پخش زنده: ناسا, SpaceX آماده شدن برای تلاش دوم در تاریخی راه اندازی در شنبه

به عنوان کارشناسان در ادامه به نظارت بر شرایط آب و هوایی SpaceX همچنان در حال آماده شدن برای روز شنبه برنامه ریزی شده تاریخی راه اندازی اولین بار یک شرکت خصوصی اقدام به ارسال فضانوردان ناسا به فضا و اولین راه اندازی از خاک آمریکا از سال 2011 است.

پس از چهار تلاش بود پاک با توجه به رعد و برق آسوشیتد پرس گزارش می دهد که پیش بینی مجموعه ای از شانس خوب شرایط امروز در 50/50.

عکس: دیدن ناسا لباس های فضایی از طریق سال

در یک هدف با زمان 2:22 بعد از ظهر CTD ناسا و اسپیس ایکس را راه اندازی برای اولین بار به صورت تجاری ساخته شده و عمل آمریکا موشک و سفینه حامل فضانوردان رابرت Behnken و داگلاس هرلی به ایستگاه فضایی بین المللی در طول SpaceX نسخه ی نمایشی-2 تست پرواز.

هرلی گفت در توییتر که در برخورد با تاخیر و لغو چیزی است که فضانوردان استفاده می شود.

“در اولین پرواز STS-127 در شاتل اندور ما پاک 5 بار در طی یک ماه و ویژگی های آب و چالش های. تمام راه اندازی مرتکب معیارهای توسعه یافته است, راه از هر گونه تلاش. این باعث می شود صحیح اسکراب/راه اندازی تصمیم گیری راحت تر در حرارت لحظه ای.”

هوستون کرونیکل آندریا Leinfelder بیشتر در این ماموریت و به همین دلیل مشاهده آب و هوا بسیار مهم برای سالم و موفق در راه اندازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>