وفل خانه سیگنال های ایالات متحده بازگشایی اما نمی توان آن را ساده

وفل خانه های زنجیره ای ایالات متحده رستوران با بسیاری از مکان های خود را در این کشور جنوب شرق معروف است برای باز ماندن در طول طوفان و آب و هوایی شدید. در حال حاضر آن را در مواجهه با آنچه می تواند یک چالش سخت تر: برگشتاندن مشتریان که با احتیاط از صرف زمان وجود دارد چرا که از coronavirus.

این همه اتفاق می افتد در گرجستان که جمهوری خواه فرماندار ساخته شده امواج با تصمیم خود را به اجازه دهید بسیاری از کسب و کار و رستوران بازگشایی زودتر از بسیاری از افراد انتظار می رود—و زودتر از کارشناسان پزشکی در نظر بگیرید بهتر است.

استفانی فلاندر مذاکرات با آتلانتا-بر اساس خبرنگار بلومبرگ مایکل سسو در مورد وضعیت بر روی زمین است. ما شنیدن گزیده ای از مصاحبه خود با یک وفل خانه سخنگوی بیش از حد.

فلاندر نیز صحبت می کند با بازگشت مهمان ریچارد بالدوین یک اقتصاددان به کارشناسی در ژنو و همکاری سردبیر یک کتاب جدید پرداختن به Covid-19 و سیاست های تجاری. بالدوین مورد بحث چگونه محدودیت های تجاری در حال تشدید آسیب های انجام شده توسط این بیماری همه گیر مانند ساخت آن را سخت تر برای دریافت ماسک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>