وارن پیش نویس سند برای بلومبرگ به ثبت نام است که انتشار کارکنان از NDAs

واشنگتن – سن. الیزابت وارن D-Mass., خواندن یک سند در دوشنبه سی ان ان تاون هال که او خود جلب کرد تا به صورت سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار به ثبت نام گفت: این امر آزادی زنان که مشغول به کار برای شرکت خود را از عدم اطلاع توافق نامه.

“من استفاده می شود به آموزش قانون قرارداد و من فکر کردم من می خواهم با این آسان” وارن گفت. “همه که شهردار بلومبرگ انجام دهد این است که آن را دانلود کنید. من متن آن است. آن را امضاء و پس از آن زنان و یا مردان, رایگان خواهد بود به صحبت می کنند و داستان های خود را بگویید.”

گزارش نشان داد سابقه اتهامات آزار و اذیت جنسی, تبعیض بارداری تبعیض و خصمانه محیط کار در بلومبرگ شرکت بلومبرگ LP.

NDAs اغلب امضا در ارتباط با شهرک سازی از ادعا و منع هر دو طرف از بحث در مورد برخی از اطلاعات.

بلومبرگ تا کنون ایستاده بود شرکت که در نظر دارد برای حمایت از توافق نامه و در طول چهار شنبه دموکراتیک بحث شوخی NDAs وجود داشته است: “شاید به این دلیل که برخی از زنان نمی مانند برخی از جوک گفتم.”

بیشتر: مایکل بلومبرگ مواجه شد در مورد تبعیض جنسی ادعا می کند در نوادا بحث دموکراتیک. چگونه می تواند آنها را تحت تاثیر قرار مبارزات انتخاباتی خود را?

ABC گزارش داد که تعداد زیادی از کارمندان سابق را در پرونده های حقوقی علیه او و یا بلومبرگ LP. خروجی نیز گزارش آن سخن گفته بود به “چند” زنانی که ترس از گفتن داستان خود را publicly.

بلومبرگ تاکید کرد که NDAs شد “توافق طرفین” و شرکت او تا به حال “هیچ تحمل برای نوع رفتار من بیش از حد جنبش در معرض.”

بیشتر: چه مایک بلومبرگ شمع-می گوید در مورد برنی ساندرز’ سناتور وضعیت در نوادا – و فراتر از آن

وارن توییتی یک کپی از سند او از خواندن در طول روز پنجشنبه تاون هال:

کمک: Jeanine Santucci

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>