‘رای دهندگان خود را باید انتخاب کنید’: چرا باراک اوباما نیست حمایت جو بایدن و یا هر کس دیگری برای رئیس جمهور

McCLELLANVILLE S. C. – به عنوان نژاد برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری کشتی به سمت یک برنامه به طور بالقوه قاطع سه شنبه یکی از دموکراتیک سوپراستار با قدرت برای تغییر این دوره از مسابقه است چسبیده صبورانه به حاشیه: باراک اوباما ،

کسانی که نزدیک به رئیس جمهور سابق انتظار می رود او را به ماندن وجود دارد.

Wildly محبوب در درون حزب اوباما بیشتر اجتناب شود یک مسابقه است که ویژگی های معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن حتی به عنوان میراث او در مراقبت های بهداشتی و مهاجرت و مسائل دیگر دارای نقش محوری در مناظره ها و تبلیغات توسط نامزدها تا کنون.

به عنوان آنها crisscross کارولینای جنوبی پیش از دولت اولیه در روز شنبه و 14 متحده را تشکیل می دهند که سه شنبه در مارس 3, نامزدهای مختلف – از جمله بایدن و سابق شهردار نیویورک مایکل بلومبرگ – در حال شعار روابط خود را به اوباما.

JoAnn Thompson, 64, یک معلم بازنشسته از Pawleys Island, S. C. گفت: اوباما “فقط ممکن است” تایید اما گفته است که نه مجلس و نه هر کس دیگری باید بر روی آن حساب.

“این امر می تواند بزرگ اگر او گفت:” تامپسون که مردد است.

اما او افزود: بایدن “می توانید آن را در خود. او به رئیس جمهور بود نه اوباما.”

اوباما آگاه است “agita” در میان برخی میانه رو و استقرار دموکرات ها در مورد بهداشت ، برنی ساندرز’ موج پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر است اما “همیشه مؤمن در نامزدی روند” و احساس “رای دهندگان خود را باید انتخاب کنید ما نامزد” به گفته یک منبع آشنا با رئیس جمهور سابق تفکر صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث داخلی استراتژی است.

بیشتر خواهد شد در میانه های گرم کردن به برنی ساندرز به عنوان سوپر شنبه رویکردهای?

بیشتر: چگونه میلیاردر مایکل بلومبرگ است که مبارزه برای کاخ سفید

“رئیس جمهور اوباما منحصر به فرد قرار برای کمک به متحد کردن حزب هنگامی که ما یک نامزد” این منبع گفت. “اگر او به سعی کنید برای قرار دادن انگشت شست خود را بر روی مقیاس در حال حاضر آن را در حد ظرفیت خود را برای انجام این کار زمانی که صدای او را بیشتر مورد نیاز: انتخابات عمومی.”

اوباما که با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بیشتر تحسین در آمریکا در یک نظرسنجی گالوپ در سال جاری نشده باقی مانده است به طور کامل خاموش. او به ظاهر در مسابقه چهارشنبه خواستار آن است که کارولینای جنوبی ایستگاه های تلویزیونی و نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن گروه توقف پخش تبلیغات استفاده می شود که صدای خود را به حمله بایدن.

آگهی پخش شده توسط کمیته دفاع از رئیس جمهور فوق العاده PAC بازیافت یک حمله مورد استفاده در گرجستان کنگره نژاد در سال 2017. این شامل صوتی اوباما خواندن از خاطرات “رویاهای پدرم” در مورد دموکرات ها که تنها دادگاه رای دهندگان سیاه در زمان انتخابات. اما در این کتاب اوباما paraphrasing کلمات شخص دیگری.

بیشتر: اوباما خواسته های ایستگاه های تلویزیون به توقف پخش ‘نفرت’ anti-بایدن آگهی

اوباما سخنگوی کتی هیل توضیح داده شده در این تبلیغ به عنوان “نفرت” در بیانیه ای.

“رئیس جمهور اوباما چند تن از دوستان در این مسابقه از جمله البته خود محترم معاون رئیس جمهور” هیل در بیانیه ای گفت:.

هنوز هیل گفت: “اوباما “گفته است که او هیچ برنامه ای برای حمایت از در اصلی.”

بایدن پیشرو در انتخابات در کارولینای جنوبی اما موقعیت خود است shakier در برخی از بزرگترین شنبه جوایز از جمله کالیفرنیا و تگزاس و کارولینای شمالی است. هر چند بایدن ساخته شده است مبارزات انتخاباتی خود را در اطراف یک موضوع electability آن است که ساندرز که پدید آمده است به عنوان حزب حزب سوسیالیست.

اوباما میراث هرگز دور از مرکز صحنه به عنوان نامزدهای مورد بحث چه نوع پارتی ظهور خواهد کرد در پاسخ به تهمت ریاست جمهوری و چه نوع از نامزد بهترین موقعیت به ضرب و شتم او. ساندرز به دنبال هدایت حزب چپ مانند upending اوباما در امضای قانون مراقبت های بهداشتی و جایگزینی آن با یک مدیکر-برای-همه دولت-اجرای سیستم بیمه است.

بدون گفتن یک کلمه اوباما شد حتی بزرگتر عامل در این مسابقه به تازگی زمانی که بایدن شروع متهم ساندرز از نظر چالش اصلی به رئيس جمهور وقت در سال 2012. ساندرز است این ادعا را تکذیب کرد اما بایدن دو برابر شده است با تبلیغات و ساخت همان اتهام.

بایدن ورزشی ناب عینک آفتابی هوانورد در یک روستایی کارولینای جنوبی مرکز بهداشت روز شنبه, بارها و بارها نام اوباما در اظهارات خود. او گفت: او با اوباما در مراقبت های بهداشتی سیاست از جمله به امن پول برای درمانگاه در مناطق محروم.

“من افتخار می کنم به کار با رئیس جمهور اوباما که برای دریافت انجام می شود,” او گفت:.

تمام تمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن سلف مطرح شده گمانه زنی ها در برخی از محله های این حزب در مورد نقش او در این مسابقه به ویژه پس از گزارش سیاسی در سال گذشته نشان داد اوباما به حال رله خصوصی او ممکن است دخالت اگر ساندرز در حال اجرا بود دور با نامزدی. متحدان را رد کرده است که اوباما تا کنون ساخته شده چنین ادعا.

با پریدن به این نژاد در حال حاضر, اوباما خواهد, خطر بحرانی محبوبیت خود را با بخش بزرگی از حزب دموکرات – حتی اگر آن را روشن نیست او حمایت خواهد اساسا تغییر شکل مسابقه است. و آن که آن را بسیار سخت تر برای او را برای بازی در نقش مصلح پس از ستیز مبارزه برای نامزدی مستقر است.

“من فکر می کنم وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از مردم که صدای واقعا تفاوت. قطعا رئیس جمهور اوباما خواهد گفت: Rep. دن Kildee D-Mich., که اضافه شده مجلس نانسی پلوسی نام به این لیست همراه با Rep., John Lewis, D-Ga., و تشکر. جیم Clyburn D-S. C. که آیا حمایت بایدن در اوایل این هفته.

بیشتر: کارولینای جنوبی kingmaker نوشته. جیمز Clyburn تایید جو بایدن

“آنها می تواند در توجیه توزین در” Kildee گفت: “اما آنها می تواند به همان اندازه در توجیه تلاش می شود که منبع وحدت پس از ما یک نامزد. من فکر می کنم در حال حاضر اگر آنها به توصیه من بپرسید من می گویند که رفتن به یک مطلب مهمی است که آنها می توانند بازی و سپس تلاش برای شکل دادن به مسابقه.”

کسانی که به اوباما به نظر می رسد به توافق برسند با آن ارزیابی شده است. دن فایفر که در خدمت به عنوان یک دستیار به اوباما و توصیف او به عنوان “فرد با بهترین توانایی متحد کردن حزب در پایان این روند است.” فایفر مخالفت با این تصور که اوباما را یک زمان سخت تر به عنوان مصلح اگر نامزد است ساندرز که نشان دهنده قابل شکستن با بسیاری از اوباما سیاست.

“من فکر می کنم این قضیه صادق است,” او گفت:.

دموکراتیک رای دهندگان حضور بایدن مراقبت های بهداشتی رویداد در این شهر ماهیگیری در سواحل اقیانوس اطلس اوباما باقی مانده است احترام در شکل. چند به نظر می رسید در مورد رئیس جمهور سابق ایران در یک مسابقه است که پیامدهای عمده ای برای حزب.

رای دهندگان گفت: آن را خوب خواهد بود اگر اوباما تایید شده اما آنها فکر نمی کنم لازم است.

لیندا Lynah, 66 گفت که برخی از نامزدها ممکن است “در لبه” در مورد اوباما را تایید اما اعلام کرد که این رئیس جمهور است که تحت هیچ الزامی است. او گفت که او مطمئن است که اوباما را در برخی از نقطه حمایت بایدن اما نمی دانم چه زمانی.

“این واقعا سخت است برای گفتن که این اتفاق خواهد افتاد گفت:” Lynah که زندگی در نزدیکی شمال چارلستون S. C. “دو نفر از آنها واقعا به خوبی کار می کرد با هم.”

چارلز جانسون 79 از McClellanville, این باورند که اوباما نمی خواهم به هر نامزد “مزیت ناعادلانه” این اولیه.

اوباما سکوت گفت: انجام یک ضمنی پیام: “همه آنها واجد شرایط هستند.”

“بنابراین او را به صبر کنید و ببینید.”

کمک: Christal هیز ساوانا Behrmann

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>