واشنگتن NFL نام سوئیچ موجب صرفه جویی در ما کپی سردبیران سردرد

به روز شده

قبل از واشنگتن NFL تیم اعلام کرد این امر می تواند تغییر آن حمله نام تیم ها و آرم هوستون کرونیکل تا به حال آن را تغییر و یا حداقل حذف آن – برای آنها.

پس از 2015 NFL فصل هوستون کرونیکل سیاست شده است به استفاده از طلسم نام برای واشنگتن تیم در هر نقطه از کاغذ و یا آنلاین مگر اینکه داستان به طور خاص خطاب به بحث استفاده از نام مورد یا استفاده شد در یک نقل قول.

می رود که برای داستان ذکر آندره جانسون بزرگ گرفتن در سال 2010 که فرستاده تگزاسی بازی در واشنگتن دی سی به اضافه کاری یا جان مکلین هفتگی NFL قدرت رتبه بندی استفاده می کند که بیشتر از هر تیم طلسم به جز یکی. حتی کوچکترین در نوع کاغذ – روزانه معاملات – در حال scoured که نام تیم و حذف شده است.

وجود دارد – به خصوص در مهلت – که نام تضعیف شده از طریق داستان از سیم اما آن گرفتار شد و حذف راه بیشتر از نه.

با این تیم رسما اعلام این امر می تواند انجام دور با نام مورد حمله و لوگو هوستون کرونیکل کپی ویراستاران می تواند در نهایت احساس راحت در حال اجرا ورزشی معاملات listings بدون جستجو و برای کسانی که از واشنگتن تیم فوتبال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>