تعداد بی شماری از کامیون گرفته اند ضربت سخت زدن در وکو پل خیابان پوشا بین ایالتی 10 اما از آن است که یک جاده خدمه است که در نهایت آن را پایین آورد, شروع پنج شنبه شب.

برای 10 ماه پس از آن رانندگان را مجبور به پیدا کردن یکی دیگر از مسیر.

این بسته که تگزاس وزارت حمل و نقل مقامات به نام “بسیار پیش بینی” در آزادی خواهد شد و تا آخرین ماه دسامبر هنگامی که یک پل هوایی با ارتفاع بالاتر به اتمام است. پل جدید خواهد آمد فضای بیشتری برای پیاده و دوچرخه سواران.

موجود span ساخته شده بود در سال 1968 زمانی که الزامات مورد نیاز برای آزادراه ترخیص کالا متفاوت بود. برای رانندگان مشکلات در وکو یک اتفاق معمول است. این پل با یک ترخیص کالا از 14 4 اینچ بیش از این آزادراه است که در میان بالاترین در منطقه و معمولا اصابت بیش از ارتفاع کامیون.

دلار 6.4 میلیون بازسازی خواهد ساخت پل جدید 16 فوت و 6 اینچ. NBG سازنده به دست آورد که این کار در ماه نوامبر به انگیزه های مالی اگر آن را کامل کار زود است. بین 12,000 11,000 و وسایل نقلیه با استفاده از وکو خیابان در اطراف من-10 بر اساس 2018 ترافیک می شمارد.

کار به تخریب وکو خیابان پل نیز نزدیک من-10 در طول تعطیلات آخر هفته در هر دو جهت. خدمه را از آزادراه در 9 بعد از ظهر جمعه و بازگشایی آن توسط 5 صبح دوشنبه. که برگ دو بزرگراه های اصلی حلقه 610 در بین 69 و من-10 بسته برای تعطیلات آخر هفته.

در هر دو مورد TxDOT مقامات هشدار به رانندگان انتظار تاخیر و برنامه ریزی برای سفر در نظر گرفتن دیگر.

dug.begley@chron.com

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im