما تماس بگیرید.

در زمان تنفس خود را کاهش دهد. طولانی ثانیه یک دقیقه. او خود نفس ترس چه سکوت به معنای.

نفس بابا. ما نیاز به شنیدن شما نفس بکشم.

سپس در نهایت او را دم و او اجازه دهید یک سپاسگزار آه.

من هرگز دوست داشت و قدردانی نفس راه من عشق و قدردانی نفس در حال حاضر.

شب سقوط کرد و راینهارد و شوهرش قرار دهید بچه ها خود را به خواب. او تایپ کردن احساسات خود در طول ساعت های طولانی و خوابش را برای پدرش نفس.

دوشنبه آمد. Adair هنوز هم حلق آویز شد ، تنفس خود را تبدیل به سخت تر ریه های ضخیم با مخاط است که به تعریف بسیاری از coronavirus موارد است. راینهارد تشبیه صدا به کسی که با استفاده از یک نی در یک فنجان رب. او تعجب: باید او را تحت فشار قرار دادند پزشکان به او را در یک ونتیلاتور?

خود من قفسه سینه احساس تنگ در حال حاضر به عنوان من تصور ریه های خود را پر کند در حالی که این ویروس در تراوش. شما فقط داد بزنم آرام و من نمی دانم اگر شما در حال تلاش به شما می گویند عشق ما و یا اگر شما در درد.

من دعا می کنم شما می توانید ببینید فرشتگان پشت چشم بسته خود را. که شما می توانید احساس عشق خود را و ما. که شما می توانید با ما در انتهای دیگر از تلفن. که شما می توانید حس جنبشها روح خود را حتی در حالی که بدن خود را در حال تبدیل شدن به بی حس.

خوب اینجا می آیند ضعف های طرفداران از سر و صدا سفید. خدا را شکر. من فقط گفت: خداوند نماز را در زمان های کوتاه بین من تلاش در خاموش کردن من sobs بنابراین بچه های من نمی تواند به من گوش. من احساس می کنم فشار ندبه در پشت چشمان من به عنوان من زار زار گریه کردن مثل یک سگ و پاک کردن اشک دور. من احساس می کنم آن را در گلو من در حال حاضر بیش از حد فشار.

غم و اندوه است که یک چیز عجیب و غریب. در می آید و غیر قابل پیش بینی امواج. در یک نقطه قبل از آن من احساس کمی گناه به خاطر من در واقع احساس خوب است. و در حال حاضر من اینجا هستم, هل دادن در برابر موج عظیمی از درد آن را به عنوان قله و من سعی کنید به تنفس از طریق آن. من تنفس. شما در حال تنفس است. ما خوب است.

تلفن رفت و سکوت. ده دقیقه بدون صدا.

شما به عقب! تلفن تضعیف شده بود. با تشکر از شما و خدا. در حال حاضر ما می شنویم کوتاه و کم عمق تنفس هر یک معجزه است. شما در اینجا. ما اینجا هستیم. با آشکار امداد ما هر یک از شما گفتن دوباره چقدر ما شما را دوست دارم. کودک Skylar است hiccuping در Carrie خط. این زندگی است و این مرگ است. نوزاد تازه متولد شده با پدر بزرگ او را ملاقات هرگز.

ما شما را بشنود ،

او می تواند بشنود پرستاران تغییر او. آنها قهرمانان او فکر خطر جان خود را برای راحتی خود را. “شب بخیر آقا” او شنیده ام یک می گویند. “من فردا می بینمت.”

خواهران و برادران خسته. داستان کند. راینهارد خوردن یک تکه از پیتزا. او 8 سال پدر کارولین در ظهور بپرسید اگر پدر بزرگ همین صدا بهتر است. راینهارد به او گفت: صادقانه بگویم که او صدا آرام تر.

“بله!” کارولین گفت. “شده اند وجود دارد بسیاری از بهبود.” سپس او لبخند پژمرده. “و بسیاری از مرگ و میر.”

من تعجب می کنم که چگونه coronavirus را شکل بچه های من و نسل خود را? من فکر می کنم در حال حاضر در مورد آنچه که به شکل شما و همکار خود را Boomers. ویتنام… جنگ علیه کمونیسم در یک سرزمین دور. امروز coronavirus … یک جنگ در برابر قطرات در هوا در اطراف ما.

راینهارد و خواهر و برادر به توافق رسیدند به یک استراحت. آنها نیاز به مراقبت از خود مانند پدر خود را می خواستم. آنها به خواب رفت اما هیچ کس گذاشت.

درست پس از نیمه شب یکی دیگر از تماس در آمد. او می دانست آنچه در آن بود. او آماده برای آن است.

رفته است. شما از بین رفته اند.

از او می خواهم در خط با او تقریبا 36 ساعت است. اگر او می ماند فقط یک ساعت بیشتر او می توانست با او هنگامی که او درگذشت. شاید او نمی خواهید بچه های خود را به گوش او بروید.

اگر من صادق هستم شاید بخشی از من نمی خواهید به شنیدن آخرین gasps هوا.

او نگاه کردن در آی فون خود را هنوز متصل به بیمارستان خود را خط.

“دوستت دارم پدر” او گفت: به تلفن.

“او متوقف شد برای چند لحظه. او فشار دکمه قرمز برای پایان دادن به تماس.

در اینجا می آید درد دوباره. خیلی سنگین است.

اول او فرستاده او را به نوشتن برای دوستان و خانواده. آنها به اشتراک گذاری آن با دیگران است. آن را الهام گرفته از شوهرش همکار برای رسیدن به پدر جدا خود. نقل مکان کرد و با خود آشتی راینهارد ارسال شده نوشتن او علنا به Facebook. او می خواست مردم را به درک تلفات ویروس.

به عنوان یک صاحب کسب و کار او می داند که چرا مردم درد به بازگشت به کار. او 36 کارکنان و او نگرانی در مورد آنها بیش از حد.

راینهارد امیدوار کلمات او می تواند کمک به دیگر آمریکایی ها درک کنند که coronavirus نیست انتزاعی تهدید تنها مؤثر در شهرستانها بزرگ است. آن را در همه جا. در آن طول می کشد عزیزان که باید زندگی سالم زندگی برای سال آمده است.

“به تجربه ای که تهدید در سطح عاطفی باعث می شود آن را واقعی تر” او گفت:. “به 6 فوت جدا از مادر خود را هنگامی که شما در حال گریه ؟ من شده اند قادر به آغوش مادر من.”

آنها به خاک سپرده شد Adair در تنهایی جدید راه – چند کلمه خداوند نماز و گریس شگفت انگیز. نه مردم و پنج دقیقه در یک graveside در خانواده طرح 10 مایل از جایی که او درگذشت. خواهر و برادر خود را نمی تواند وجود داشته باشد. او آنها را فرستاده ،

“شما می توانید تصور کنید ؟ دیدن یک ویدیو از پدر خود را دفن؟”

عید آمد و او پسر تبدیل شده 7.

او هنوز هم مذاکرات به پدرش. او هنوز هم می تواند او را بشنوند تنفس در انتهای دیگر خط.

من می شنوم خودم نفس نفس زدن نیز هست. او دیگر در بدن است. و من کاملا در معدن.

ماندن از هم جدا با هم. ثبت نام برای خبرنامه ما در مقابله با جهان تغییر coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>