خارج رمپ تا تمیز کردن تلاش های پس از 2 منطقه شیکاگو کارکنان مرگ از coronavirus

دو خارج کارکنان در منطقه شیکاگو درگذشت از coronavirus باعث خرده فروش به اتخاذ اقدامات ایمنی اضافی در پی این بیماری همه گیر.

هیچ یک از این دو کارگر شده بود در پارک همیشه سبز فروشگاه برای حداقل یک هفته خارج شده گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه. این معلوم نیست چه مدت هر کدام از کارکنان دچار ویروس. همچنین مشخص نیست که آیا COVID-19 قرارداد شد ،

قربانیان وندو Evans, 51 و 48 ساله فیلیپ توماس Patch.com گزارش شده است. هر دو حال اساسی شرایط بهداشتی بازرسان پزشکی گفت: انتشار آنلاین. CDC می گوید علائم به طور معمول رخ می دهد بین دو روز تا دو هفته پس از قرار گرفتن در معرض.

سازمان دیده بان! Scammers ایجاد Netflix lookalikes به هدف قرار دادن مردم ماندن در خانه مطالعه می یابد

“ما دل به یادگیری از عبور از دو نفر از همکاران ما در پارک همیشه سبز فروشگاه و ما در حال عزاداری همراه با خانواده های خود” خارج شده و در بیانیه ای گفت ایالات متحده آمریکا امروز.

فروشگاه در سوال از گذشت یک شخص ثالث ایمنی و رعایت محیط زیست آزمون و همچنین وزارت بهداشت بازرسی در هفته گذشته با توجه به شرکت.

توجه کارگران: می توانید رئیس خود را به شما به کار می آیند در طول شیوع کروناویروس?

تخفیف خرده فروش همچنین گفت که تغییر راه آن روش بهداشت پس از مرگ از جمله استخدام یک شرکت شخص ثالث برای تمیز کردن و پاکسازی بالا-سطوح تماس در فروشگاه.

خارج شده و به تازگی شروع به محدود کردن تعداد خریداران مجاز در فروشگاه خود را در یک فشار به ترویج اجتماعی فاصله. شروع پنج شنبه, فروشگاه های وال مارت را “اجازه می دهد بیش از پنج مشتریان برای هر یک از 1000 فوت مربع در یک زمان داده شده حدود 20 درصد از یک فروشگاه ظرفیت” خرده جمعه اعلام کرد.

پس از یک فروشگاه خود می رسد ظرفیت, خریداران خواهد بود بستری داخل در 1-از-1-در ساختار است.

دنبال Dalvin قهوه ای در توییتر: @Dalvin_Brown.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>