پخش زنده: ناسا, SpaceX به راه اندازی اولین فضانوردان از خاک ایالات متحده آمریکا از سال 2011

آن روز راه اندازی در آمریکا اولین بار در ایالات متحده ارسال فضانوردان به فضا از خاک خودش در نزدیک به یک دهه.

در یک زمان هدف 3:33 p. m. ناسا و اسپیس ایکس را راه اندازی برای اولین بار به صورت تجاری ساخته شده و عمل آمریکا موشک و سفینه حامل فضانوردان رابرت Behnken و داگلاس هرلی به ایستگاه فضایی بین المللی در طول SpaceX نسخه ی نمایشی-2 تست پرواز.

از اینجا تماشا کنید:

راه اندازی پخش مفسران ماری Lewis, Dan Huot, Gary اردن Derrol ناخن و Tahira آلن از ناسا و لورن لیون جان Insprucker و جسی اندرسون از SpaceX با مهمان ویژه میزبان و فضانورد سابق ناسا لیلاند ملوین. Postlaunch پوشش مفسران لی Cheshier کورتنی Beasley, Gary اردن و دن Huot از ناسا و کیت کردن مشق و عمل سیوا Bharadvaj و مایکل اندروز از SpaceX.

Prelaunch پوشش همچنین شامل یک عملکرد خاص از “The Star-Spangled Banner” توسط برنده جایزه گرمی خواننده (و بومی تگزاس) Kelly Clarkson.

این SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها راه اندازی خواهد شد در یک SpaceX Falcon 9 rocket از تاریخی راه اندازی مجتمع 39A ناسا در مرکز فضایی کندی در فلوریدا و برنامه ریزی شده است برای اتصال به ایستگاه فضایی در 11:39 a. m. روز شنبه, مارس 28.

این خواهد بود SpaceX نهایی آزمون پرواز برای NASA Commercial Crew Program و ارائه اطلاعات مهم در عملکرد موشک فالکون 9 خدمه فضاپیمای اژدها و سیستم های زمین و همچنین در مدار متصل و فرود عملیات.

تست پرواز نیز ارائه اطلاعات با ارزش نسبت به صدور گواهینامه از SpaceX خدمه سیستم حمل و نقل برای پروازهای منظم حمل فضانوردان به ایستگاه فضایی. SpaceX در حال حاضر در حال آماده سخت افزار برای اولین بار از ایستگاه فضایی خدمه چرخشی ماموریت که اتفاق می افتد پس از داده ها را از این پرواز آزمایشی بررسی برای صدور گواهینامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>