ویروس آزمون بیمارستان ها در جیب از ما به عنوان برخی از کشورهای بازگشایی

SILVER SPRING, Md. (AP) — از یک بیمارستان در لبه ملت ناواهو به حومه پایتخت کشور خط مقدم پزشکی کارگران در coronavirus نقاط داغ در حال تلاش برای نگه دارید تا با یک خرد کردن بار از بیماران در حالی که مستند محدودیت های در حال بلند کردن اجسام در بسیاری از نقاط دیگر آمریکا

فرمانداران شروع به آرامی بازگشایی برخی از بخش از اقتصاد محلی با اشاره به شواهدی که COVID-19 کشته و جدید بستری شدن در بیمارستان در حال اوج و یا شروع به عقب رفتن در کشورهای خود را. اما دولت خلاف کاران پنج شنبه هشدار داد که ایالات متحده در چهره آن “تاریکترین زمستان در تاریخ مدرن” مگر اینکه رهبران عمل قاطعانه برای جلوگیری از جهش ویروس.

خرده فروشان بازگشایی: که Houston-منطقه فروشگاه ها دوباره باز شده اند و چه انتظار هنگامی که شما بروید

در حالی که بسیاری از دولت و مقامات محلی دیدن متوسط نشانه هایی از پیشرفت در گیر مبارزه شیوع کروناویروس در حال تست بهداشت عمومی شبکه در جیب آمریکا

در میان آنها است در حومه واشنگتن سر از یک سیستم بیمارستان در مریلند Prince george’s County, اکثریت جامعه سیاه و سفید در مرز این شهرستان گفت: منطقه ويژه “در حال ترکیدن در درزهای.” در ضمن حقوق مدنی گروه طرح دعوی در دادگاه ادعا کرد که این شهرستان از زندان موفق به متوقف کردن یک “غیر قابل کنترل” شیوع کروناویروس و جدا آلوده زندانیان در سلول های با دیوار پوشیده شده از طریق مدفوع دفع مخاط و خون.

“من می گویند ما کانون کانون” گفت: دکتر جوزف رایت مدیر عامل موقت از دانشگاه مریلند سرمایه منطقه بهداشت و درمان.

بیمارستان در گالوپ, New Mexico در مقابل خطوط سنگ زنی شیوع در ملت ناواهو که به تازگی درخواست 10 روز مستند با پلیس راه اندازی موانع برای تضعیف غیر اضطراری خرید.

پزشکی کارگران در هفته گذشته صحنه اعتراض به ناکافی نیروی انسانی و به اصرار مدیر عامل Rehoboth McKinley مسیحی بیمارستان به استعفا. خروج آخرین هفته از بیمارستان ریه متخصص محدود کرده است توانایی خود را برای درمان COVID-19 بيمار به مردم با علائم حاد تنفسی در حال انتقال به آلبوکرک برخی از دو ساعت دور. حدود 17 پرستاران قطع شد از بیمارستان نیروی کار در ماه مارس حداقل 32 کارگران آزمایش مثبت برای این ویروس و از آن مراقبت ويژه در ظرفیت.

“عصای من است که از لحاظ جسمی خسته احساسی خسته شده و از آنها رنج می برند از اخلاقی آسیب” ارشد پرستاری افسر Felicia آدامز گفت.

در ضمن در واشنگتن ریک روشن واکسن متخصص که او مدعی شد سرنگون از بالا-سطح علمی پست پس از هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای آماده شدن برای این بیماری همه گیر گفت: کنگره پانل که آمریکا فاقد یک برنامه ریزی برای تولید و توزیع یک coronavirus واکسن هنگامی که آن را در دسترس می شود.

خواسته قانونگذاران اگر کنگره باید نگران روشن که عینک محافظ و ماسک در حالی که شهادت پاسخ داد: “کاملا.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را رد کرد و روشن در یک صدای جیر جیر پنج شنبه به عنوان “یک کارمند ناراضی.” کاخ سفید راه اندازی کرده است آنچه در آن خواستار “عملیات با سرعت پیچ و تاب” به تولید و توزیع و اداره یک واکسن هنگامی که آن را در دسترس می شود.

روشن است شهادت شرح زیر است هشدار این هفته از دکتر Anthony Fauci, دولت بالا بیماری های عفونی, متخصص که با عجله به بازگشایی می تواند “را به عقب برگردانید” و منجر به درد و رنج و مرگ پیچیده تلاش برای احیای اقتصاد است.

تگزاس زخمی: تگزاس گزارش 58 coronavirus مرگ و میر در یک روز یک رکورد

ایالات متحده دارای بیشترین شیوع در جهان تا کنون: بیش از 1.4 میلیون عفونت و تقریبا 85,000 مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است بیش از 4.4 میلیون کشته و بیش از 300 ، 000. کارشناسان می گویند تعداد واقعی هستند به احتمال زیاد به مراتب بالاتر است.

فشار به سرسخت زیان کار در ایالات متحده پس از بیکاری افزایش یافت و به 14.7 درصد در ماه آوریل به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ. یکی دیگر از نزدیک به 3 میلیون کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به عنوان شرکت های بیشتری کاهش شغل.

حدود 36 میلیون نفر در حال حاضر در زمینه بیکاری کمک به کشور در دو ماه پس از coronavirus اول مجبور میلیون ها نفر از کسب و کار به ایالات متحده وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت.

بسیاری از کشورهای در حال بلند کردن مستندات منجر به آزمایشی resumptions بازرگانی وجود دارد اما سرخوردگی در میان برخی از مردم هنوز هم زندگی می کنند و دشوار محدودیت. در میشیگان صدها نفر از مردم مسلح و اعتراض رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer اقامت-در-خانه سفارش در باران سنگین در خارج از دولت و کنگره در روز پنج شنبه در حالی که حدود 500 نفر بسیج در خارج از محل اقامت از مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz.

اما در جای دیگر, ریچموند, ویرجینیا, تصمیم گرفتند از دولت را بازگشایی تدریجی در حال حاضر با استناد به افزایش موارد این شهر بزرگ با جمعیت اقلیت و کانزاس تاخیر در بازگشایی کافه ها و کوچه بولینگ.

حتی در مکان هایی که باید آرام محدودیت بیمارستان همچنان به کار در اورژانس فوت.

گرجستان ارائه یک شبکه از بیمارستان با پرستاران خسته کارکنان می تواند برخی از زمان و بهبود می یابند. شمال شرقی گرجستان, نظام سلامت که در عمل چهار بیمارستان است که هنوز در تلاش برای خرید محافظ یکبار مصرف لباس به آن نیاز دارد. آن اختصاص داده است کارگران به جمع آوری و پاکسازی مناسب به طوری که آنها را می توان مورد استفاده مجدد قرار و داوطلبان دوخت لباس و ماسک.

“که ما مهم ترین نیاز” گفت: تریسی Vardeman نظام بهداشت و سلامت رئیس استراتژی افسر. “ما در حال رفتن را از طریق به عنوان بسیاری از 6000 نفر در روز است.”

سیستم بزرگترین بیمارستان در خدمت یک شهرستان در کانون دولت در صنعت مرغداری. حدود یک سوم از سالن شهرستان ساکنان اسپانیایی یا لاتین جمعیتی است که اختصاص به 60 درصد از سیستم COVID-19 بيمار. مقامات در حال گرفتن ویروس تست به یک فروشگاه مواد غذایی در قلب جامعه اسپانیایی زبان است.

“من فکر می کنم وجود دارد در حال افزایش است که تحقق این شماره شدید و ما نمی توانیم آن را به آرامی گفت:” دکتر آنتونیو Rios, رهبر, سیستم بیمارستان های وابسته به پزشکان ،

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان اعلام کرده است که مرحله اول بازگشایی ابتدا جمعه شب اما Prince george’s County اجرایی آنجلا Alsobrooks روز پنجشنبه گفت که یک محلی به منظور گسترش خواهد از طریق ژوئن 1.

رایت بیمارستان مدیر عامل در پرنس جورج شهرستان گفت: در سه بخش اورژانس پزشکی خود سیستم عمل به طور پیوسته شاهد صعودی از 70 جدید COVID-19 تایید شده و مشکوک به بیماران در هر روز است.

مقامات می گویند جامعه شده است به خصوص در بخشی به دلیل آن است که دروازه ورود به منطقه کلمبیا و بسیاری از آن 909,000 ساکنان ضروری کارگران که در ادامه برای رفتن به مشاغل هر روز. که تا حد زیادی آینه سناریو در کوئینز کانون نیویورک شیوع.

“ما قطعا هنوز هم بسیار بسیار شلوغ فاز از این موج” رایت گفت.

در چین که در آن همه گیر سرچشمه آن در حال حاضر شده است یک ماه پس از اعلام هر گونه مرگ و میر ناشی از کوروناویروس. ملی کمیسیون بهداشت گزارش چهار مورد جدید در شمال شرق استان جیلین که در آن یک خوشه با منشاء نامشخص شناسایی شده است در روز های اخیر.

چین نگهداری اجتماعی فاصله و ممنوعیت اتباع خارجی که وارد کشور شده است اما به طور فزاینده ای باز جهان دومین اقتصاد اجازه می دهد تا هر دو کارخانه بزرگ و کوچک کسب و کار به از سرگیری تولید و ارتباط با مشتریان.

اما نقاط داغ در دیگر نقاط جهان ادامه داد: به شعله ور.

مکزیکی, مقامات بهداشت گفت: آنها تا به حال ثبت شده خود را در بزرگترین افزایش روزانه تا کنون در تایید coronavirus موارد 2,409 و کشور است که در آن “سخت ترین” لحظه ای از این بیماری همه گیر. این اولین بار بود موارد جدید بیش از 2000 نفر در یک روز در مکزیک هر چند از لحاظ درصد به 6 درصد افزایش بود و نه بزرگترین.

___

گارسیا کانو گزارش از واشنگتن; Lee گزارش از سانتافه جدید, مکزیک. آسوشیتد پرس نویسندگان جف امی در آتلانتا و کریستوفر Rugaber و ریکاردو آلونسو-Zaldivar در واشنگتن کمک کرده است.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>