“ما دل’: Lester Holt, ساوانا اکلاهما افتخار NBC کارمند که تست مثبت برای coronavirus

لستر هولت در پیوستن به او NBC همکاران در یاد لری Edgeworth یک دیرین NBC News کارمند که پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

در “شبانه اخبار” میزبان مفتخر Edgeworth که مشغول به کار به عنوان یک صدا تکنسین شبکه در روز جمعه برنامه. Edgeworth درگذشت پنج شنبه, با توجه به ان بی سی نیوز.

“این بحران نه این وحشت ما در حال رفتن را از طریق است که شاید بیش از حد به راحتی کاهش می یابد به شماره” هولت گفت. “تعدادی از آزمایشات است. تعداد آلوده. تعداد کشته شده است.”

هولت آرزو به “قرار داده و فقط در یک صورت به آن دسته از اعداد است.”

“ما مثل خانواده همه جا که دچار از دست دادن هایی,” او گفت:. “لری و من وارد جالبی بار هم در برخی از مکان های جالب است. اگر لری بود صدای خود شما knew you were gonna be خوب است. هر دو از لحاظ فنی و در هر راه دیگر.

“یک” غول مهربان’ به عنوان یکی از همکاران ما به درستی توضیح داده شده که شما می دانستم که تا به حال خود را در پشت” ادامه داد لنگر. “لری مهربان و بخشنده که همیشه ما را به لبخند وادارید. ما صمیمانه تسلیت به لری خانواده و بسیاری از همکاران در اینجا در NBC. ما دل شکسته.”

اندی کوهن ‘لیسانس’ ستاره Colton آندروود هر دو تست مثبت برای coronavirus

ساوانا اکلاهما همچنین ادای احترام به او “معشوق همکار.”

اکلاهما shared a post on Instagram جمعه ماتم از دست دادن Edgeworth.

“قلب من می شکند صبح امروز در از دست دادن NBC صوتی تکنسین لری Edgeworth (تصویر سمت راست) با توجه به COVID19. من ستایش لری” اکلاهما نوشت. “ما سفر هم برای دو ماه متوالی در مبارزات انتخاباتی در سال 2008 و او همیشه گرم ترین, حرفه ای ترین دوست داشتنی ترین. تمام ساعات روز و شب هر چقدر گرسنه یا خسته و یا تاکید ما بودند – او همیشه شادی.”

او ادامه داد: “او عاشق کار خود و سرآمد در آن است. او دوست داشت خود را از همکاران و پسر آیا ما او را دوست دارم. لری عزیز من شما را از دست ندهید. عمیق ترین تسلیت من و نماز را به خانواده اش است.”

“این است که ما معشوق همکار لری Edgeworth که گذشت با توجه به COVID19,” اکلاهما اضافه شده در یک صدای جیر جیر. “او پر از روح و شادی و شوخ طبعی است. او طرفدار از جوانب مثبت. … او نور هر روز. لری عزیز ما را از دست تو.”

کون همچنین به یاد Edgeworth در رسانه های اجتماعی.

“لری Edgeworth شد غول پیکر هر دو از نظر جسمی و عاطفی” Roker نوشت: در یک Instagram پست جمعه. “شما همیشه در دست های خوب زمانی که او در خدمه خود را. او همیشه در مورد نیک و از دست دادن او را به زمینه مسائل بهداشتی تشدید Covid-19 ویرانگر است. افکار و دعاهای خود را به همسر و دو پسر. ما @nbcnews خانواده دهکدهای از دست داد کمال حرفه ای و یک دوست.”

“بسیاری از شما به اندازه کافی خوش شانس برای کار با لری در طول سال, بنابراین شما می دانید که او مرد شما می خواستم در کنار شما بدون توجه به جایی که شما بودند” ان بی سی نیوز رئیس اندی نبود گفت: در یک ایمیل به کارکنان با توجه به NBC News.

Edgeworth جان سالم به در با همسر و دو پسر.

Coronavirus: ساوانا اکلاهما برگزار خواهد شد ‘امروز’ نمایش در صفحه اصلی با گلو درد’ در میان همه گیر

اکلاهما, Roker و کریگ ملوین باید همه در خانه مانده از “امروز” نشان می دهد در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“در یک یادداشت شخصی برای این نمایش شب گذشته به ما آموخته است که همکار ما در ساعت سوم از ‘امروز’ آزمایش مثبت برای COVID-19 رمان coronavirus” اکلاهما گفت: بینندگان دوشنبه. “پس از فراوانی از احتیاط کریگ و Al گرفته اند صبح خاموش بنابراین ما می تواند ردیابی تماس های خود را و ببینید که چه خبر است با آنها. ما قول می دهم به نگه داشتن شما نوشته شده. هر دو خوب هستند در حال حاضر. آنها احساس خوب است.”

اکلاهما, 48, اعلام Instagram شنبه که او را لنگر ان بی سی نیوز نشان می دهد صبح از زیرزمین او در روز چهارشنبه به این دلیل او احساس نمی 100 ٪ است.

Roker و ملوین غایب بودند از دوشنبه ، اما Roker بازگشت به درجه پنج شنبه, به گزارش آب و هوا در حالی که ایستاده در کنار یک کامپیوتر راه اندازی در آشپزخانه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>