وال مارت اعلام کرد ویروس جدید اقدامات ایمنی از جمله دما چک

فروشگاه های وال مارت به زودی شروع به بررسی کارکنان درجه حرارت و ارائه آنها ماسک و دستکش در تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

این مدیران از خارج آمریکا و باشگاه سام نشان داد که اقدامات جدید سه شنبه.

در یک پست در وب سایت خود خارج شده و گفته است که ارسال مادون قرمز دماسنج به تمام مکان های که ممکن است تا سه هفته. دستکش و ماسک در حال انتظار برای رسیدن در فروشگاه ها در عرض یک تا دو هفته.

او-B را مورد تحسین قرار گرفته پاسخ: آرنولد شوارتزنگر می گوید او-ب coronavirus آمادگی اضطراری است ‘کلاس’ در چه

فروشگاه های وال مارت و امکانات دیگر آغاز خواهد شد چک کردن کارکنان هنگامی که درجه حرارت آنها گزارش به کار می کنند. هر کسی که با یک تب از 100 درجه یا بالاتر خواهد بود برای پرداخت در آینده و به خانه فرستاده با توجه به اعلام.

کارکنان قادر خواهد بود به بازگشت به کار هنگامی که آنها بوده ام تب-رایگان برای مدت حداقل سه روز است.

در HoustonChronicle.com: میلیون ها نفر از اهالی تگزاس در نهایت پرداخت مزایای مرخصی استعلاجی به نبرد coronavirus — اما گرفتن وجود دارد

هنگامی که ماسک و دستکش می رسند آنها را نمی توان اجباری اما در دسترس به عنوان یک گزینه برای کارکنان است که می خواهم به آنها را می پوشند ” در حالی که نگه داشتن در ذهن است که آن را هنوز هم ممکن است به گسترش میکروب ها در حالی که با پوشیدن آنها,” با توجه به اعلام.

خارج شده و همچنین خواسته کارکنان به استفاده از یک 6-20-100 چارچوب به عنوان یک یادآوری برای اقامت 6 فوت از هم جدا شستن دست برای 20 ثانیه و در خانه بماند در صورتی که یک تب 100 درجه یا بالاتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>