می خواهید به غذا خوردن در یک رستوران ؟ شما باید دنبال این تگزاس چک لیست از رژیم صهیونیستی است. ابوت

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت روز دوشنبه اعلام کرد بزرگترین گام در عین حال در بازگشایی تگزاس کسب و کار آشکار فاز اول در چند مرحله طرح است. ابوت منظور اجازه می دهد تا رستوران سینما, موزه ها, کتابخانه ها و فروشگاه های خرده فروشی و مراکز به بازگشایی در 25 درصد ظرفیت است.

تصمیم خود به بازگشایی رستوران در خاص شده است پلاریزه با استقبال از اعلام و حتی به دیگران حاضر به بیرون رفتن صرف نظر از تغییرات.

‘بسیار کثیف’: نزدیک به 100 حیوانات نجات از هوستون بازار کک تولید کننده

اجرایی به منظور بازگشایی جانشین محلی سفارشات ابوت گفت: معنی هوستون رستوران ها نیز ممکن است بازگشایی جمعه اما تنها در 25 درصد ظرفیت است. رستوران ها ممکن است را انتخاب کنید نه به بازگشایی شده است.

به عنوان بخشی از بازگشایی طرح اجرای ابوت با اشاره تگزاسی به gov.texas.gov/opentexas که به جزئیات این طرح و اجرای آن است.

این سایت شامل یک لیست از “حداقل استاندارد بهداشتی پروتکل” را در قالب یک چک لیست برای رستوران مشتریان توصیه می کند که دستورالعمل برای ایمن ماندن در حالی که ناهار خوری ،

“لطفا توجه داشته باشید, بهداشت عمومی ارشاد نمی تواند پیش بینی هر وضعیت منحصر به فرد” این چک لیست می خواند. “افراد باید مطلع و اقدامات مبتنی بر عقل سلیم و عاقلانه قضاوت خواهد کرد که حفاظت از سلامت و حمایت اقتصادی تجدید حیات.”

در HoustonChronicle.com: مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد تا هوستون به عنوان مدرک از پیشرفت در coronavirus

همچنین تشویق مشتریان را بیشتر احتیاطی و اشاره کرد که این دستورالعمل نباید آنها را محدود و حداقل توصیه.

شهرستان هریس شد فقط ساعت را در 30 روز, ماسک, دستور زمانی که ابوت اعلام کرد بازگشایی دوشنبه افزود که ماسک بودند توصیه می شود اما لازم نیست و قابل توجه پایین شهرستان جریمه برای noncompliance.

هوستون شهردار سیلوستر ترنر مشخص در یک کنفرانس خبری بعد از آن روز که فردی موسسات ممکن است نیاز به ماسک در محل خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>