ما همه می خواهم به می دانم که چگونه با این بیماری همه گیر کوروناویروس به پایان می رسد. پس چگونه ما در مقابله با عدم اطمینان ؟

هیچ کس نمی داند چگونه این به پایان می رسد. عدم اطمینان ممکن است که نگران کننده به عنوان ویروس خود را.

به آمریکا اعمال محدودیت برای صرفه جویی در زندگی در جهانی coronavirus همه گیر مردم دردناک بیش از یک سوال: زمانی که “عادی” زندگی سر ؟

مردم می خواهند بدانند که زمانی که آنها را لمس می تواند دوباره و زمزمه نزدیک است. زمانی که آنها قادر به راه رفتن نیست در مسیرهای پیاده روی آرام اما از طریق صدا از جمعیت – تداوم شانه استنشاق عطر استراق سمع. آنها تعجب می کنم زمانی که آنها را قادر به فرستادن فرزندان خود به مدرسه. آنها می خواهند بدانند که زمانی که تنهایی را تبدیل به یک انتخاب دوباره.

“ما همه مضطرب است. ما همه خسته. ما همه خسته شده است همه خبر بد برای یک مدت زمان طولانی” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه. “ما کل زندگی شده است مختل شود. هر کس می خواهد به دانستن یک چیز است: هنگامی که آن را بیش از ؟ هیچ کس نمی داند.”

روانشناسان می گویند عدم اطمینان تکان دهنده است زیرا طبیعت انسان مطالبات قابل پیش بینی. مردم تعداد آن را در زندگی روزانه در سازه های اطراف آنها را به تابع. هنگامی که آنها لازم نیست که در آن آنها می توانند تبدیل به ناراحت کننده و نا امن.

“چیزهایی که ما تکیه می کنند برای ثبات در زندگی ما همه تحت محاصره” گفت: ملانی گرینبرگ یک روانشناس بالینی در کالیفرنیا و نویسنده کتاب “استرس-اثبات مغز است.”

“مغز ما طراحی شده است برای پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی و سعی کنید برای آماده شدن برای آن است. در این صورت پاسخ این است که نه روشن است.”

آمریکایی ها می دانند که آنها در مواجهه با یک تهدید اما آنها مطمئن نیستند که دقیقا چگونه آن را ممکن است تحت تاثیر اقتصاد, سیاست های این کشور و یا جامعه. مقامات بهداشت عمومی نمی توانم بگویم که اجتماعی فاصله یا قرنطينه به پایان خواهد رسید. برخی از مردم نمی دانند که اگر آنها را به بازگشت و یا یک کسب و کار به بازگشایی شده است. مهم نیست که چگونه اغلب کسی شوی دست خود آنها نمی تواند اطمینان حاصل شود آنها نمی شوند.

سرقت: coronavirus چیزی گرفته از همه ما است. آن را OK به سوگواری.

‘زندگی ممکن است تغییر برای همه ما: چگونه ما پاسخ به کروناویروس بحران خواهد بود تعریف

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی بینی میلیون ها نفر از آمریکایی ها خواهد قرارداد COVID-19 و برآوردهای منتشر شده توسط کاخ سفید روز سه شنبه پروژه به عنوان بسیاری از 240,000 آمریکایی ها ممکن است بمیرد. اگر مردم همچنان به سرپا ایستادن کردن تعداد پیش بینی مرگ و میر پاییز بين 100000 240,000. اما مقامات بهداشتی احتیاط مدل از عفونت امتیاز به طور گسترده ای متفاوت است. آنها هم نامشخص است.

اضافه کردن به ناآرامی: مردم نمی توانند با استفاده از تاریخ برای سهولت ترس خود را. مغز یادگیری از تجارب گذشته به توسعه پاسخ به ایمن ماندن و اجتناب از درد است. اگر کسی بود گذاشته در گذشته کردم ولی از طریق آن آنها می دانند از دست دادن شغل ندارد به فاجعه بار است. اگر کسی رو آنفولانزا اما بهبود آنها می دانند گرفتن دوباره آن معنی نیست مرگ حتمی است.

اما coronavirus است رمان.

“گاهی اوقات ما می توانیم آرامش خودمان را با فکر کردن در مورد تاریخ ما با موفقیت به مقابله با چیزی شبیه” گرینبرگ گفت. “وجود دارد هیچ چیز مانند است که در اینجا. که حتی بیشتر نگران کننده است.”

توهم یقین

مردم هرگز نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد بعدی. اما چون آنها روال آنها را پیش بینی ها در مورد آنچه محتمل است و این به راحتی فراهم می کند. این بیماری همه گیر است که نابود.

“ما نیاز به برخی از یقین احساس اساسا امن در زندگی ما گفت:” نانسی Colier یک روان درمانگر و ادیان وزیر. “و در عین حال زمانی که یک بیماری بالا می آید و یا یک حادثه اتفاق می افتد, ما لحظه ای بازیگران به این واقعیت از, ‘Oh my God واقعا همه ما است این لحظه. که در واقع تنها چیزی که قطعی است.”

این “آه-من-خدا” لحظه های روشن, او گفت:. آنها نشان می دهد مردم مهم نیست چقدر سخت آنها سعی می کنید برای محافظت از خود از غیر قابل پیش بینی و ناپایداری زندگی همه آنها مطمئن است در حال حاضر. پذیرش که قریب به اتفاق است.

بیمار در خانه با COVID-19: چگونه برای مراقبت از شما عزیزان مبتلا به کروناویروس

نگرانی بی فایده است – بیشتر از زمان

بسیاری از مردم هیچ گونه نگرانی در مورد سلامت خود خود زندگی عزیزان خود. نگرانی کارشناسان می گویند است که به منظور محافظت از مردم, اما آن را مفید می تواند محدود و بیش از حد می تواند تبدیل به سمی است.

“نگران کننده است که شما در حال رفتن به این ویروس ممکن است نگه داشتن شما در خانه و شستن دست های خود را و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب,” گرینبرگ گفت. “اما بسیاری از اوقات شما فقط گیر در یک ruminative چرخه.”

Vaile رایت مدیر تحقیقات بالینی و کیفیت در انجمن روانشناسی آمریکا می گوید: تحقیقات نشان می دهد تحمل عدم قطعیت اتفاق می افتد در یک طیف. برخی از مردم از دیدن آنچه که اتفاق می افتد با همه گیر و شستن دست های خود را با دقت بیشتری. دیگران اختراع کابوس.

مردم می توانند نگرانی کمتر با تمرکز در حال حاضر او می گوید. اگر کسی احساس می کند مجبور به نگرانی در او توصیه می کند به کنار 30 دقیقه در روز برای آن است. زمانی که تایمر به پایان می رسد ،

“این کاملا طبیعی به مبارزه در میان ترس از ناشناخته اما ما لازم نیست که گیر وجود دارد,” رایت گفت. “ما نیاز به اجازه رفتن از افکار هستند که در دام ما مانند” این ناعادلانه است ” یا ” چرا این اتفاق می افتد؟’ کسانی که همه راه هایی که ما در حفظ ترس ما و مبارزه ما با واقعیت است.”

یادگیری به تحمل ناراحتی

برخورد با عدم قطعیت طول می کشد آموزش. کارشناسان می گویند تمرین تمرکز حواس کمک می کند. هنگامی که یک فرد با تمرکز بر روی آنچه که آنها در حال دیدن و شنیدن یا احساس کردن بو در یک لحظه مغز نمی تواند نگرانی در همان زمان. مردم می تواند به جلوگیری از catastrophizing با به خاطر سپردن همه چیز آنها در حال انجام خود را امن نگه دارید. آماری وجود دارد احتمال, مرگ, اما آن را هنوز هم این سناریو به احتمال زیاد.

همیشه در ارتباط ماندن: ما بپیوندید Coronavirus Watch Facebook, گروه

Colier می گوید این نیز مهم است به خود-دلسوزی. این اختلال را نمی توان دست کم گرفت.

“این است که در خارج از منطقه راحتی ما. تمام چیزهایی که ما تکیه می کنند بدانند که ما همه نقش ما همه راه ما ساختار روز ما شده اند به طور کامل حذف شده,” او گفت:. “ما خواسته بودن دوباره به خودمان به داخل بروید. این واقعا سخت است برای مردم. بنابراین فوق العاده آرام با خود را در مورد با این حال شما در حال مدیریت آن است.”

تغییر Colier یادداشت اغلب اتفاق می افتد در خود توافق. این لحظه برای همه آن رنج فرصتی است برای منعکس کردن – به پرسش اساسی در مورد زندگی ما ارزش های ما حتی ماهیت واقعیت های ما.

در حالی که هیچ اطمینان در مورد آینده این نامشخص زمان به مردم ارائه می دهد فضا برای رشد بیشتر خاص در مورد آنها چه کسانی هستند و که آنها می خواهند. به تماشای چه بدونیم. برای دیدن آنچه که باقی مانده است.

“این یک فرصت واقعا این لحظه به عنوان اگر آن مهم است. چگونه من می خواهم به نشان می دهد تا برای آن ؟ آن را تبدیل به تنها سوال مهم,” او گفت:. “سختی است این فرصت را برای ما به تغییر بنیادی. و اگر شما استفاده از آن را در راه است که آن را بسیار با ارزش است.”

آلیا E. Dastagir یک گیرنده از یک Rosalynn کارتر کمک هزینه تحصیلی برای سلامت روانی روزنامه نگاری. او در توییتر دنبال کنید: @alia_e

شما همچنین ممکن است علاقه مند می شود:

• اگر شما احساس خودکشی در طول همه گیر شما تنها نیستید

• چگونه شما خود جدا هنگامی که خانه نیست بی خطر است ؟

• چه coronavirus می کند به بدن خود

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>