هر چند اکثریت رای دهندگان می گویند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آزار او قدرت و مسدود کنگره آنها در مخالفت با از بین بردن او را از دفتر برای آن عمل می کند و توسط یک حاشیه باریک, با توجه به ان بی سی نیوز/وال استریت ژورنال نظرسنجی.

و روند استیضاح به نظر نمی رسد که تا حد زیادی تحت تأثیر رای دهندگان نظرات رئیس جمهور است. به طور کلی 46 درصد گفت: آنها تایید شده از کار ناروا انجام شد و 51 درصد مخالف. تعداد کسانی که موئد قبلی NBC News/وال استریت ژورنال سنجی.

“ما شده است از طریق یک استیضاح پرس و جو در خانه یک دادگاه در سنا و امریکا نگرش در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به سختی budged” گفت دموکراتیک ناظر انتخابات جف Horwitt که انجام این نظرسنجی همراه با حزب جمهوری خواه لایحه McInturff با توجه به NBC News.

اما روند استیضاح کمک کرده اند ممکن است تشدید مغلوب ساختن پیشی جستن سطح حمایت. سی و شش درصد گفت: آنها “به شدت” مورد تایید از عملکرد خود بالاترین تعداد در نظرسنجی پس از او ، و 33 درصد گفت: آنها تا به حال “بسیار مثبت” احساسات در مورد تهمت, که همچنین بالا جدید.

McInturff گفت: نظرسنجی مغلوب ساختن پیشی جستن “قویترین” در سه سال است.

“حتی به عنوان پشتیبانی برای استیضاح ثابت است/افزایش تهمت را تصویب امتیاز است تا به برخی از بالاترین سطح خود را از ریاست جمهوری خود گفت:” مقابله نقره, editor-in-chief از رای گیری سایت megyn kelly.

نظرسنجی انجام شده از Jan. 26-29 با 1000 ثبت نام رای دهندگان. حاشیه خطا بود به علاوه یا منهای 3.1 درصد است.

استیضاح دادگاه رای نهایی روز شنبه رخ خواهد داد. بسته شدن استدلال دوشنبه

تهمت بود استیضاح در مقالات از استیضاح برای سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره بیش از اتهامات او قوی تر کمک های نظامی به فشار اوکراین به باز کردن تحقیقات که ایستاده بود به نفع سیاسی او از جمله یکی مربوط به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن. سنا آزمایشی برنامه ریزی شده است برای قرار دادن تا این هفته است و انتظار می رود به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در یک رای گیری در روز چهارشنبه.

پنجاه و دو درصد از رای دهندگان ثبت نام موافقت با این بیانیه که مغلوب ساختن پیشی جستن “آزار قدرت خود را به عنوان رئیس جمهور با درخواست یک دولت خارجی به بررسی یک حریف سیاسی برای نفوذ در انتخابات ریاست جمهوری را به نفع خود.” چهل و یک درصد گفت: آنها اعتقاد نداشت که به صورت.

وقتی پرسید که آیا آنها فکر تهمت مسدود کنگره با همکاری با استیضاح تحقیق 53 درصد گفت: آنها معتقد بودند او و 37 درصد بوده اند.

اما 48 درصد گفت: این مجلس باید رای به حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر در حالی که 46 درصد گفت: آن را باید. در پایان ماه اکتبر در حالی که استیضاح تحقیق جریان بود 49 درصد گفت: آنها علاقه از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر در حالی که 46 درصد مخالف بودند.

چند سناتور جمهوریخواه ابراز احساسات مشابه به رای دهندگان. آنها می گویند در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است عمل نامناسب خود عمل می کند نه افزایش به سطح یک impeachable جرم.

او نباید آن را انجام داده اند’: سناتور جمهوریخواه که بدحجابی مغلوب ساختن پیشی جستن در اوکراین توضیح می دهد که چرا او پشت تبرئه

سناتور. لامار الکساندر R دنیاست. گفت: در ان بی سی نیوز’ “ملاقات با مطبوعات” که به اعتقاد او تهمت خواست به اوکراین بررسی Bidens و تاخیر در کمک های نظامی “را تشویق به تحقیق که” اما او قصد دارد برای رای به تبرئه رئیس جمهور.

“من فکر می کنم آن اشتباه بود” الکساندر گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن را به اتهام اعمال و اضافه کرد او فکر تهمت باید به وزارت دادگستری اگر او تا به حال نگرانی در مورد بایدن. اما او گفت: “من فکر نمی کنم این نوع نامناسب اقدام است که تدوین کنندگان انتظار می رود سنا را جایگزین آن قضاوت برای مردم در انتخاب رئيس جمهور.”

سناتور. جونی ارنست جمهوریخواه آیوا گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال نگرانی های مشروع در مورد فساد اما “آن شاید در شیوه ای اشتباه” و “باید دست به DOJ.” اما او می گوید او می خواهد رای به تبرئه چرا که “آیا دوست دارید آنچه را که رئیس جمهور انجام داده است یا نه” آن نیست حکم از بین بردن او را از دفتر.

دموکرات ها را محکوم کرد که محاکمه ناعادلانه به این دلیل که جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا رای دادند در برابر صدور احضاریه برای اضافی شهود و اسناد و مدارک.

سی و نه درصد از رای دهندگان گفت که سنا در حال حاضر به اندازه کافی شهادت و شواهد به تصمیم خود در حالی که 37 درصد آن گفت: نیاز به اطلاعات بیشتر. یکی دیگر از 22 درصد گفت: آنها نمی دانند به اندازه کافی به یک نظر.

در این نظرسنجی تهمت trailed پیشرو دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در فرضی matchups اما او همچنین بسته به فاصله با هر یک از آنها از یک NBC News/وال استریت ژورنال نظرسنجی انجام شده در ماه جولای. برای مثال بایدن ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن 50%-44% در نظرسنجی اخیر اما در جولای بایدن بود تا 51%-42%.

در رقابت برای نامزدی حزب دموکرات در این نظرسنجی یافت بهداشت ، برنی ساندرز ورمونت جلوتر از بایدن توسط یک درصد و 27%-26% پس از سن. الیزابت وارن ماساچوست در 15% سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار در 9% سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg در 7% دیابت ctq از مینه سوتا در 5% و کارآفرین اندرو یانگ در 4 درصد. دیگر نامزدها بودند در 2% یا کمتر پشتیبانی می کند.

رای دهندگان در ایالت آیووا در حال آماده سازی خود برای بازیگران اولین رای گیری در این مسابقه در قفقاز روز دوشنبه.

2020 نامزدها: که در حال اجرا برای رئيس جمهور ؟ یک راهنمای تعاملی

بیشتر: چگونه آیووا قفقاز کار می کنند و چگونه آنها متفاوت از یک اصلی ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de