گرم خلیج فارس, عدم El Nino معنی فعال فصل طوفان کارشناسان پیش بینی

منتشر شده

پس از چهار فعال طوفان فصل – که هر کدام ویژه حداقل یک خشونت دسته 5 طوفان در اقیانوس اطلس – کارشناسان در دانشگاه ایالتی کلرادو پیش بینی دیگر فعال فصل طوفان در سال 2020 است.

به طور قابل توجهی پیش بینی گفت: آنها پیش بینی یک “بالاتر از حد متوسط احتمال به صورت عمده طوفان ساخت ریزش زمین در امتداد قاره ایالات متحده است.” این است که با توجه به بالا-متوسط اطلس دریا دمای سطح فقدان ال نینو در مناطق گرمسیری اقیانوس آرام و دیگر الگوهای راه اندازی در سراسر مناطق استوایی است.

اقامت مثبت: 15 قطعه از اخبار خوب برای بیرون آمدن بیماری همه گیر کوروناویروس

این کومودو رسما آغاز ژوئن 1, قله در ماه سپتامبر به پایان می رسد و نوامبر. 30.

پیش بینی رهبری دانشگاه ایالتی کلرادو طوفان محقق و climatologist فیلیپ Klotzbach منتشر شده در پنج شنبه, رنگ یک تصویر نا امید کننده برای طوفان خسته از ساکنان ساحلی مشتاق به گرفتن یک استراحت.

– پیش بینی

با توجه به پیش بینی خواهد شد که تصفیه شده به عنوان فصل نزدیک وجود دارد نزدیک به 70% شانس حداقل یکی از عمده طوفان – رسیدن به دسته 3 قدرت یا بیشتر با بادها بیش از 111 مایل در ساعت – ساخت ریزش زمین در خاک ایالات متحده آمریکا در کمتر از 48.

که ترجمه را به 45 درصد خطر ابتلا به سواحل شرق از جمله فلوریدا و 44 درصد خطر در امتداد خلیج مکزیک است. تعداد کسانی که از یک قرن به طول متوسط 31 درصد و 30 درصد بود. همچنین 58 درصد شانس بزرگ طوفان ردیابی به کارائیب چشم انداز متحده است.

خارج از عمده طوفان Klotzbach تخمین می زند حدود 2 در 3 شانس از یک توفان یا طوفان, ضربه سواحل شرق. افزایش می یابد که به 3 در 4 شانس برای سواحل خلیج فارس.

در سراسر اقیانوس اطلس Klotzbach تیم است و پیش بینی هشت طوفان به فرم. فصلی به طور متوسط 6.4. از کسانی که چهار پیش بینی شده برای تبدیل شدن به اصلی طوفان تا از به طور متوسط 2.7.

بیکاری: میسی furloughs بیشتر از آن 130,000 کارکنان در میان همه گیر

در مجموع از 16 به نام طوفان پیش بینی به فرم در حوضه اقیانوس اطلس به طور کلی از جمله طوفان گرمسیری.

“احتمال ایالات متحده عمده طوفان و باران سیل آسا در حدود 130 درصد از میانگین دراز مدت,” چشم انداز متحده است.

محققان توجه داشته باشید که در حالی که “این غیر ممکن است به دقت پیش بینی این فصل طوفان فعالیت در اوایل ماه آوریل” تمام مناطق ساحلی باید آماده برای فصل طوفان بدون در نظر گرفتن.

– انباشته در برابر دیگر فصول

از شرق اقیانوس اطلس دریای دمای سطح به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در شمال شرقی استرالیا هر دو انتظار را به دنبال الگوهای گردش جوی است که می تواند افزایش طوفان فعالیت های این سال است. در ضمن فشار هوا بیش گرمسیری اقیانوس اطلس را کمتر از یک نفوذ و یا می تواند کمی سرکوب طوفان فعالیت است. به طور کلی ترکیبی از عوامل پشته به افزایش در طوفان بالقوه است.

یکی از چشم نواز اعداد منتشر شده توسط Klotzbach و تیم خود را پنج شنبه است و یک پیش بینی از انباشته Cyclone انرژی یا ACE برای رسیدن به 150 واحد است. آس اندازه گیری چقدر انرژی صرف شده توسط طوفان در قالب آسیب بادها در طول یک طوفان عمر است. این یک پروکسی برای چگونه فعال یک فصل است و ایالتی کلرادو است که پیش بینی ACE را به 150 واحد است که بالاتر از میانگین دراز مدت از 106 واحد است.

سازمان ملی اقیانوسی و جوی اداره پیش بینی آب و هوا مرکز اشاره به فصل است که ویژگی های بیش از 111 واحد آس با عنوان “بالاتر از حد متوسط.”

هر یک از این گذشته چهار فصل با شروع سال 2016 است بالاتر از متوسط آس شاخص. در سال 2017, که شاهد طوفان هاروی ایرما و ماریا است که در نظر گرفته شده است “بیش فعال” هنگامی که با استفاده از آن متریک.

ما چگونه به اینجا رسیدیم؟: یک جدول زمانی از این بیماری همه گیر کوروناویروس

Klotzbach پیش بینی 150 آس واحد برای سال 2020 فصل را ترجمه کنید به بیشتر انباشته cyclone انرژی نسبت در طول سال 2016 تا سال 2018 یا 2019 فصل است. هر Klotzbach پیش بینی وجود دارد 1-در-5 فرصتی که در این فصل بیش از 200 واحد از ACE.

– شرایط در بازی

در میان پیشرو عوامل پشت ایالتی کلرادو را پیش بینی احتمال که ال نینو نوسان جنوبی و یا ENSO بازگشت به خنثی فاز. این بدان معناست که شرایط را دروغ جایی بین کلاسیک ال نینو یا La Niña.

در طول طوفان ال نینو در فصول گرم آب جمع آوری بیش از اقیانوس آرام شرقی. که می تواند به افزایش حرارت برشی – و یا تغییر در سرعت و/یا جهت با ارتفاع بیش گرمسیری اقیانوس اطلس. وزش برشی می تواند مختل و یا حتی پاره از هم جدا نوپای گرمسیری آب و هوا, سیستم های برش در تعدادی از طوفان و طوفان های گرمسیری است که می تواند توسعه.

آخرین پیش بینی – شامل در چشم انداز نشان می دهد ENSO خنثی شرایط و یا حتی یک اشاره از ارنج زدن به سمت ضعیف La Niña اواخر تابستان یا اوایل پاییز.

ایالت کلرادو را پیش بینی کرده اند در طول تاریخ ثابت شامل یک درجه از مهارت هر چند آنها به طور دقیق و باید به عنوان یک نشانه خاص که در آن یک طوفان حمله خواهد کرد.

ایمن ماندن: چگونه شما می توانید جلوگیری از coronavirus قرار گرفتن در معرض در حالی که خرید

صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد در این گزارش ارائه شده جدی توجه داشته باشید به هر ساحلی ساکنان مشاوره آنها را در برابر تبدیل شدن به در احتمالات و اعداد.

“ساکنان ساحلی یادآوری می شود که آن را تنها طول می کشد یک طوفان ساخت ریزش زمین به آن را فعال نجومی برای آنها” نویسندگان نوشت. “آنها نیاز به آماده شدن برای هر فصل بدون در نظر گرفتن چقدر فعالیت پیش بینی شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>