‘ما در آستانه یک فروپاشی عظیم’: سابق وزیر انرژی پری می گوید COVID-19 خواهد تاخت و تاز صنعت نفت

سابق وزیر انرژی ریک پری معتقد است که صنعت نفت می تواند به سقوط به دلیل کاهش چشمگیر تقاضا در سراسر جهان ناشی از شیوع کروناویروس.

“ما ظرفیت کامل است. عربستان سعودی در حال جاری شدن سیل در این بازار را با نفت ارزان” پری گفته فاکس نیوز Tucker Carlson سه شنبه شب. “من به شما گفتن ما در آستانه یک فروپاشی عظیم از یک صنعت است که ما کار می کرد بدجور سخت در طی سه یا چهار سال برای ساخت تا به شماره یک نفت و گاز تولید کشور در جهان به آمریکایی ها برخی از منابع انرژی مقرون به صرفه.”

بسیاری از ایالات آمریکا و کشورهای سراسر جهان دستور داده اند که شهروندان خود را به ماندن در خانه به منظور برای جلوگیری از گسترش ویروس. و شرکت های هواپیمایی را به طور چشمگیری کاهش در پرواز به تعداد مسافران کاهش یافته است. کمتر اتومبیل در جاده و هواپیما در آسمان به معنی مراتب کمتر تقاضا برای نفت است.

همراه با یک اختلاف بین عربستان سعودی و روسیه که منجر به نفت مازاد قیمت نفت خام و همچنین بنزین غوطه ور است. میانگین ملی گاز در ایالات متحده در حال حاضر کمتر از 2 دلار یک گالن.

پری فرماندار سابق نفت تگزاس گفت که می تواند از بین بردن کوچکتر و شرکت های مستقل و صدمه زدن به افرادی که بر روی آنها بستگی دارد برای مشاغل.

“وجود دارد این میزبان از آمریکایی ها که خود را در کل آینده – مراقبت از خانواده خود را به پرداخت وام مسکن خود را – به طور مستقیم به انرژی صنعت” پری گفت. “این راننده یک مقدار عظیم از ما اقتصاد آمریکا.”

و او گفت که از دست دادن آن دسته از شرکت های کوچکتر می توانست پیامدهای بلند مدت برای مصرف کنندگان آمریکایی.

“اگر ما از خواب بیدار شدم یک سال از هم اکنون و با وجود پنج شرکت بزرگ به دلیل همه این مستقل رفته بودند از کسب و کار … من نشان می دهد که بسیاری از آمریکایی ها واقعا عصبی,” او گفت:.

پری با نگرانی به نظر می رسد prescient شنبه پس از سفیداب شرکت نفت اعلام شد تشکیل پرونده فصل 11 ورشکستگی. در اعلام تصمیم مدیر عامل Bradley هالی ذکر شده “به رکود شدید در, نفت و گاز, قیمت رانده عدم قطعیت در اطراف این مدت از عربستان / روسیه از کاهش قیمت نفت و COVID-19 بیماری همه گیر.”

به عنوان یک اندازه گیری برای مقابله با بحران پری گفت که او توصیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بگویید پالایشگاه برای تنها ایالات متحده با استفاده از نفت خام برای مدت 60 تا 90 روز.

پری گفت که “به یک بافر به بازار” و “ارسال یک پیام واضح و روشن است که ما نه تنها اجازه رفتن به نفت خارجی جریان در اینجا” و “سینه ما صنعت نفت.”

ایالات متحده آمریکا امنیت ملی در خطر است, Perry گفت.

“اگر ما مستقل اپراتورها – که رهبری انقلاب شیل را ساخته اند که آمریکا شماره یک گاز تولید کشور در جهان – اگر ما از دست دادن است که ما می خواهم به بازگشت به سال 1974” پری گفت. “من به یاد داشته باشید آنچه که بود, که در آن ما مدیون به کشورهایی که نمی لزوما بهترین نفع ما در ذهن داشته باشند.”

پری همچنین پیشنهاد کرد که وزارت خزانه داری باید خرید تا قیمت های آتی نفت برای کمک به شناور این صنعت است.

پری یکی از طولانی ترین خدمت اعضای رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کابینه قبل از او استعفا داد و در ماه اکتبر در میان بررسی نقش خود در اوکراین رسوایی که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

“خدا را ناقص مردم’: پری سهام چرا او فکر می کند مغلوب ساختن پیشی جستن است ‘انتخاب’

کمک: Nathan Bomey

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>